Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Александрия»: «Видеоролик МВД почему-то размещен не на официальном канале в Youtube, а на стороннем без реквизитов»

2018-05-24 15:45 «Александрия» отправила Министру внутренних дел Украины Арсену Авакову и главе Национальной полиции Украины Сергею Князеву официальное ... «Александрия»: «Видеоролик МВД почему-то размещен не на официальном канале в Youtube, а на стороннем без реквизитов»

«Александрия» отправила Министру внутренних дел Украины Арсену Авакову и главе Национальной полиции Украины Сергею Князеву официальное заявление за подписью директора клуба Дмитрия Китаева по поводу присутствия команды в «списке МВД» среди подозреваемых в «договорняках»:

«Футбольний клуб «Олександрія» висловлює свою глибоку стурбованість щодо маніпулятивної манери подачі інформації Департаментом комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

У публікації на сайті Міністерства внутрішніх справ України від 22 травня 2018 року, що містить заголовок «Арсен Аваков: Нацполіція провела масштабну спецоперацію у справі про футбольну корупцію (ФОТО, ВІДЕО)» розміщено скріншот відеоролика «Футбол — договірні матчі», і, власне, відеоролик, у яких присутній логотип футбольного клубу «Олександрія».

Прикметно, що у тексті зазначеної вище публікації назва футбольного клубу «Олександрія» не фігурує, а, власне, сам відеоролик з підписом «Департамент комунікації МВС України» розміщено не на офіційному каналі Міністерства внутрішніх справ України відеогостінгу Youtube, а на сторонньому каналі без реквізитів, що має назву «VSE VIDEO» (канал має 64 підписника).

Дана публікація спричинила широкий резонанс у засобах масової інформації та у громадських колах, що призвело до репутаційних втрат ФК «Олександрія».

Оскільки у згаданих вище матеріалах повідомляється про ймовірну причетність ФК «Олександрія» до договірних матчів, звертаємося до Вас із заявою надати офіційні докази або спростувати причетність футбольного клубу «Олександрія» та його співробітників до організації договірних матчів.

Зі свого боку, ми готові сприяти правоохоронним органам у розслідуваннях, про які говориться у зазначеній вище публікації. Наголошуємо, що на даний момент офіційних звернень від правоохоронних органів до керівництва футбольного клубу «Олександрія» не надходило».

«Карпаты» представили проект реконструкции стадиона «Украина» (ФОТО, ВИДЕО)

24.05.2018, 15:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть