Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Egoshua69
Имя:
Георгий
Статус:
Эксперт (6827 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев
Сайт:
Зарегистрирован:
21.03.2009 00:26
Карма:
55700
О себе:
Egoshua69@mail.ru
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 1

   Частина друга. 38 дежавю когнітивного диссонансу, або про повчальний совок в голові.

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   23.09.2018, 15:02

   Спробую продовжити, покі що не прибили баном :-). Ітак про базар в Україні, його вади для футболу та ДК? Продовжу. Коли міняється одна правляча олвгархічна група іншою, як я вже писав - у нас відбувається перерозподіл і т.д Особливо це видно, коли группа неоавидить іншу, або до влади приходить группа з великими фінансово корупційними зв'язками і можливостями і більш досвідчена і проіесійна.

   Читать полностью →

  • 9

   38 дежавю когнітивного диссонансу, або про повчальний совок в голові.

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   23.09.2018, 13:56

   Читаю останні блоги і бачу, як виконується "наказ партії" про протидію "ворогові" будівництва "світлого майбутнього". Після низки достатньо обьєктивних і гнівних постів більшості тверезо мислючих старожилів, експертів і не дуже експертів, що зводились до висновку про системну багаторічну кризу управлінської, економічної та спортивної компонент в клубі, як гриби після дощу, стали виникати із шаленою швидкістю пости та коментарі про необхідність зачекати і про те, що ми не тільки не розуміємо, але і не маємо права писати критичні зауваження і викладати власний погляд на справи.

   Читать полностью →

  • 21

   Астана....вите, Вите надо выйти....

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   21.09.2018, 00:30

   Намагаюсь не писати по гарячому. Однак сьодні зроблю висновок. Це через те, що нічого гарячого крім чорного чаю ввечері не було. Після останніх провалів і невдач, що почалися з Аякса, я чітко зрозумів, чого чекати і заздалегідь вмикнув режим відстороненої пассивної апатії задля збереження здоров'я. Також для мене цей режим сомнамбули є надбаним з часом динамівськіх провалів засобом пережити черговий провал.

   Читать полностью →

  • 1

   Динамо контра Динамо. Або "ГРОМОВІДВОДУ" присвячується.

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   17.09.2018, 20:32

   Автор вчергове поховав правильно сформульовану спочатку думку, щоб набрати вістів за "красивостями" словесних форм та обертів, достатніх для статті. Я вже давно писав про суть проблеми, за що був оголошений страшком цього ресурсу ще роки чотири тому. Навіть цикл серьозних статей, присвячених проблемам ДК та побудові професійної та граючої команди опублікував. Але знадобилось чотири роки та пупсик з епатажним попсостилем, щоб потрапити в редакційний тренд сезону і сформулювати портьєрну сцену для суті проблеми: 1. Відсутність думки, системи, логіки і побудови в тренувальному і тренерському процессі. 2. Відсутність відповідного завданням клубу рівня виконавців. 3. Відсутність бажання керівництва щось суттєво міняти з моменту смерті метра (чи то гроші чи то щось інше). Крапка. Хіба не стаття?

  • 2

   Чому я, на місті Вернидуба, не прийняв би ДК.

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   03.09.2018, 09:56

   Все просто. Жоден поважаючій себе тренер не стане так резикувати в теперішньому ДК. Тому є декілька пояснень, або причин: 1. Кожен тренер підбирає гравців під своє бачення концепції гри та награє тих, хто з наявних зможе вписатися в неї. 2. Кожен тренер повинен пройти після цього повноцінні збори, щоб коллектив зігрався і став розуміти що і як.

   Читать полностью →

  • 25

   Цикл репортажів та роздумів на тему "Матча Смерті" або спорт поза політикою

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   16.08.2018, 21:32

   Цей цикл репортажів та статей покликаний відобразити ставлення більшості людей моєї епохи, людей мого кругу спілкування до подій, які відбулись під час оккупації Фашистами України і стосувались низки матчів, проведених командою Старт в оккупованому Києві , яка у своїй більшості складалась з гравців Динамо Київ.

   Читать полностью →

  • 19

   Спорт вне политики?

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   12.07.2018, 10:30

   Данный материал попался мне сегодня в ленте новостей фейсбука. Как человек, принимавший участие в Югославском конфлик е, подписываюсь под каждым словом. Читайте и думайте. Особенно рекомендую это одному непорядочному читателю ресурса с особенностями трусливого формфактора построения евонного организма, который любит называть тренированного полковника ВС Украины Жориком, но упорно отказывается получить за это в душу :-) Итак, переходим по ссылке и читаем и убеждаемся что я указываю автора и не искажаю суть.

   Читать полностью →

  • 87

   Чому вони прирівнюють українство і українську ідею до націоналізма та фашизма

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   08.07.2018, 16:59

   Не встигли світові новостійні ресурси розповсюдити вітання Віди та Вукоєвича усім українцям, як наші кровні "брати" відрезу відреагували.

   <a target="_blank" href="http://www.radikal.ru"><img src="https://b.radikal.ru/b36/1807/16/a4a9992da166.jpg" ></a>

   Російський депутат і член комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Дмитро Свищев запропонував покарати футболіста збірної Хорватії Домагоя Віду за слова "Слава Україні", сказані після матчу зі збірною Росії, повідомляє Спорт-Експрес.

   Читать полностью →

  • 1

   Подвійні стандарти, або Олегу Д. і його великому бажанню пити кока-колу

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   15.06.2018, 12:12

   ![) У кожної медалі два боки.. Одним боком російському офіцерові - за "повернення" Криму, а іншим боком - кримським татарам викрадена вночі сьодні дитина, а Сенцову ще одна щаблина, що наблизила його до смерті. У світового футбольного форуму також два боки. Один - популярізація і задоволення від гри мільонів, а інший - можливість проведення в раші, що урівнює її з іншими розвинутими в соціальному та демократичному розумінні країнами.

   Читать полностью →

  • 2

   Дякую.

   Egoshua69 Георгий (Egoshua69)

   24.04.2018, 17:32

   Ця світлина, що буде викладена мною, цей скріншот, це все, на що сьогодні сподобились дописувачі ресурсу.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть