Наші в Європі

2019-10-21 18:30 Наші в Європі Андрій ЯРМОЛЕНКО (Вест Хем) Евертон - Вест Хем - 2:0 Тренер вирішив поберегти ...

Андрій ЯРМОЛЕНКО (Вест Хем) Евертон - Вест Хем - 2:0 Тренер вирішив поберегти Андрія. Випустив на заміну по перерві. Але гра уже пішла не на користь молотобійців.

Олександр ЗІНЧЕНКО (Манчестер Сіті) Не грав.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ (Аталанта) Лаціо - Аталанта - 3:3 Аталанта в своєму стилі.

Виграну гру віддати так це треба вміти. Малиновський грав добре.

Антон ШАХОВ (Лечче) Не грав.

Ігор ПЛАСТУН, Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС (Гент) Гент - Беверен - 2:0 Яремчук знову забив! Пластун в основі. Безус вийшов на 10 хвилин.

Микола МОРОЗЮК (Різеспор) Не грав.

Сергій РИБАЛКА (Сівасспор) Не грав.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ (АЕК) АЕК - Волос - 3:2 Дмитро знову в основі. І знову перемога! Важлива фігура для команди.

Юрій ЯКОВЕНКО (Есбьєрг) Копенгаген - Есбьєрг - 3:1 Вийшов на заміну. Розмочив рахунок. Молодець.

Олексій ДІТЯТЬЄВ (Краковія) Ягеллонія - Краковія - 3:2 Вийшов в основі. Але отримав пошкодження в середині першого тайму.

Володимир КОСТЕВИЧ (Лех) Легія - Лех - 2:1 Зіграв весь матч. Бились на рівних.

Дмитро БЕЗКОРОВАЙНИЙ (Дунайска Стреда) Дунайска Стреда - Злате Моравце - 2:1 Дмитро в основі і разом з командою продовжує чемпіонську гонку.

Артем СУХОЦЬКИЙ (Слован) Слован - Погроньє - 2:0 А це лідер. І тут наш в основі.

Дмитро ЛЬОПА (Осієк) Запрешич - Осієк - 3:3 Дмитро вийшов в основі. І забив гол! Але нічия з аутсайдером це не те.

Ахмед АЛІБЕКОВ, Тарас КАЧАРАБА (Слован Ліберец) Слован Лб - Яблонець - 2:2 Качараба в основі. Алібеков знову поза грою.

Мар’ян ШВЕД (Селтік) Селтік - Росс Каунті - 6:0 Нарешті Шведа випустили на заміну. Прогрес.

Артем МІЛЕВСЬКИЙ, Олександр НОЙОК, Дмитро ХОБЛЕНКО (Динамо Брест) Динамо Брест - Слуцьк - 3:2 Перші двоє в основі. А Хобленко вийшов на заміну і забив гол.

Олександр ЗУБКОВ, Ігор ХАРАТІН, Дмитро ІГНАТЕНКО (Ференцварош) Ференцварош - Уйпешт - 1:0 Команда Реброва продовжує поступ. Перші двоє як завжди в основі. Ігнатенко на заміну вийшов.

Іван ПЕТРЯК (МОЛ), Дмитро НЕСТЕРОВ (Мезьокьовешд) Мезьокьовешд - МОЛ - 0:0 Матч лідерів. Наші в основі.

21.10.2019, 18:30