Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Egoshua69
Имя:
Георгий Пилипенко
Статус:
Эксперт (7007 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Зарегистрирован:
21.03.2009 00:26
Карма:
57434
О себе:
Egoshua69@gmail.com
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Генпрокурор Ирина Венедиктова включилась в расследование «дела ФФУ/УАФ»

   Павелко це мразота. Але від пики зеленої курвопрокурорши, яка завела собі хатинку на Печерську і прикриває зраду Зеленим двох операцій нашох розвідки, мене нудить ще більше. Недолуга і безграмотна пройдисвітка.

   16.12.2020, 00:57
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Возможности внутреннего роста «Динамо» уже исчерпаны»

   Соватись можна, але щоб грати - треба мізки. Ці мізки вже не зміниш. Хіба що Забарному та Нещерету. Навіть Супряга вже запізнився. Крли футболісту в 20 років треба пояснювати ази єврофутболи, то "бий-біжи", "перший на м'ячі", "що ти там аидумуєш- просто вибий" - стануть стіною на шляху, не еажучі вже про культуру обробки м'яча, удари в площину, індивідуальну обводку.

   10.12.2020, 16:13
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Возможности внутреннего роста «Динамо» уже исчерпаны»

   Таким черпалом, яке ви не збагнете. Навіщо метати бісер якщо ви не зрозуміли банальні ази вишивки? Як блогер, як колишній футболіст і як людина що виросла в родині футболістів , заявляю - думка Іранкова, як не дивно, виважена, реальна і твереза. Максимум, що хлопці можуть видати весною на свіжу голову (як спаде тяжкість зборів), це плюс 15-20% КПД. Нажаль, для команд навкшалт Реала, Боруссії, Баварії і Юве потрібно всі 50-60%..

   10.12.2020, 16:08
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Ференцварош» — 1:0. Когда красота только на табло

   Достатньо обьєктивний текст. Підтримую, за винятком пенальті. В директивах єврофункціонери не раз пояснювали: не м'яч мусить шукати кінцівку, а кінцівка м'яч. Тут же чітко було видно - гравець вперся в 3 оборонців ДК і не маючі шансів на розвиток атаки, почав шукрти момент щоб трапити в руку. Суддя чітко впорався відповідно до інструкцій. Гавіть при гольовому порушенні угорці не стали проводити аналогій, бо їх гравець завадив рукою руху м'яча під час загострюючої передачі на прохід динамівця по флангу.

   09.12.2020, 08:28
  • Прокомментировал новость → Сергей Ребров: «Динамо» реализовало один свой момент и выиграло матч»

   Мабуть ви дивились Барсу із Юве

   09.12.2020, 01:15
  • Прокомментировал новость → Сергей Ребров: «Динамо» реализовало один свой момент и выиграло матч»

   Взагалі у ДК моментів було три.
   І якщо рівняти по "убойності". Мусило бути або 3-1 або 3-2 на користь ДК. Якось не звик до таких коментарів з боку Реброва. Дивні діла твої, господи. Вони міняють місцями людей в залежності від умов середовища. Трі тези, які я погоджусь прийняти:
   1. Як хтось тут вже написав - все хороше і все погане сьодні робили на полі тільки Динамівці. Тобто врни змагались із собою.
   2. Було видно, що хлопці ще не повністю відійшли від "бобіка в будці", за що окреме дякую Нещерету. Як тільки вийшли 4 свіжі гравці і Містер частково поміняв модель гри , то Ференц почав здавати. І навіть заміни їх не врятували.
   3. Містер дуже точно зробив посил Суркісам (думаю сасе уе гратиме роль при прийнятті ним рішення чи оставатись в ДК) - ці гравці були тут до мене і лишились при мені. Я привів їх до 4 досягнень, але це їз максимум. Потрібні трансфери!!!! Чи здатні Суркіси дійсно перейматись ДК і українським футболом - продемонструє їх реакція під час зимового трансферного вікна.

   Тепер підсумую - ДК виглядало стомленим і розбалансованим, але...навіть таке ДК здатне було додати за рахунок стратегії Тренера.

   09.12.2020, 01:13
  • Прокомментировал новость → «Мариуполь» — «Динамо» — 1:2. Впадание в спячку

   Не згоден. Жора повинен був тягнути той м'яч.

   06.12.2020, 12:32
  • Прокомментировал новость → Линкольн спровоцировал скандал во «Фламенго». Из-за «Динамо»?

   Маслов (Дед) давно пішов із життя. Мабуть роги ла матиме ваш дідусь? Якщо ви мали на увазі Луческу, то він не "Дід". Він - "Лобан".
   Чи може він "Містер". Хоча "а какая разніца". Чи не так???

   04.12.2020, 11:42
  • Прокомментировал пост → Зернята серед полови, або про божу іскру

   Я щось писав про два голи???? Чи я раніше хвалив VAR? Чи я не почав допис з того завжди не підтримував введення VAR? Доречі, ваше закидання міняє логічний ланцюг і суть мого допису???? Ви за VAR в руках монзуль чи за той VAR який пропоную я? Наприклад як сирена в хоккеї при перетинанні лінії???

   29.11.2020, 18:02
  • Прокомментировал пост → Зернята серед полови, або про божу іскру

   Наврядчи вчорашні помилк і помилкиу з Мораєсом варто оцінювати червоними картками. І вар це тільки підтвердило, що обидва підсковзнулись. Інше домалювали люди..........

   29.11.2020, 14:04
  • Прокомментировал пост → Зернята серед полови, або про божу іскру

   Ви взяли поверхово. Я виступаю не проти вар. Я виступаю проти вар як інструменту в рукпх монзуль - павелко. Неупередженість вимагає усунення людського фактору взагалі. Допоки не з'явиться свідомість. Все внше аи повторили з мого допису, зокрема про інструмент і про упередженість. . Не бачу предмету суперечки.

   29.11.2020, 14:01
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Ворскла» — 2:0. VARовство игры

   https://dynamo.kiev.ua/blog/357777-zernyata-sered-polovi-abo-pro-bozhu-skru

   29.11.2020, 13:41
  • Добавил пост → Зернята серед полови, або про божу іскру

   Спробую стисло. Прочитав черговий твір пана Артема Жолковського. Хочу спитати - з яких пір серед старостів ресурсу звичайними стають стереотипність і поспіх??? Виходячи з того що ви звикли до пафосно-літературного стилю Артема, ви припинили за цими його викрутасами бачити істину. Людина дещо бачить.

   Читать полностью →

   29.11.2020, 13:22
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Ворскла» — 2:0. VARовство игры

   Артеме, дозволь підшліфую твою думку як ти думав написати насправді: виправ замість "того, чого дівчата позбавлені" на "того, що дівчата дати не можуть"

   29.11.2020, 12:34
  • Прокомментировал новость → Мирослав Ступар: «С удалением Мораеса Монзуль проявила последовательность, но не все было так гладко...»

   Моя сестра, теж "баба" - гравець жіночого "Динамо^ часів СРСР, Чемпіон СРСР, перша сертифікована жінка - тренер ФІФА-УЄФАз правом тренувати до 1-ї ліги. 17 років тренерської роботи. Вихованці в Динамо, Арсенал, СКА, із яких зараз 2 грають в висший лізі. Один донедавна грав в Динамо. А ви чого досягли?????

   23.11.2020, 10:37
  • 05.11.2020, 08:47
  • Прокомментировал новость → «Барселона» — «Динамо» — 2:1. Бенефис вратарей

   Нарешті, я дочекався виваженої статті. Мабуть моя і товариства критика в твою адресу і місяць мого бану за це - мізерна ціна за твоє профессійне зростання. Кудись поділись фортеля і "художні" оберти. Зникли популістичні реверанси і недоречні "украшательства". Як казав Камбербетч в ролі Холмса - факти, лише факти. Респект.

   05.11.2020, 08:46
  • Прокомментировал новость → «Минай» — «Динамо» — 0:4. Послематчевая пресс-конференция. Луческу: «Игра была под полным нашим контролем» (ВИДЕО)

   А можна називати людину як їй подобається? Йому завжди влаштовувало Містер. Хоча кому це цікаво. Вітась вирішив - всім мовчати.

   27.09.2020, 00:14
  • Прокомментировал новость → «Минай» — «Динамо» — 0:4. Послематчевая пресс-конференция. Луческу: «Игра была под полным нашим контролем» (ВИДЕО)

   Дідом його називали всі. Містер не Дід. Дід придумав і запровадив в футбол декілька новацій якими користується зараз весь світ. Мірча ще покі не сказав свого останнього слова. Мрію щоб сказав. Але його вже назвали Містером. Або сприймайте, або вчіть історію клубу за який вболіваєте. Ще Лобаном його назвіть.

   26.09.2020, 21:23
  • Прокомментировал новость → «Минай» — «Динамо» — 0:4. Послематчевая пресс-конференция. Луческу: «Игра была под полным нашим контролем» (ВИДЕО)

   Він не дід. Він Містер. Дід в історії клубу був і лишиться лише один - Маслов. Хочете щось придумати своє? Напишіть симфонію чи поему.

   26.09.2020, 21:16
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть