У четвер, 12 червня, молодіжна збірна України провела свій стартовий матч на Євро-2025 (U-21), який приймає Словаччина.
Євро-2025 (U-21). Груповий етап, 1-й тур, група «D»
УКРАЇНА — ДАНІЯ — 2:3 (1:0)
Голи: Волошин (22), Брагару (78) — Бішофф (62), Бевінг (81), Осула (85)
Попередження: Роман (33), Брагару (54) — Б. Єнсен (48)
Україна: 1.Нещерет, 2.Вівчаренко, 16.Батагов, 14.Козик, 15.Роман, 6.Бражко (К), 8.Очеретько, 22.Рубчинський (17.Ярмолюк, 63), 9.Волошин (13.Салюк, 63), 21.Брагару, 11.Ванат.
Запасні: 12.Єрмаков, 23.Крапивцов, 3.Крупський, 4.Михавко, 5.Смоляков, 7.Квасниця, 10.В’юнник, 18.Яцик, 19.Царенко, 20.Велетень.
Данія: 1.Юнгдаль, 13.Б. Єнсен, 4.О. Нільсен (К), 3.Т. Крістенсен, 2.Гоей, 6.О. Серенсен, 5.Чуквуані (17.Нартi, 57), 8.Бевінг (18.О. Фрауло, 81), 7.І. Єнсен (12.Т. Йоргенсен, 81), 10.Хардер (9.Осула, 71), 11.Квістгорден (20.Бішофф, 57).
Запасні: 16.Люкке, 22.Сандер, 14.Хей, 15.О. Хейлунн, 19.Йелерт, 21.Отоа, 23.Адельгор.
Перший тайм свого стартового матчу на Євро молодіжна збірна України провела досить упевнено, нехай і не без нервових епізодів. Так, у першій половині першого тайму одна з атак данської «молодіжки» закінчилася тим, що м’яч влучив у поперечину воріт Нещерета. Але головне, що на 22-й хвилині українці зуміли відкрити рахунок: Очеретько подав праворуч, у штрафному майданчику молодіжної збірної Данії Ванат у дотик переправив м’яч у дальній кут воріт, а Волошин для вірності в розтяжці спрямував його в сітку — 1:0.
У другому таймі збірній Данії нехай не одразу, але вдалося переломити хід гри, і на 62-й хвилині матчу рахунок зрівнявся: Бішофф опинився, по суті, без прикриття під час флангової передачі до штрафного майданчика та без проблем відправив м’яч у ворота ударом з близької відстані — 1:1.
Домігшись успіху, данці заволоділи перевагою, але українці незабаром охолодили їхній запал, коли В’юнник не реалізував вихід сам на сам: він пробив із правої частини штрафного майданчика повз голкіпера, але у ворота не влучив. А на 78-й хвилині зустрічі збірна України вийшла вперед — це Брагару ефектним ударом сходу з лінії штрафного майданчика виводить збірну України вперед — 2:1.
Щоправда, радість українців була недовгою. Спершу відбувся удар Бевінга з-за меж штрафного майданчика, і після рикошету рахунок став 2:2. А на 85-й хвилині матчу Осула у воротарському майданчику підправив м’яч у ворота Нещерета — 2:3, і Данія вирвала перемогу в цій зустрічі.
Додамо, що у 2-му турі групового туру молодіжного Євро збірна України зіграє з Фінляндією. Цей поєдинок відбудеться найближчої неділі, 15 червня. Початок — о 19:00 за київським часом.
Олександр ПОПОВ
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
13.06.2025 12:30
Понравилось атака "веером". Практически повторили ту знаменитую атаку ДК в финале КК 1986 года. Вот если бы ещё и забили... Но завершающий удар наносил к сожалению не Блохин
- -3
-
Сергій Динамука
- Начинающий писатель
13.06.2025 10:23
Мені гра збірної сподобалась. По грі, як на мене, ми виглядали краще данців. Але фарту не вистачило. Як не крути Ванат та В'юник на гольових позиціях знаходились, але удари в "молоко" ... А нам забивали з рикошету. Ще не кінець, все в наших руках, вірю в нашу команду і тренерський талант Мельгоси. До речі, дивлячись на гру молодіжки, повірив і в майбутнє Головної команди. Треба лише, що б знову Мельгоса вернувся в тренерський штаб Реброва не формально.
- -5
-
Cubinos Partizanos
- Наставник
13.06.2025 10:26
Краще, щоб Мельгоса повернувся в першу збірну в якості головного тренера, а не до Реброва в помічники.
- -2
-
Сергій Динамука
- Начинающий писатель
13.06.2025 11:07
Це було б ідеально, але не реально в сьогоденні.
- -3
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
13.06.2025 10:06
А сколько лет Моргуну? Он неплохо с Рухом ловил
- -1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
13.06.2025 16:50
на рік стариший Нещерета, Ваната і Бражка. Вік не дозволяє вже грати за молодняк.
- 1
-
Фёдор
- Наставник
13.06.2025 09:22
Игра в принципе была равна. Первый тайм мы играли чуть лучше, Во втором тайме датчане прибавили. Мог и Вьюнык забивать. Была бы заслуженная ничья. Очень слабо в нашей команде выглядели Вивчаренко, Козик, Роман, Рубчинский, Волошин, Брагару, Ванат. Нещерет вообще не может играть ногами. Из Шахтёра на поле был только Очеретко, но, на мой взгляд, он был лучший в нашей команде. А киевляне это шлак, особенно Рубчинский, Брагару, Волошин.
- -5
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
13.06.2025 08:29
ГТ і гравці збірної в мріях вже бачили нашу збірну в фіналі. Сувора реальність виявилась зовсім не такою і поставила нашу збірну на грань провалу. Теоретично можна виграти дві гри і пройти далі. Тільки як це зробити з інтенсивністю гри рівня УПЛ. Зрозуміло що треба підіймати інтенсивність гри. То тут питання чи готова наша збірна до цього. Відповіді на ці питання ми побачимо в найближчий час.
- 3
-
Віталій
- Старожил
13.06.2025 06:49
Нормально грали до замін,і якщо в Данії вони підсилили гру то в нас не сказав би що послабили але вони точно були не корисні
- -2
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
13.06.2025 01:22
Грали не безнадійно. Фрагментами непогано комбінували, була думка в атаці, в контри вибігали. Звичайно, результат гнітючий, але такого тотального розчарування як після Канади особисто в мене немає. Чомусь ще вірю в цю команду.
- -2
-
victor3 Nazar
- Наставник
13.06.2025 00:30
На жаль, коли позитиву у грі до 80-ї хвилини було десь у разів 10 більше, ніж негативу, все посипалось. Причин теоретично вдосталь – не витримали фізично/підсіли психологічно/зарано повірили у перемогу.
- -1
-
Вадім F35
- Наставник
13.06.2025 00:28
Молодіжка грає в той самий футбол , що і національна збірна , в іспанку . Проблема наших команд в тому , що у нас гравці не іспанці , як в технічному оснащені , так і в ментальному . Уявіть собі , щоб збірна Норвегії чи Ісландії грали б в той футбол що Іспанія чи Бразилія ? Добавте до того ще й безхарактерність і самовпевненість , на виході маємо те , що нас всіх розчаровує !!! Для нашого підбору гравців потрібен тренер , який зможе вижати максимум ефективності для результату з тими хто є , а не підлаштовуватись під те чого вони не зможуть !!! Для збірних потрібні такі мотиватори , як Вернидуб , Костишин та Григорчук , щоб гравці були спартанцями , рвали та випалювали перед собою все , що на шляху !!! Щоб навіть при поразках ми пишалися своїми хлопцями і вірили в них ... , а ким пишатись після останнього матчу ? Теж стосується першої команди після Канади ? ...
- -4
-
victor3 Nazar
- Наставник
13.06.2025 00:18
Був би Ребров, посіли б у групі 3 місце. З цим тренерським штабом шанси є вийти з групи. Грали непогано. Не порівняти зі збірною Ребров.
- -1
-
Geels9
- Старожил
12.06.2025 22:59
Датчане смотрелись агрессивнее. Я просто в шоке от того , что не играл Михавко , который есть основным в команде чемпиона и образующим . И центр поля команды не выдержал второго тайма . Вратаря заменить ( желательно ). Но на ничью наиграли почти . ТШ не учуял опасности , при счёте 2-1 нужно было бы в защиту уйти с соотв. заменами .
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
12.06.2025 22:38
Сейчас идет Финляндия с Нидерландами. И уже очевидно, что сборная Украины самая малоподвижная в этой четверке. А с учетом того обстоятельства, что никаких особо ярких исполнителей ни у кого здесь нет, все решат именно бег с выносливостью. Мельгоса на них повлиять никак не сможет.
- 1
-
Bysh
- Опытный писатель
12.06.2025 22:36
Сьогодні в складі молодіжки на поле вийшли чемпіони краіни Нещерет, Вівчаренко, Бражко, Рубчинський, Волошин, Брагару, Ванат. 7 гравців практично основного складу! І що ми побачили? Чемпіонську гру? Жоден з них і близько її не продемонстрував. А через півтора місяці їм грати матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. Стає страшно і сумно. Нічого не міняється.
- 1
-
Юрій Миколайович(Yuriy94)
- Наставник
12.06.2025 23:09
Нещерет,Ванат,і Волошин через раз- це основа, а решта в основі давно не грає
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
13.06.2025 12:39
Та хто винен? Динамівці.
- 2
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
12.06.2025 22:31
Взрослые не научили... НЕНАДО ставить игроков не на их позиции... Да есть ребята типа Караваева...или Зины ....НО тех кого втулили?
- 0
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
12.06.2025 22:16
Ну, на жаль цей програш може поставити хрест на виході з групи... Ну звісно, якщо наступні дві зустрічі виграють, то все буде ОК, але шансів на це дуже мало... Дуже прикро, бо данці виявилися більш спроможними не дивлячись на те, що майже всю гру поступались в рахунку...:)
- 1