Євро-2025 U-17: збірна України стартувала в першому кваліфікаційному раунді

2024-10-09 19:30 Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 року народження) стартувала в першому кваліфікаційному раунді ... Євро-2025 U-17: збірна України стартувала в першому кваліфікаційному раунді

Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2008 року народження) стартувала в першому кваліфікаційному раунді Євро-2025.

Євро-2025 U-17. Перший кваліфікаційний раунд. Група 4

Косово U-17Україна U-17 2:4 (2:3)
Голи
: Ахметі (4), Абдуллаху (12) — Зудін (16, 25), Люсін (24, 62).

Косово: Кела, Терлабукі (Хоті, 71), Лугаксія (Вокрі, 72), Байрамі, Рашица, Шаля (Тахірі, 85), Краснічі (Граїшта, 63), Мустафа, Ахметі, Ука (Буньяку, 63), Абдуллаху.

Україна: Крапівін, Залипка (Калюжний, 83), Оніщук, Милокост, Мельник, Джурабаєв, Петровський (Ткаченко, 72), Люсін (Слива, 72), Зубрій, Зудін, Андрейко (Шишкевич, 83).

Підопічні Юрія Мороза виступають у групі 4 разом із Бельгією, Косовом та Казахстаном. Сьогодні вони в бельгійському Генку зустрілися з командою Косова.

Початок зустрічі склався явно не на користь українців. Вже на 4-й хвилині Рін Ахметі вивів свою команду вперед, а ще за вісім хвилин Ліржон Абдуллаху подвоїв перевагу суперників.

Незважаючи на такий удар, наші хлопці не знітилися, і на 16-й хвилині Ярослав Милокост віддав на Дмитра Зудіна, і той змусив капітулювати кіпера суперників. А ще за дев'ять хвилин синьо-жовті вже були попереду. Спочатку той же Зудін асистував Павлу Люсіну, який зрівняв рахунок, а потім уже сам Зудін вивів збірну України вперед — 3:2.

У другому таймі підопічні Юрія Мороза продовжували володіти ініціативою, і на 62-й хвилині Павло Люсін слідом за Дмитром Зудіним оформив дубль, установивши кінцевий результат поєдинку — 4:2 на користь українців.

Свій наступний матч у кваліфікації Євро-2025 U-17 збірна України проведе 12 жовтня проти команди Казахстану.

09.10.2024, 19:30