Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Michael23
Имя:
Michael Breslavskyy
Статус:
Опытный писатель (467 комментариев)
Любимые клубы:
Барса , Ліверпуль , Динамо
Зарегистрирован:
17.09.2010 16:19
Карма:
522
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 24.05.2018, 16:12
  • 24.05.2018, 11:38
  • 23.05.2018, 17:24
  • 22.05.2018, 00:27
  • Прокомментировал пост → Памяти тролля...

   Пане Мороз , не буду вдаватися до подробиць того діалогу , який Ви тут згадуєте:)))Але ж Ви самі грішите тим , що уникаєте відповідей на незручні питання. В одному з минулих блогів (до речі досить непоганому , про що я цілклм щиро там і зазначив) Ви стверджували , що БІЛЬШІСТЬ команд АПЛ (і ще декількох ліг , але я дивлюся постійно лише АПЛ , тому про неї і спитав) так би мовити "кулі" зліплені з "гівна" (лівера) , поставивши більшість команд найсильнішої ліги в Європі врівень зі збірною Ісландії. Мене ДУЖЕ здивувала така "цікава" Ваша інтерпритація того , ЧИМ АПЛ є на сьогодні. Я запитав Вас , що ж Ви мали на увазі під тезою про "пулю з лівера" і конкретні приклади команд з аргументацією (цілком футбольна розмова:)))) - тим паче , якшо Ви таки дивитеся АПЛ , нам би знайшлося про , що поговорити :-)))) Ви досі мовчите.... Все ж , якщо надумаєте відповісти , завжди будь-ласка ....

   21.05.2018, 22:03
  • 21.05.2018, 21:33
  • 19.05.2018, 15:42
  • 18.05.2018, 18:21
  • 18.05.2018, 18:16
  • 16.05.2018, 21:14
  • 16.05.2018, 00:37
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Уверяю вас: «Динамо» было, есть и будет!»

   І окремий привіт адмінам:))) Шановні , а коли ми вже хамів почнемо в бан відправляти ??? Чи мож мене зараз туди відшлете вже , ну для статистики , ну щоб ХОЧ КОГОСЬ ???

   15.05.2018, 06:22
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Уверяю вас: «Динамо» было, есть и будет!»

   А знаєте що , Рома. Ви праві на всі 100% БРЕД !!! Тільки БРЕД весь полягає в тому , що вам тут по-нормальному намаглися ПОЯСНИТИ. Вірніше я намагався :((( І по вашій реакції бачу , що дарма ((( Ви так завжди відповідаєте хамством на нормальну спробу чисто логічної аргументації??? Ви завжди дивитися через замочну щілину на те , що можна оглянути повністю , просто відчинивши двері ??? А вам їх тут намаглися , як раз таки , відчинити ...і мій великий прокол ще й у тому , що я вам цілком безкарно дозволив (хоч і не навмисне) викинути отакий хамський "висер" в сторону людини , з якою і сам тут досить довго і цікаво спілкуюся... Начудив одначе , напевно не до всіх можна ставитися ввічливо і намагатися "говорити" - не всі це вміють , і ви з тої когорти. Ну невже не знайшлося ніякої аргументації ? ЧЕЛОВЕК написав настільки все чітко ,"красиво" і "розумно" - ваші , між іншим , слова - що вам від усвідомлення того , що ви цього зрозуміти не здатні просто бомбануло голову , якщо у вас там є , що в тій голові бомбити і чим думати...для вас сам процес "думати" , та й хоча б місцем сидіння (про голову нажаль поки не йдеться) , вже буде великим досягненням...тому просто оминайте в майбутньому те , чого не розумієте , щоб відкривши рот , не вмитися тим лайном , яке з нього вилізе :-)))))
   Щасливого вам розуміння , вболівання і всього , на що ви тільки "здатні" і запасайтеся серветками а краще памперсами на наступну єврокампанію ДК - вони тобі , дядьку , знадобляться)

   15.05.2018, 06:18
  • Прокомментировал пост → Big Brother is watching you, bro:-)) или Уловки демагога....

   Ви таки маєте рацію , ні дати ні взяти . І не варто було намагатися щось пояснювати тим хто , здається має природній імунітет до будь якої логіки і вроджене хамство.... на цьому , здається і мені варто принити всякі там "обмивання" ..воно того реально не коштувало. За шо і перепрошую , за "слона из букашки" в моєму виконанні.

   14.05.2018, 23:55
  • Прокомментировал пост → Big Brother is watching you, bro:-)) или Уловки демагога....

   Ще одна думка , з того , що Ви виклали в пості , крутиться на умі , все ніяк руки не доходили сюди : а все ж є і інша сторона , інструменти маніпуляції можна й використовувати з благими намірами - спробувати не одурачити , а закцентувати увагу опонента на деяких важливих речах , які б і йому самому могли б допомогти зняти окуляри .... Я зараз конкретно про того самого експоната ... мені здалося , що певний , якщо не прогрес, то хоча б певний поступ в потрібну сторону , все ж є. Хоча випадок ДУЖЕ важкий .. І вибачте , що проігнорив Вас там , спасибі , що втрутилися та все ж мені кортить спробувати отак м'яко , дипломатично (якщо так можна висловитися в даному випадку) дотиснути (хоча слабо віриться, що вийде) цього "персонажа" ))

   14.05.2018, 21:45
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Уверяю вас: «Динамо» было, есть и будет!»

   раз заговорили про молодь. В нас справді є що огранювати , але немає тих , хто б це робив :((( І яскрава гра нинішньої молоді це в першу чергу не заслуга СИСТЕМНОЇ роботи клубу в цьому напрямку , а природні дані цих хлопців (талантів у нас завжди вистачало , а от СКІЛЬКИ їх розкрилося ???) плюс (в конкретно даному випадку) робота в молодіжних командах тренерів , яких з собою привів Ребров ... І доказом тому є нинішній стан молодіжки , після того як знов довірили рулити "нашим".
   Щодо того , що Ви назвали "хейтерством" , то повірте , радіти і цінувати класні речі я вмію :))) Але перш за все не хочеться залишатися ідіотом і витати в рожевих хмарах ...Це найгірше , що може бути ...Так ніколи не навчишся орієнтуватися в цьому багатопоточному світі , ні через 20 , ні через 40 ні через 60 років. Так що і Ви не губіться , Романе :-))))))

   14.05.2018, 13:22
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Уверяю вас: «Динамо» было, есть и будет!»

   Ну от бачте , Суркіс є нікудишнім управлінцем . Виявляється ми тут з Вами досягли згоди :))) Спробую в двох словах. І нікого я не ненавиджу (давайте все таки не засмічувати рідну мову , а якщо кортить англійською побавитися давайте в особисті повідомлення , або пишіть відповідь , все таки англійською повністю :))))))
   Отже суть фрази , до якої як Вам здалося , ми з Йорком "вчепилися" використана в тандемі зі словом "функціонувати" .... А те чим займається Суркіс , очолюючи Динамо , не має нічого спільного з тим , що називається "функціонування футбольного клубу" і багато хто (повальна більшість) не розрізняють цього - інакше ЯК можна дякувати за "Був , є і будемо" ? І ця мантра повторюється кожен рік. Ви просто самі почитайте і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу : невже "ми вдягаємо дітей" це те , чим може гордо пишатися на всю країну президент ВЕЛИКОГО КЛУБУ ... невже це є МІРИЛОМ діяльності професійного футбольного клубу ???? І це не просто слова .... Це ті речі , ті аргументи які сам президент вважає найбільш переконливими в даній ситуації.... Хіба це не тупо???
   Резюмую : нікого ненавидіти я тут і не збирався , я звернув увагу на черговий вияв тупості особистості , яка очолює наш улюблений клуб , і нажаль , недалекість тих людей , які ведуться на такі "аргументи"

   14.05.2018, 13:08
  • 14.05.2018, 04:11
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Уверяю вас: «Динамо» было, есть и будет!»

   Так а хто і з чим конкретно не згоден???? Невже такий красивий лозунг і плюс "как одеваем детей" нараз вимикає центри логічного мислення???? Тоді спробую пояснити більш розлогіше. "Одеваем детей..." красиво звучить, правда??? Питання : а навіщо??? Навіщо вам ті діти ? Щоб вдягати? Чи може "вдягати" - це певна інвестиція в розвиток ? Скільки тих "дітей" ми бачимо на полі , скільки тих "дітей" разом з вкладеними , чи то пак "вдягненими" на них інвестиціями , було конвертовано в конкретний кінцевий РЕЗУЛЬТАТ за останні 20 років? Скільки з них було створено команд , які добиввлися РЕАЛЬНОГО УСПІХУ , про який ми тут тільки , слину пускаючи уві снах , мріємо , скільки їх було конвертовано у реальні трансфери , які б покривали грошові суми тих "одьожок" ... Скільки було залучено глядачів на стадіони , щоб подивилися на цих вдягнених??? Зараз досить цинічно скажу : але СКІЛЬКИ вихідної сировини (да да це я про тих самих ДІТЕЙ , шоб ви мене всі мінусами забацали ) було конвертовано підприємцем Суркісом у РЕАЛЬНИЙ кінцевий продукт на продаж у всіх його видах і проявах??? Ааа так він їх одягає :)))Браво!!! І ще зарплати платить ... Так це те , що повинно робитися ЗА ЗАМОВЧУВАННЯМ ... і не виплата тої ж заробітної платні - це вже кримінал (якщо ми звісно цивілізованими мірками міряємо)..... Так що слово "функціонує" використано Суркісом в дуже збоченій формі , бо клуб давно вже не функціонує , а ІСНУЄ , за що тут йому безперервно ви всі дякуєте.
   Так може заголовочок то змінити , ні?
   "Мы были , есть и будем есть !!! " - от вам і формула нинішнього ДК. Хтось має що заперечити , чи знов мат знаками будем бавитися?

   14.05.2018, 03:45
  • Прокомментировал статью → Игорь Суркис: «Уверяю вас: «Динамо» было, есть и будет!»

   Вот очень красивый текст , и по умному написан, но такааааая ЧУШЬ!!
   -------------------------------------------------------------------------------------------------
   А як можуть запросто в одному полі вживатися "ЧУШЬ" і "Розумний , красивий текст" ??? Вам самому голову не рве ??:)))) Може саме тому, що такі речі не сумісні , одні люди і бачать суть тексту, а дехто - "ЧУШЬ" , і саме тому , це вже свідчить більше не про автора , а про тих , хто читає ?

   14.05.2018, 03:22
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть