Лука Модрич став найстаршим гравцем в історії мадридського «Реала»

2024-10-20 12:37 У суботу, 19 жовтня, відбулися поєдинки десятого туру чемпіонату Іспанії. Во одному з них мадридський «Реал» ... Лука Модрич став найстаршим гравцем в історії мадридського «Реала»

У суботу, 19 жовтня, відбулися поєдинки десятого туру чемпіонату Іспанії. Во одному з них мадридський «Реал» на виїзді зустрічався з «Сельтою».

Лука Модрич

Гості здобули мінімальну перемогу з рахунком 2:1. Цей матч став особливим для хорватського півзахисника «вершкових» Луки Модрича, повідомляє Madrid Xtra.

Він вийшов на заміну на 63-й хвилині зустрічі замість Федеріко Вальверде. Ця поява на полі дозволила йому переписати історію мадридського клубу. Хорват став найстаршим гравцем, який виступав за «королівський клуб» — у віці 39 років і 40 днів. Він побив рекорд, який із 1966 року утримував Ференц Пушкаш (39 років та 36 днів).

Що цікаво, це досягнення Лука Модрич відзначив ще й результативною дією, яка принесла його команді перемогу. Вже через три хвилини після появи на полі ветеран «вершкових» віддав неймовірний асист на Вінісіуса Жуніора, який встановив остаточний рахунок.

Зазначимо, що оновити свій рекорд півзахисник матиме можливість уже 22 жовтня. У цей день «Реал» зустрічатиметься з «Боруссією» Дортмунд у Лізі чемпіонів.

20.10.2024, 12:37
Чемпионат Испании Мальорка Райо Вальекано 2 : 0 Закінчився
Атлетико Леганес 3 : 1 Закінчився
Вильярреал Хетафе 1 : 1 Закінчився
Барселона Севилья - : - 20 октября 22:00