Юнацька збірна України зайняла останнє місце на турнірі у Марбельї

2024-10-14 19:27 14 жовтня юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2006 року народження) у межах підготовки до ... Юнацька збірна України зайняла останнє місце на турнірі у Марбельї

14 жовтня юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2006 року народження) у межах підготовки до кваліфікації Євро-2025 завершила виступ на турнірі за участі чотирьох команд у Марбельї.

Змагання проходили за олімпійською системою, однак треба зауважити, що три учасники мають у заявці гравців вікової категорії U-18.

У півфіналах Швеція перемогла Англію — 2:0, а Нідерланди здолали Україну — 1:0. Тож сьогодні «синьо-жовті» змагалися з британцями за третє місце.

Англійці забили вже на 7-й хвилині — Олусесі завершив комбінацію. У відповідь у нашої збірної два хороші моменти не реалізував Синчук. Згодом Олусесі оформив дубль, замкнувши подачу партнера. На 36-й хвилині я«синьо-жовті» скоротили відставання: Шершень виконав закидання вперед, Синчук прийняв м’яч, змістився в центр і здорово поклав у дальній кут. До перерви можна пригадати удар Пономаренка у площину.

На старті другого тайму команди обмінялися неточними ударами Діпепи та Осипенка. На 63-й хвилині чудову нагоду не використав Шевченко — голкіпер парирував його удар із кількох метрів. Пізніше воротар англійців виручив після спроб Ломаги й Синчука. Під завісу поєдинку Голамбекіс після розіграшу кутового встановив остаточний рахунок — 3:1 на користь британців.

Додамо, що перемогла на турнірі в Марбельї збірна Нідерландів, яка у фіналі обіграла Швецію — 2:1.

14.10.2024, 19:27
Лига наций Исландия Турция 1 : 2   14 октября 21:45