Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Egoshua69
Имя:
Георгий
Статус:
Эксперт (6936 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Зарегистрирован:
21.03.2009 00:26
Карма:
57140
О себе:
Egoshua69@mail.ru
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → О футболе шрифтом Брайля

   Нічого дивного. Просвітлення у спільноти нарешті настає. Нажаль, пишу про це вже 15 рік. Автору лайк. Мої слова мені не можуть не подобатись. Тому Луческу і став прохати трансферів після перших же зайнять. він же не сліпий. А то Молоді виконавці та молоді виконавці. Хіба дурень не знає мантру Суркіса.

   12.08.2020, 02:36
  • 12.08.2020, 02:30
  • Прокомментировал новость → Украинская легкоатлетка получила лицензию УАФ и может работать футбольным тренером (ФОТО)

   Ваше все це гарна дівчинка на фото. Моє та моєї родини - гра , яка живе в серці вже понад 70 років у батька і понад 45 років у мене і сестри.
   Ви знаєте, що таке професійний футбол? Моя сестра перебрала в операційних обдва колінних сустави. Я пішов з великого футболу через те, що порвав в'язи.
   Футбол це покликання. А красиві і мажорні, це покоління Алієвих і Міевських. Питання не в тому що вона лише губи накачала. Питання в тому, що вона там загубила і чи не отримала корку для майбутнього адміністрування в кабінетах Мінмолодьспорту чи ФФУ. Так що краще заткніть в дупу власну тупу думку, якщо не зрозуміли допису. Я ще 15 років назад спрогнозував проблематику Динамо і вигрібав ваші дитячі поросливі зойкі на мою критику Суркіса із сарказмом притаманним знаючій людині.

   11.08.2020, 14:42
  • Прокомментировал новость → Украинская легкоатлетка получила лицензию УАФ и может работать футбольным тренером (ФОТО)

   Моя сестра була першим ліцензованим тренером - жінкою. З правом тренувати до 2-ї футбольної ліги чоловіків. Сама з футбольної родини. Батько і я грали свого часу. Відома в футбольних колах. Отримала не одну нагороду з рук голови ФФКиєва - Кочетова. Зараз має в вищому дівізіоні двох виконавців. Один був донедавна Динамівцем. Багато хто з чоловіків може цим похвастатись? Її вихованці були призерами і міжнародних дитячих турнирів. Доречі починала з того що грала за Арену Київ, закінчила Факультет ігрових видів спорту Інфізу, і потім вже на курси за ліцензією. Працювала, зокрема, і в Юніорі у Величка. А ось звідкіля і за чиєї поради вилупилось це дівчатко без футбольного коріння???????? Завджи із задоволенням спостерігав за трусиками наших естафеток.
   Ця дівуля вже і губки накачати не забула.......

   10.08.2020, 20:14
  • Прокомментировал новость → Максим Шкуратенко: «Поляки к белорусам относятся точно лучше, чем к украинцам или россиянам»

   Критерій оцінки совкодрочера - відношення поляків. Не дивно. Білоруси були безумовною і добровільною часткою речі посполитої у складі Литви. Були прислугою, пахолками,Але ніколи не розглядались поляками, як самостійна конкуруюча державницька сила. Не мали власної ідентичности. Частково чудини-литвини, частково слов'яни, частково поляки.
   Буваю в Польщі регулярно - бачу повагу, бачу ненависть, заздрість, боягузство, побоювання, гонор по віжношенню до українства. Але не бачу байдужості. Як до білорусів. Для поляків що вони є, що їх нема.

   06.08.2020, 10:54
  • Прокомментировал новость → Сортировка имени Луческу: кому из «Динамо» помашут ручкой

   Мам думку що це не про мене. Я в експертах ще вас не пам"ятам стільки

   04.08.2020, 22:38
  • Прокомментировал новость → Сортировка имени Луческу: кому из «Динамо» помашут ручкой

   2) " И дело не столько в деньгах, сколько в том, что на их адаптацию нет времени. Сейчас никто не будет ждать пока условный Алан Патрик, который приехал в Украину в 2011 году, заиграет. "
   Вважаю цю тезу також хибною і погано дослідженою автором. Ось декілька прикладів, коли вистачало року чі двох і результат було помітно в:дразу.
   Элано і Матузалем
   Элано никак не тянет на «раскрывшуюся звезду», но трансфер интересен с точки зрения отработки схемы. Первая проба пера клуба при Луческу по перепродаже легионера на пике известности. Элано был приобретён одновременно с Матузалемом в 2004 году, и, в отличие от того же Матузалема, уже хорошо известного в Европе, брали его «на вырост». Он вошёл в символическую сборную чемпионата Бразилии, за него боролись сильные европейские клубы, поэтому пришлось перебивать другие предложения финансовыми условиями. Элано выиграл пару чемпионатов и был выгодно продан в «Манчестер Сити». Он так и не заиграл, но переходил в Англию в качестве восходящей звезды.

   Виллиан
   Через пару лет, после продаж Брандао (недорого) и Чигринского (не заиграл), система была отработана. Виллиана нашли в «Коринтиансе» и заплатили за бразильца большие деньги — 14 млн евро. Но «Шахтёр» мог себе это позволить, поскольку в том сезоне на трансферах заработал больше 30 млн евро. 20-летний Виллиан сразу стал игроком основы, адаптировался и через год начал играть результативно.
   Фернандіньо
   Был куплен в 2005-м за восемь млн евро в «Атлетико Паранаэнсе» и провёл в клубе восемь сезонов. Был вице-капитаном, выиграл 15 трофеев. Его трансфер в «Манчестер Сити» за 40 млн евро – тот случай, когда через годы можно сказать, что «Сити» не переплатил. Фернандіньо заграв відразу.

   Мхитарян.
   Мхитарян был найден в «Металлурге»: 21-летний игрок стоил шесть млн. Его прогресс – идеальное отражение того, как отсутствие лишнего давления и стабильный вектор развития команды способствуют росту игрока. Мхитарян провёл не самый удачный первый сезон, во втором сделал 17 голов и передач в чемпионате, а в третьем – 35 голов и передач, установив рекорд. Ітого 2 роки

   Дуглас Коста
   Когда он переходил в «Баварию», не все понимали, зачем клубу этот игрок. Оказалось, что в отсутствие Роббена (то есть почти всегда) Дуглас Коста достаточно хорош, чтобы быть игроком основы. Коста не прогрессировал с каждым новым сезоном. От провёл пять лет на стабильно высоком уровне. И 8 млн, отданные за него «Гремио» в 2010 году, уже не кажутся переплатой.елекція брала майже готових виконавців.

   Висновок: Шахтар не тягнув навіть половини терміну. Адаптація : рік - два. Я готовий чекати навіть три бо буду бачити як іде прогресс. Розумієте???? При ЛОбановському ми чекали до року двох завжди. В нас два роки. Достатньо щоб побачити зміни в структурі і механізмах і в концепціях. . Яхочу змін а не нових лажових планок. Міняйте систему.

   Висновок - не стаття а треш ніачом

   04.08.2020, 22:31
  • Прокомментировал новость → Сортировка имени Луческу: кому из «Динамо» помашут ручкой

   Декілька власних умовиводів на написане:
   1) " На пресс-конференции главный тренер «Динамо» добавил, что усиления, если они и будут, то будут лишь точечные. " - Це Луческу не добавив. Це він висловив філософію або бачення Суркіса.

   04.08.2020, 22:09
  • Прокомментировал пост → Що відбувалось. Що відбулось. Як я до цього ставлюсь.

   Я не писав що він зірве. Я сумніваюсь...через те що сьогоднішній луческу заговорив словами Скркіса і навряд чи готовий "кидати шапочкою об газон". Час покаже. Але покі що здається що клуб тренує ІМС

   01.08.2020, 14:04
  • Прокомментировал пост → Що відбувалось. Що відбулось. Як я до цього ставлюсь.

   Питання не в Льосіку. Це лише прояв.....

   01.08.2020, 09:55
  • Добавил пост → Що відбувалось. Що відбулось. Як я до цього ставлюсь.

   "Символічна теза«Те, що мертве, померти не може, але повстає знову, сильніше і міцніше, ніж раніше» показує, що ритуальне утоплення, в широкому сенсі розповсюджується на всю паству Потонулого бога і весь нарід островів, вважається тотожним смерті. Одного разу потонулий переходить з розряду живих в розряд мертвих і, отже, вже ніяк не може померти.

   Читать полностью →

   01.08.2020, 01:27
  • Прокомментировал новость → СМИ: Луческу определился с двумя помощниками в тренерском штабе «Динамо»

   Спірідон?

   28.07.2020, 13:55
  • Прокомментировал новость → ВИДЕО: Как изменятся состав и структура игры «Динамо» при Луческу

   Уважно передивився і послухав двох "суперекспертів".
   Висновки невтішні. Якщо і бцла можливість чи примара надії на зміну концепції і побудову гри, то після експерла жолковського бобік іздох (Шурко не рахується).
   Ті самі варіанти випробовував і Міха. Шабанови??? Шепєлєви, бущано-бойкі? Караваєв? Кадірі????
   Або Лучєску погодився на пропозицію суркіса щодо вижимання з гімна гімна і ніяких трансферів, що дорівнює смерті Луческу як і усіх папєрєдніків.. Або Луческу робить свідому диверсію.
   Називати всіх цих фцтбольорів "молоддю" рука не піднімається. Вони недовчили ще в ДЮСШ як провильно робити передачі і комбінувати. Вони відпрацьовані відходи. Це не перкбудова і не відновлення. Про які амбіції Луческу іде річ???
   Хіба шо сілка помста, але тоді кому???

   28.07.2020, 10:28
  • Добавил пост → Я вимкнув трансляцію

   З сьогоднішнього дня я припиняю ідіотизм на межі мазохизму і знищення свого організму. Я припиняю дивитись і вболівати за свій клуб, вірність якому я зберігав 45 років. Справа не в тому що раніше у Динамо теж траплялись провали. Справа в тому що завжди я бачив що клуб працює і за нього переймаються сильні і великі люди, які були варті моєї довіри і поваги.

   Читать полностью →

   04.07.2020, 20:25
  • Прокомментировал пост → Тонкощі ізометричної проекції, або вкотре про вимоги до транслятора.

   Я не робив висновок що офсайда не було. Навіть те, що позиція Русіна буде дещо інакшою, не позбавляє ситуацію невизначеності. Я зробив лише два основних висновки:
   1. Слідзастосовувати (незастосовувати принципи оцінки і механізми однаково і скрізь, тобто ВАР і лінії)
   2. Ніякого наукового обгрунтованооо підходу в оцінці ніхто так і не запровадив, а відсутність обгрунтування моменту на офіційному рівні додає ситуації трагікомізму.

   13.03.2020, 22:18
  • Прокомментировал пост → Тонкощі ізометричної проекції, або вкотре про вимоги до транслятора.

   Мова ведеться про Русіна і про статтю на сайті https://dynamo.kiev.ua/news/341724-pochemu-dejstvitelno-ne-byil-zaschitan-gol-rusina-v-vorota-aleksandrii-foto?skip_infinite=1#comment-5937604
   Де автор робить необгрунтоване припущення про те що саме Русін в Офсайді на декілька сантиметрів.
   На мій погляд офсайду нема через те що промені розходяться під кутом, який не врахував пан Жолковський. Як мінімум гравці в однаковому розташуванні ніг

   13.03.2020, 12:51
  • Добавил пост → Тонкощі ізометричної проекції, або вкотре про вимоги до транслятора.

   Нещодавно пан Жолковський, статті якого останнім часом на ресурсі набули статусу "Претензій на істину в першій інстанції, змайстрував чергову поробку на сенсаційну тематику. Начебто нічого страшного, все що потрібно нашому ресурсу, тут є. І гаряча новина і бойкий, начитаний і нагострений в загальних баталіях популістичних і ажіотажних розбірок, язичок автора, але.

   Читать полностью →

   13.03.2020, 11:42
  • Прокомментировал новость → Почему действительно не был засчитан гол Русина в ворота «Александрии» (ФОТО)

   Якщо м'яч від руки гравця Александрії після удару Русина трапить у ворота Александрії, чи зарахує його суддя ;-)?
   Зарахує.

   13.03.2020, 09:16
  • Прокомментировал новость → Почему действительно не был засчитан гол Русина в ворота «Александрии» (ФОТО)

   Якщо ви погоджуєтесь, що правило я навів вірно, тоді ви , пардон, облажались, не дивлячісь на власний "бойкий язычок"... нового АВАВА - барзописця ресурсв.
   Плавали, знаєм. Пройдений етап.
   Також і геометрію і креслення вчили краще за вас. Візьміть угольник і стартуйте від лінії карного майданчику. І, о диво, наштовхнетесь на руцю гравця Александрії.
   Дорогенький,, руця, теж частина тіла. Чи не так?

   13.03.2020, 02:03
  • Прокомментировал новость → Почему действительно не был засчитан гол Русина в ворота «Александрии» (ФОТО)

   Шановнійший авторе, можливо щодо мотивів рішення рефері ви і вгадали, але щодо іншого...
   Щож, давайте подискутуємо.
   Ви згодні, що в футболі:
   Положение «вне игры» в футболе фиксируется, если игрок атакующей команды в момент начала паса другого игрока атакующей команды находится целиком или частью тела, ближе к линии ворот (лицевой линии поля), чем предпоследний игрок соперника, включая вратаря.

   13.03.2020, 01:55
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть