Наші за кордоном Выбор редакции

2022-02-07 19:22 Наших хлопців на футбольних полях Європи все більше. То ж, не гаючи часу, зазирнемо як у ... Наші за кордоном

Наших хлопців на футбольних полях Європи все більше. То ж, не гаючи часу, зазирнемо як у них там справи.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Кіддермінстер - Вест Гем - 1:2 дол. час

На стадії 1/16 фіналу Кубку Англії Андрій очікувано отримав багато ігрового часу. Любительський скромний суперник виглядав дуже боєздатно.

"Молотобійцям" вдалося врятувати свою честь лише в компенсований час. Вболівальникам не сподобалася реакція Андрія на рятівний гол. І все ж, як на мене, Ярмоленко й так веде себе досить професійно. Інша справа, що тренеру видніше, адже він відповідає за результат.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Манчестер Сіті - Фулхем - 4:1

Після травми повернувся й Олександр. На цій же стадії кубку хлопці Гвардіоли не мали жодних проблем, хоч і першими пропустили. Зінченко в середині другого тайму змінив Канселу. Долю матчу на той момент вже було вирішено.

Віталій МИКОЛЕНКО

Евертон - Брентфорд - 4:1

Це був дебютний матч Лампарда на чолі ліверпульського клубу. Опонент був з АПЛ. І все ж досить впевнено обіграли. Віталій зіграв понад 70 хвилин. Поки притирається. Не виблискував, але й каші не зіпсував. Середні оцінки за матч.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Кальярі - 1:2

Після паузи поновилися й Серія А. Бергамаскі неочікувано програли одному з аутсайдерів. І Малиновський не врятував, хоча й відіграв без замін. Занадто безпечно зіграли в захисті. Потім намагалися викрутитися в меншості, та не вийшло. Бувають і такі поразки. Головне є гра. Результати значить мають покращитися. Боротьба в Італії ще по переду.

Владислав СУПРЯГА

Сампдорія - Сассуоло - 4:0

Ніхто не очікував, що Супряга дебютую так швидко. Тренер Джампіоло вимушено випустив його замість травмованого Габьядіні. Але по перерві зробив зворотню заміну. Для чого? Щоб принизити, чи щоб виховувався. Дивно. Помітно, що Влад не в формі. Ще й нова обстановка. Навіщо тоді було випускати?

Данило ІГНАТЕНКО

Реймс - Бордо - 5:0

Шалені 9 хвилин Данила в дебютній грі. Так завівся, що отримав пряму червону картку! Та й "Бордо" зараз у такій... А ви не скажете коли востаннє цей іменитий клуб вилітав в з Ліги 1? Тепер будемо пильно слідкувати, як за Ігнатенко, так і за його новою командою.

Едуард СОБОЛЬ

Гент - Брюгге - 0:1

Брюгге - Гент - 1:2

Команда Соболя двічі на тижні зіграла з "Гентом". У півфіналі кубку все склалося. Хоча й не створили багато моментів. А матч чемпіонату Едуард розпочав з лави запасних - як підсумок поразка. Так можна й втратити титул. Безуса у складі "Генту" не побачили. Про причини не повідомлялося.

Мар'ян ШВЕД

Мехелен - Беерсхот - 3:2

Майже весь матч зіграв Швед. Був помітний. Зробив результативну передачу. Щоправда опонент - явний аутсайдер бельгійської ліги.

Олександр ЗУБКОВ

Ференцварош - Пакш - 0:3

О це так дебют Черчесова на чолі "фраді"! Гнати в шию такого тренера! Це я жартую. Але ще кілька таких матчів і комусь буде не до сміху. Один Зубков тут не винен. Хоча й він зіграв досить блідо.

Іван ПЕТРЯК, Артем ШАБАНОВ, Богдан ЛЄДНЄВ

Фехервар - Дебрецен - 1:2

Наших у "Фехерварі" тепер ціла колонія. Поки результату не має. Треба зігратися. Лєднєв навіть гол забив, але виявилось, що з офсайду.

Артем ОДІНЦОВ, Антон КРАВЧЕНКО, Богдан МЕЛЬНИК

Кішварда - Гонвед - 3:2

В "Кішварді" наших давно вже багато. Молодий перспективний воротар Одінцов буде схоже награватися у другій частині сезону. А на рахунку Кравченка і Мельника по голу. А вони є захисники! Інтрига в чемпіонських перегонах закручується.

Артем ФАВОРОВ

Мезьокьовешд - Пушкаш Академія - 1:2

В чемпіонських перегонах досі й команда Фаворова. Артем зіграв без заміни. Цементує середину поля.

Євген ШАХОВ

АЕК - Аполлон - 3:0

Аутсайдера обіграли. Обов'язкова програма. Євген зіграв 15 хвилин.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ

Іонікос - Олімпіакос - 0:3

Перший тайм навіть домінували. Але ж лідер взяв якістю. Та до Дмитра претензій не багато.

Артур РУДЬКО

Пафос - Анортосіс - 1:1

Нікуди схоже Артур не переходить. В цій грі довелося попітніти адже майже 70 хвилин грали у меншості.

Тарас КАЧАРАБА

Славія Прага - Карвіна - 0:1

І тут фаворит дав маху. Довелося знімати Качарабу, щоб посилити атаку. Не допомогло. Таловєрова навіть на лавці не помітив. Не все одразу.

Орест ЛЕБЕДЕНКО

Реал Сосьєдад-Б - Луго - 1:1

Орест в основі. Поки його команда ще мріє зачепится за плей-офф.

Василь КРАВЕЦЬ

Спортінг Хіхон - Ейбар - 0:1

Взяти очки в матчі з лідером не вдалося. Василь зіграв весь матч. А ось Мілованов залишився в запасі.

Данило СІКАН

Динамо Дрезден - Ганза - 1:4

Ще один наш чемпіон світу дебютував у другій Бундеслізі. Команда з Ростока не претендує на щось велике. То ж шанс Сікан отримає. Поки лише вихід на заміну. На кого ви б поставили на Супрягу чи Сікана?

07.02.2022, 19:22