Матч, в якому слід належним чином попрощатись із легендою "Динамо"

2018-05-14 20:17 Олег Гусєв є одним із символів київського "Динамо", футболістом, який віддав практичному всю свою професійну кар'єру ...
  • Олег Гусєв є одним із символів київського "Динамо", футболістом, який віддав практичному всю свою професійну кар'єру одній команді.
  • Прийшов він із київського "Арсеналу" нападником, а в Динамо Олег був "паличкою-виручалочкою" та міг закрити будь-який фланг захисту та півзахисту.
  • Останні роки Олег Анатолійович (як його поважно називають в команді) переважно виходив на заміну, граючи на позиції лівого вінгера.
  • Олег Гусєв вже не той "моторчик", якого ми знали багато років, він вже не є фундаментальним гравцем команди і навесні 2018-ого на поле не з'являвся - роки виснажливих зборів, тренувань та матчів дають про себе знати і Олег пішов на тренерські курси.
  • Багато голів Олега були знаковими, а його забитий пенальті проти Швейцарії на Чемпіонаті Світу-2006 року назавжди увійшов в Футбольну історію України.
  • Влітку в Олега закінчується контракт і думаю сторони вже не будуть його продовжувати...
  • Але Олег Гусєв тренується з першою командою - це видно з фотографій, які розміщуються в інформаційних статтях напередодні матчів чергових турів УПЛ.
  • На жаль, у "Динамо" немає традиції проводжати футболістів (як це робиться в Європі - Джеррард, Тотті, Ін'єста), які вірою та правдою віддали десятиліття одній команді. Так було із Шовковським та багатьма іншими.
  • Однак є шанс це змінити - 19 травня 2018 року на клубному стадіоні ім. Валерія Лобановського, Динамо прийматиме свого принципового суперника - в матчі, який вже глобально нічого не вирішує.
  • Гусєв повинен зіграти в цьому матчі. Неважливо скільки - 45 хвилин чи 10 хвилин наприкінці матчу, але оплесками Київ має попрощатись із легендою, а Віктор Циганков -поділитися із капітанською пов'язкою на один матч! Це моральний обов'язок клубу!

• Дякую Тобі, Олеже Анатолійовичу за все! Дякую, капітан!

• Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

14.05.2018, 20:17
    Чемпионат Франции Ницца Лорьян 1 : 0   19 апреля 22:00
    Чемпионат Испании Сельта Лас-Пальмас - : - 20 апреля 15:00
    Чемпионат Украины Черноморец Кривбасс - : - 20 апреля 15:30
    Чемпионат Германии Вольфсбург Бохум - : - 20 апреля 16:30