Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-voloshin
Имя:
Волошин
Статус:
Начинающий писатель (67 комментариев)
Зарегистрирован:
29.08.2018 10:48
Карма:
566
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Добавил пост → Стрибок метра

   Читання модних дискусій про користь і шкоду здорового способу тренування “Динамо” навіяло згадку про Боба Бімона, який якось цибнув майже на дев'ять метрів. Що не кажіть, а життя в негритянському гетто шліфує здатність випереджати час.

   Як там не було, а стрибок вийшов комусь боком. Чорнявий парубок отримав ловку блискучу медаль, а його колеги стрибунці двадцять років безпросвітної мастурбації.

   Читать полностью →

   10.01.2019, 10:09
  • Добавил пост → Заперечення Динамо

   Вкотре відчув легке роздратування від заклику “Поддержи Динамо!!!”, бо коли людина моїх статків підтримує здоровецьких мільйонерів, то хтось тут раняний. І не схоже, щоб це був мільйонер.

   Прийнятне для мене запрошення повболівати за Динамо на стадіоні зазвичай звучить мало. Зазивали різниці не ловлять.

   Читать полностью →

   17.12.2018, 14:52
  • Добавил пост → Вовки, сіно і гордість

   Буває таке бридке відчуття, коли хтось робить матню, а стидно тобі. Особливо коли ситуація не байдужа.

   На мій погляд, не дати стадіон головному конкуренту для вирішального матчу в ситуації, коли свої завдання вирішені, є виявом дріб'язковості.

   Навіть якби Динамо віддерло б Аякс і до останнього туру групового турніру Ліги чемпіонів претендувало на вихід в плей-офф, то все рівно вважав би вищезазначені дії жалюгідними.

   Читать полностью →

   10.12.2018, 12:59
  • Добавил пост → Динамо Київ як перша любов

   З боку інтелектуалів від футболу, які бачать щось в грі нинішнього Динамо, так часто звучить в різних варіаціях питання “А чим тобі гра цього Динамо не подобається? Тільки з аргументами давай!”, що я таки задумався, що в мені не так.

   Розумні люди кажуть, що всі аналогії кульгають. Але ті ж розумники чемно мовчать, що робити коли ці криві аналогії приходять.

   Читать полностью →

   06.12.2018, 23:54
  • Прокомментировал пост → Надеюсь...

   З Вашого дозволу можу змінити термін "автобус" на "влагоджений, вмілий захист", але відсоток поки що (як в тексті поки що) не вважаю за потрібне змінювати. В дописі я хотів закцентувати увагу на тому, що Динамо не вміє ламати масований захист, з яким вона стикається практично в кожному матчі, за виключенням, звичайно, шахти.
   Щодо наведених Вами прикладів, то в кожному з них стояло завдання зламати захист, з тих або інших причин. Інша справа, що в нинішньому сезоні поразки Динамо набувають загрозливої тактичної різноманітності. Якщо раніше майже завжди це був наслідок випадкової щасливої контратаки, то наразі все частіше наслідок активної контргри (ті ж Карпати протягом першого тайму). Але це, вважаю, тема окремого блогу - ЯК виграють у Динамо.

   27.11.2018, 15:42
  • Прокомментировал пост → Хождение по кругу

   По суті добавити просто нічого. Все в точку.
   Пригнічує тільки, що Той від кого залежить Динамо, не бачить цих речей, а продовжує вірити і терпіти.
   І молодь таки загонять.
   До речі, іноземці західного розливу у нас також не грають з цієї ж причини. Не можуть зрозуміти чому весь час необхідно бути на межі фізичних можливостей. Не розумових, не психологічних, а саме фізичних.
   Ну і нахабно дозволю собі ілюстрацію до тексту шанованого автора:
   Максим Калиниченко:
   "Если говорить о том, какая сборная меня больше всего поразила на чемпионате мира, то скажу однозначно – сборная Италии. В четвертьфинале за 90 минут половина команды даже не вспотела! Они настолько грамотно и четко перестраивались по ходу матча, что, по-моему, совершенно не устали."
   Джерело: https://football.ua/ukraine/2574-kalynychenko-ytaljancy-dazhe-ne-vspotely.html

   27.11.2018, 10:53
  • Прокомментировал пост → Надеюсь...

   «А умеет ли Динамо взламывать хорошо отлаженную и умелую защиту?» Ответа тогда, но я не знал, хотя и догадывался. А вчера получил….

   При всій повазі до шановного автора відповідь на це питання особисто я знав. Я навіть думаю, що воно вже стало риторичним.
   Інше питання, що реально бісить ситуація, що, поки що, 95 відсотків матчів в чемпіонаті динамівці повинні ламати захист (автобус) і кожного разу складається враження, що вони вперше стикаються з таким завданням. Нових ідей ніяких. Та що там нових, старий як світ елемент боротьби з автобусом, - дальні удари,- викреслено із арсеналу нафіг. І це, наприклад, при тому, що Паньків в першому таймі був до біса невпевнений.
   Це якийсь постійний жахливий "день сурка"...

   26.11.2018, 13:27
  • Прокомментировал пост → Бойко vs Гусев. Разбор эпизода

   Коли Бойко зараз грає на виході, то зазвичай декілька футболістів (своїх і чужих, без різниці) потім корчаться на газоні. Раніше я трішки сумнівався, а зараз переконаний, що він дійсно нікого не бачить крім м'яча.
   Це не нещасний випадок, це стиль.

   23.11.2018, 10:50
  • Прокомментировал пост → Урок граматики, чи урок порядності?

   Трішки із власного досвіду в тему.
   Той матч, де Шахтар випадково програв Мансіті 0:6 в силу обставин дивився в пів-ока. Після тренування (треба душ), потім сяка-така підготовка до робочого дня, бо ж пізно, ну і нарешті Шахтар все-таки команда не моїх вологих мрій (м'яко кажучи). Так ось, включив трансляцію голосніше і орієнтуюся на коментатора - щоб повтор голів подивитися, а сам займаюсь своїми справами.
   Через деякий час дружина не витримує і цікавиться: "А чого це ти пінишся з матюками?". А ти, кажу, відірвись від компа і послухай коментатора, з його слів Шахтар дере Манчестер до смерті. "А що не так?", - дивується дружина, космічно далека від футбольних реалій. "Да нє, всьо так, - відповідаю, - Просто насправді Шахтар вже тричі ковтнув, а я все думаю, що Манчестер з своєї штрафної не виходить і бігаю до екрана кожні п'ять хвилин, що подивитися на таке чудо чудноє....".
   За декілька хвилин кохана кричить у ванну: "Не переживай, все нормально, Шахтьор грає "упевнено і динамічно", чотири ноль уже..."
   Резюме: послухай коментар матчу із Шахтарем без картинки і ти зрозумієш, хто краща команда світу...

   23.11.2018, 10:04
  • Прокомментировал пост → Без Шапаренко - пропала скорость в атаке

   На мій погляд, проблема Шапаренка в тому, що його рівень розуміння футболу вже зараз значно переважає аналогічний рівень його партнерів.
   Ще, звичайно, часті технічні огріхи, але тактично в кожному конкретному моменті він зазвичай приймає не лише вірні, а й несподівані вірні рішення.
   Буде дуже жаль, якщо цей талант розгубиться по дорозі наверх. Як не чужі приб'ють, то свої замаринують.
   Навколо нього можна будувати команду, але хто ж на це зважиться, навколо пацана....

   21.11.2018, 14:26
  • Прокомментировал статью → Андрей Шевченко. Уровень в эксперименте

   Рекомендую и вам заняться тем же — поиском смыслов в этой новаторской работе.

   Чесно кажучи, останні дні час від часу якраз і думаю, а в чому була сакральна суть експерименту? Тут (на сайті) настільки поважні експерти в футболі, що на підсвідомості остерігаєшся щось не те ляпнути. Особливо коли не розумієш події ну просто абсолютно.
   Я завжди думав, що схеми в футболі це є інструмент досягнення результату, які залежать від якостей власних гравців та особливостей конкретного суперника. Награвати схему яку ніде не використаєш, насправді безглуздо - навіщо людей і себе мучити.
   Де може бути використана ця схема (навіть якщо вдасться навчити людей, які ніколи в неї не грали на клубному рівні)?
   В Лігі Націй? Не хотілося б вдаватися в тактичні подробиці, але я переконаний, що топ-команди нас просто знищать. Схема атакувальна і "слабко"переносить контратаки, якщо захисники не топ-рівня. Уявляєте контратаки у виконанні Бельгії, Франції та іже з ними? То може краще не треба?
   Залишаються відбори на ЧЕ і ЧМ. Одна, дві сильні команди, з якими краще не жартувати по вищезазначеним причинам, і декілька автобусів. Де тут розгулятися із цією схемою? Навіть в рамках використання в проміжку якогось матчу? Щоб якийсь Люксембург всадив із контратаки?
   У нас є, виключно на мій погляд, ментально властива схема 4-5-1 із незначними варіаціями, які дозволяють і руйнувати автобуси і відбиватись від звірів. Зараз наша середня лінія дуже непогана і здатна перегризти багатьох. А якраз з форвардами проблемка (вічна!).
   Резюме: може є більший сенс в у відточуванні до автоматизму звичної схеми, яка вивела нас у топ Ліги Націй?

   20.11.2018, 10:54
  • Прокомментировал новость → Виктор Вацко: «Экспериментальный подход Шевченко мне нравится больше, чем победа над Уэльсом с одной заменой»

   Я подозреваю, что эта модель разрабатывается для противостояния с топовыми командами, которые нас ждут»,

   А я підозрюю, що якщо ми спробуємо по цій схемі зіграти з Бельгією, Францією або ж Іспанію, то нас просто не зберуть докупи.

   19.11.2018, 10:20
  • Прокомментировал новость → Вадим Евтушенко: «Когда пробуешь новую схему, нужно сделать так, чтобы тебя не возили лицом по полю»

   Попередня схема гри дозволила зайняти перше місце і вийти у дивізіон із сильнішими за визначенням командами. У мене питання зависає в повітрі навіщо міняти схему?

   17.11.2018, 16:00
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «У Шапаренко и Миколенко огромный потенциал»

   "а он строит команду и будет продолжать дальше ее строить. "
   Тут на сайті було зауваження/побажання свої думки підкріплювати цифрами.
   Отож, я вважаю, що коректніше говорити не "будує", а "перебудовує". Після -8 в чемпіонаті і другого місця в Лізі Європи.
   Далі цифри, які показують, хто найбільше зіграв в сезоні, кістяк команди.
   Бойко (23 гри),
   Захист
   Кенджора (22)
   Бурда (21)
   Кадар (19)
   Пиварич (12)
   Півзахист
   Циганков (21)
   Буяльський (20)
   Вербич (20)
   Гармаш (17)
   Сидорчук (17)
   Шепелєв (15)
   Морозюк (15)
   Напад
   Бєсєдін (10)

   Вчора на полі з'явилося четверо не із цього списку. Без одного половина польових гравців.
   На мій погляд, з'явилися після божевільного тиску з боку болільників + за мотивами матчу із Шахтарем.
   Трохи схоже на коней на переправі.
   Тим не менше, всіх - з ПЕРЕМОГОЮ!
   Здається болільники тут також можуть претендувати на частику заслуги...

   09.11.2018, 12:29
  • Прокомментировал пост → Органи здійснення футбольного правосуддя

   З вами неможливо не погодитися.
   Навіть проста спроба відшукати основоположний документ з питань дисциплінарних покарань, наводить мене на думку про вкрай уразливу правову позицію ФФУ. На мій погляд, кваліфіковані юристи можуть просто потопити цю богодільню.
   І тут дійсно питання, а де власне юридична позиція Динамо Київ як учасника змагань? Чого Кадар щось там пише? А де запит клубу?
   Я можу помилятися і, скоріше, так воно і є.
   Але я хотів би знати, що робить клуб для захисту своїх інтересів.
   На офіційному сайті нічого не знайшов про спортивні апеляції. Невже все влаштовує?
   Зразу викладу свою позицію з приводу аргументу "навіщо писати, все рівно нічого не поможе".
   З цим аргументом категорично не згоден. Відсутність офіційної позиції з приводу незаконних дій органів футбольної влади означає згоду з таким діями.
   В світі все швидко міняється і через кілька років, коли й близько не буде нинішніх функціонерів ФФУ, Динамо не матиме права щось говорити про утиски і відновлення справедливості, бо формально не буде жодних документів, які б про це свідчили.
   Прописні істини, але, на жаль і вочевидь, не для юридичної служби Динамо.
   Може їм там мало платять?

   08.11.2018, 14:10
  • Прокомментировал статью → Александр Хацкевич: «Понимаем, что в случае победы над «Ренном», мы на 75-80 процентов гарантируем себе выход из группы» (ВИДЕО)

   Прикро спостерігати як в душі випаровується гарне ставлення до Хацкевича, яке сформувалося в часи його кар'єри футболіста. Дійсно іноді краще мовчати.
   Тепер треба шукати якогось уповноваженого представника від болільників (пєчать і прОтокол), щоб довести до відома Олександра Миколайовича, що я таки не приймаю від Динамо якогось іншого результату, крім перемоги.
   "Да, в случае победы над «Ренном», мы на 75-80 процентов гарантируем себе выход из группы, так что мы отдаем себе отчет в степени важности завтрашнего поединка. Но, в любом случае, затем нам необходимо будет провести еще два матча."
   Подобається як елегантно мене підводять до думки, що якщо не виграєм, то не страшно, ще дві гри в запасі. Що тут скажеш, турнірна стратегія...

   08.11.2018, 12:33
  • Прокомментировал пост → Органи здійснення футбольного правосуддя

   ФФУ:
   "...За недисципліновану поведінку в матчі 12-го туру УПЛ «Ворскла» (Полтава) — «Динамо» (Київ), що відбувся 20 жовтня 2018 року, вирішено відсторонити гравця «Динамо» Т. Кадара на три матчі. "
   Що таке недисциплінована поведінка зрозуміти важко, бо нема визначення. Логічно було б припустити, що це поведінка, за яку накладають дисциплінарні санкції. Очевидно десь тут і ховається вид такої поведінки як "плювок в напрямок офіційної особи", яка тим не менше не є арбітром матчу.
   В будь-якому випадку, із усієї інформації, яка лунає (лунала) навколо цього прецеденту, у мене складається враження, що крутять "законом" як циган Сонцем.
   Але де той "закон", тобто дисциплінарні правила?
   Ловлю себе на думці, що мої спроби дійсно виглядають достобіса занудними ...

   07.11.2018, 11:36
  • Прокомментировал пост → Органи здійснення футбольного правосуддя

   Ви абсолютно праві. Згідно з Дисциплінарними правилами ФФУ (редакція 2016 року) Тамаш Кадар не робив нічого з того, за що був покараний, навіть якщо погодитися, що був плювок у чийсь бік. Арбітра як "офіційної особи МАТЧУ" в переліку тих, по ким не можна плюватися, НЕМА.
   Мені здається, що або покарання Кадару призначено свавільно невідомо за що, або є, все-таки, документ, обгрунтовуючий цю дію органів правосуддя.
   Цей документ я і шукаю.
   На мій погляд ясність з цього приводу необхідна задля уникнення наступних дій ФФУ аналогічного характеру, які, судячи по стилю поведінки цієї організації, мають настати.

   07.11.2018, 09:54
  • Прокомментировал пост → Органи здійснення футбольного правосуддя

   Проблема в тому, що оприлюднено якось криво. Зазвичай як буває - pdf-версія сканованого оригіналу з підписами і печатками. Оцю версію, що ми маємо, коли затвердив виконавчий комітет? Хтозна...Разом з цим, Лозанна нас (вибачте, Динамо) "взула" по суті за недотримання процесуальних моментів по Маріуполю, а тут караючий меч правосуддя свистить, аж вуха закладає, а поки не ясно на підставі чого. Ну добре, якщо версія 2016, а могли б і 1985 року версію застосувати..Насправді тут же відповідь проста до не можу повинна бути..

   06.11.2018, 22:25
  • Прокомментировал пост → Органи здійснення футбольного правосуддя

   Дякую. Цю версію я маю і читав. Разом з цим, Франков у "Футболі", наприклад пише про якусь нову редакцію правил, яку ніяк не оприлюднять. Секретар КДК ФФУ Грищенко говорить і про "проявление несогласие" і пише про "официальное лицо", а я не можу знайти, на підставі чого він робить такі заяви.
   Якби КДК написало б "згідно з пунктом 5.2. Додатку 5 Дисциплінарних правил гравець "Динамо" Київ" і далі по санкції, то було мені було б зрозуміло. Але я бачу, що так рішення цього органу не формулюються. Отож і думаю, може є якась версія правил, де це все написано саме так як у Грищенка? Чи може, не варто плодити нові сутності?

   06.11.2018, 21:18
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть