Юрій Вакулко: «Якоїсь супердомінації від «Динамо» ми не побачили»

2024-10-07 11:08 Півзахисник криворізького «Кривбасу» Юрій Вакулко прокоментував поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:2) у вчорашньому матчі ... Юрій Вакулко: «Якоїсь супердомінації від «Динамо» ми не побачили»

Півзахисник криворізького «Кривбасу» Юрій Вакулко прокоментував поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:2) у вчорашньому матчі 9-го туру чемпіонату України.

Юрій Вакулко

«На початку гри нам, мабуть, не вистачило якоїсь концентрації та трішки фарту. Тому що і перед першим голом, і перед другим у нас були непогані атаки, непогані моменти. Але як часто складається в цьому сезоні, перший момент у наших воріт — і це гол. На жаль. Чогось не вистачає.

Так, в першому таймі ми пропустили два голи, але прям якоїсь супердомінації від „Динамо“ ми не побачили. Ось ці два моменти, яки призвели до голів, — це все, що було. На другий тайм ми вийшли більш сконцентровано, більш холоднокровно та показали непогану гру», — сказав Вакулко у коментарі прес-службі «Кривбасу».