Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Держи вора!

2018-03-02 12:33 Дружно, как по команде «заорали» более 30 интернет ресурсов, традиционно специализирующихся на тиражировании фейков. Держи вора!

Дружно, как по команде «заорали» более 30 интернет ресурсов, традиционно специализирующихся на тиражировании фейков.

На сей раз из начальственных кабинетов Дома футбола к ним «просочилась» информация о новом расследовании, которое обещает быть еще более резонансным, чем по делу о свидетелях мариупольского конфликта между «Динамо» и ФФУ в Лозанне.

В эпицентре сюжета очередного рукотворного «скандала» прогнозируемо оказались Григорий Суркис и Александр Бандурко, которые якобы «закопали в землю» платежи солидарности от УЕФА. Причем, по версии источников, приближенных к Павелко, это произошло еще тогда, когда упомянутые функционеры непосредственно руководили федерацией.

Чтобы не разводить пустопорожние дискуссии вокруг несуществующей проблемы, предлагаю обратиться к документу, в котором все было четко и ясно зафиксировано еще 6 лет назад.

Из выступления первого вице-президента ФФУ Александра Бандурко перед делегатами отчетно-выборного Конгресса национальной ассоциации в сентябре 2012 года.

«...Незважаючи на грандіозний перелік зробленого, тим не менше, у нашої команди залишилася одна мрія яка, на превеликий жаль, досі не втілилась у життя. Ця мрія — тренувальний центр для збірних команд України з футболу у селі Гореничі, Київської області.

У 2004 році Президент України Леонід Кучма дав зелене світло цьому проекту. Але наступна після нього влада призупинила виконання цього амбіційного плану. Долаючи бюрократичні перешкоди, ми продовжували проектувальні та підготовчі роботи, а також робили все можливе, аби акумулювати необхідні фінансові ресурси для будівництва центру.

Чергову спробу зробити наші плани реальністю було здійснено у 2010 році на XXIV звітно-виборній Генеральній асамблеї Національного олімпійського комітету України. Розглянувши пропозицію федерації футболу про необхідність проектування та будівництва в селі Гореничі Київської області Центру підготовки національних збірних команд з ігрових та інших олімпійських видів спорту, авторитетне зібрання дійшло висновку щодо доцільності створення такого спортивного комплексу.

Очевидно, що сьогодні у держави немає вільних грошей для реалізації нашої мрії. Але ФФУ не розпорошила кошти УЄФА і ФІФА за програмами «Хет-Трик» та «Гол», а також ФК за програмою «Солідарність» і не витратила їх на менш значущі проекти. Саме тому федерація має сьогодні реальну можливість, попередньо надавши до УЄФА і ФІФА проект будівництва згаданого центру, який би мав відповідне свідоцтво на право користування земельною ділянкою в Гореничах, отримати протягом одного-двух місяців від міжнародних футбольних установ фінансування в розмірі близько 7 000 000€. Це і є саме ті кошти, які ми акумулювали для реалізації нашої мрії, яку передаємо у спадщину нашим наступникам.

Завершуючи тему Гореничів хочу поінформувати вас про те, що ФФУ свого часу досягла домовленостей з Міністерством оборони України про обмін нерухомого майна містечка на квартири для військовослужбовців. ФФУ в 2004-2005 роках придбані 23 квартири на суму 2 248 600 грн. Ці квартири і досі нікуди не поділися, а знаходяться на балансі федерації і можуть бути використані за вказаною метою.

Я озвучу ще декілька цифр в контексті запитання — який матеріальний спадок наша управлінська команда залишає своїм наступникам? Перш за все цей чудовий будинок футболу, до речі один із найкращих у Європі, футбольний стадіон з будинком із чотирма роздягальнями та конферанс-залом, два майданчика із штучним покриттям — цілий футбольний парк в центрі нашій столиці.

Станом на 31 серпня 2012 року на рахунках Федерації футболу залишки грошових коштів становлять — я буду злегка округлювати для легшого сприйняття на слух:

3 млн 700 тис. грн.

100 тис. швейцарських франків

414 тис. доларів

11 млн. 542 тис. Євро

Беручи до уваги очікуванні надходження від УЄФА в сумі 10 млн. 100 тис. євро та ФІФА в сумі 33 тис. доларів США, а також кошти інвестиційних проектів ФІФА та УЄФА (програми «ГОЛ» та «Хет-трік») і вартість квартир, що знаходяться у власності ФФУ, ресурс Федерації Футболу України до кінця року становитиме трохи більше 37 млн. доларів США.

Загалом же на розвиток футболу протягом минулих п’яти років ФФУ разом зі своїм партнером «УФІ» витратила більше 102 млн. доларів США.

Одним словом, ми залишаємо після себе не порожні засіки. І я щиро побажаю наступникові Григорія Суркіса примножувати цей спадок задля розвитку вітчизняного футболу.

На завершення свого виступу я хочу наголосити на тому, що наша управлінська команда гарантує достовірність кожної цифри, що прозвучала у моїй доповіді. Увесь п’ятирічний доробок належним чином систематизовано і офіційно задокументовано у тому числі з подачі багатьох колективних членів, представники яких знаходяться в цій залі. Тому я справедливо можу адресувати слова подяки кожному з вас, хто доклав своїх зусиль до такого значного результату колективної праці.Дякую за увагу!" (Pressing.net.ua 02.09.12).

К сожалению, после Суркиса и Бандурко богатые закрома ФФУ безбожно транжирились, но не пополнялись. Кстати, один из замов Конькова, затем занявший его кабинет — Павелко, так и не рассказал общественности, куда были потрачены при его вице-президентстве более 37 млн. долларов, доставшиеся в наследство от «папередников». Что-то с памятью у Андрея Васильевича — тут помню, а тут не помню...

Андрей ЗАЙЦЕВ

02.03.2018, 12:33
Топ-матчи
Чемпионат Германии Шальке Байер - : - 19 декабря 19:30
Бавария РБ Лейпциг - : - 19 декабря 21:30
Фрайбург Ганновер - : - 19 декабря 21:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть