Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Egoshua69
Имя:
Георгий Пилипенко
Статус:
Эксперт (7018 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Зарегистрирован:
21.03.2009 00:26
Карма:
57448
О себе:
Egoshua69@gmail.com
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 4

   Про що це я...?

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   30.01.2021, 17:46

   Дивлюсь дві різні за "классом" команди. Одна - колишній Топ і "постійний учасник" євротурнірів, відомий у світі супер-пупер клюб. Інша - з периферії футбольного світу. Вгадайте - в якій з них процесс на вірному шляху?. Вгадайте, коли Луческу пошле це збіговисько "доморощених" інтернатовців на йюх і чортихаючись із словами "куди я трапив", утікне? Не треба мені про початок підготовки і тяжкі ноги. Ці "дерева" м'яч прийняти - віддати не можуть. Ці "дерева" думають по іншому. Не як у світі. Ці "дерева" вже досягли своєї маківки. Треба різати цю "павловнію". Суркіс, де обіцяні придбання і гравці? Де здійснення обіцянки про заміну "дерев" якщо не будуть грати?? Чи не видно, що молодь і натуралізовані бразіли болгар виглядають на голову вище в розумовому плані??? У цих "дерев" щелепи на футбольну мову не налаштовані. Бігти стануть бистріше, але думати і виконувати - не та порода.

  • 12

   Зернята серед полови, або про божу іскру

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   29.11.2020, 13:22

   Спробую стисло. Прочитав черговий твір пана Артема Жолковського. Хочу спитати - з яких пір серед старостів ресурсу звичайними стають стереотипність і поспіх??? Виходячи з того що ви звикли до пафосно-літературного стилю Артема, ви припинили за цими його викрутасами бачити істину. Людина дещо бачить.

   Читать полностью →

  • 17

   "Дед". Або присвячення тим, хто за перемогами не бачить минулого.

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   29.08.2020, 13:34

   Я буду дуже стислим. Я не буду вправляти "мізки" тим, кому і досі "А какая разніца". Кому нема чим платити, але він погоджується на "пабєду любой ценой. Теорію і практику футбола давно вже в цій країні не вивчають як науку, як це робили Дєд і Лобановський. А що до концепцій і стратегій, тут взагалі - темна хаща.

   Читать полностью →

  • 2

   В підтримку Олексія Шаблинського щодо несвоєчасного нагородження Реброва

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   27.08.2020, 00:44

   Підтримую автора. Все чітко і без води. Підримую крім наголосу про заполітизованість суспільства. Наше суспільство не політизоване. Воно просто, нарешті, почало формуватись з 13 року. Нажаль запізно і повільно. І людей із сформованою свідомістю і мораллю, нажаль, 25-30%. Але саме завдяки цим 25 відсоткам все інше стадо ще має можливість жити звичним укладом, називатись українцями, мати свободу волі і вибора і ходити на вибори.

   Читать полностью →

  • 7

   Про Луческу, Бєліка і Ярмоленко.

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   15.08.2020, 23:50

   Може зосередимось на футболі... нарешті??? Сцуко може досить зводити рахунки?? Луческу ворог бо кричав "Браво педерація", Бєлік ворог бо грав у кротів. Цікаво а Ярмоленко, який схвально відгукнувся про призначення Луческу - ворог?? Чи може Гармаш (наше все) висловив свій протест і пішов замість тренування вчора посидіти на трибуну і не слухав настанов Луческу?

   Читать полностью →

  • 8

   Що відбувалось. Що відбулось. Як я до цього ставлюсь.

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   01.08.2020, 01:27

   "Символічна теза«Те, що мертве, померти не може, але повстає знову, сильніше і міцніше, ніж раніше» показує, що ритуальне утоплення, в широкому сенсі розповсюджується на всю паству Потонулого бога і весь нарід островів, вважається тотожним смерті. Одного разу потонулий переходить з розряду живих в розряд мертвих і, отже, вже ніяк не може померти.

   Читать полностью →

  • 5

   Я вимкнув трансляцію

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   04.07.2020, 20:25

   З сьогоднішнього дня я припиняю ідіотизм на межі мазохизму і знищення свого організму. Я припиняю дивитись і вболівати за свій клуб, вірність якому я зберігав 45 років. Справа не в тому що раніше у Динамо теж траплялись провали. Справа в тому що завжди я бачив що клуб працює і за нього переймаються сильні і великі люди, які були варті моєї довіри і поваги.

   Читать полностью →

  • 7

   Тонкощі ізометричної проекції, або вкотре про вимоги до транслятора.

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   13.03.2020, 11:42

   Нещодавно пан Жолковський, статті якого останнім часом на ресурсі набули статусу "Претензій на істину в першій інстанції, змайстрував чергову поробку на сенсаційну тематику. Начебто нічого страшного, все що потрібно нашому ресурсу, тут є. І гаряча новина і бойкий, начитаний і нагострений в загальних баталіях популістичних і ажіотажних розбірок, язичок автора, але.

   Читать полностью →

  • 2

   Враження від Беніто.

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   04.01.2020, 14:56

   Звичайно, що враження за нарізкою не будують. Але в очі кидається наступне: 1. Фактурний. 2. Добре закриває м'яч собою. 3. Не боїться роботи на флангах. 4. Легко іде на зближення і не боїться єдиноборств. 4. Бачить поле і може віддати загострюючий пас. Звичайно все це не на вищому рівні, бо нарізка не дає повноти вражень про середнє арифметичне КПД усіх ТТД гравця, але вік футболіста, зовнішні фізичні данні і африканське походження дають перспективу для роботи. Глина є. Потрібен скульптор.

  • Коли Бог сміється.....

   Egoshua69 Георгий Пилипенко (Egoshua69)

   16.12.2019, 11:41

   "Большой загадкой остается тот факт, что, несмотря на жажду сердца познать Истину -- ибо только в ней оно находит освобождение и восторг, - первой реакцией людей на Истину становятся враждебность и страх. Вот почему Духовные Учителя человечества, такие, как Будда и Иисус, придумали прием, позволивший им безболезненно избегать неприятия слушателей: они использовали притчу, легенду, сказку, метафору." Энтони Де Мелло. "Когда Бог смеется" "Сєпари Райо"....Це просто епічна гра слів, що не потребує перекладу.

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть