Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Michael23
Имя:
Michael Breslavskyy
Статус:
Старожил (562 комментария)
Любимые клубы:
Барса , Ліверпуль , Динамо
Зарегистрирован:
17.09.2010 16:19
Карма:
690
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Крым — украинский»

   Ну значить і по зворотному звязку не доведеться їм писати - самі знають , що підчистити треба))) Чекай )) Скоро "и тебя вылечат...." )))
   ЧУєш , а скажи-но таку штуку , ти зараз в Криму???

   14.08.2018, 13:45
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Крым — украинский»

   Чувак , ти якшо загубився просто і ненароком не туди зайшов - моя тобі порада "ВАЛИ ПО ТИХОМУ" , бо вихопиш тут конкретної п*зди чуваче... Перш ніж такі речі писати треба дуже добре подумати де ти це пишеш , і хто це читатиме , і яку ти мету цим переслідуєш...просто зникни і все))))))

   14.08.2018, 13:27
  • Прокомментировал новость → Андрей Ярмоленко: «Я улыбаюсь везде, каждый день»

   Самі сильні команди - в дуже багатьох речах так і є. Але ще одна річ : якщо УЄФА знов не влаштує навмисного рандеву для цих команд , то найвірогідніше що і фінал цьогорічної ЛЧ буде саме таким)

   14.08.2018, 13:01
  • Прокомментировал пост → Зачем мусолить историю Динамо?

   Брюс , Ви може все таки відповісте ?? Ні?

   14.08.2018, 12:08
  • Прокомментировал пост → Зачем мусолить историю Динамо?

   А що пропагандистського в тому тексті?

   14.08.2018, 10:08
  • Прокомментировал новость → Юрий Береза: «От перепродажи Супряги в будущем 50 процентов получит «Днепр-1»

   Да і з бізнесовою жилкою у дядька , м'яко кажучи , фігово 6 навіть якщо суми Аякса та Сіті в даний момент не влаштовували Березу (ну тобто менше 6 мільйонів ) , невже він справді не розуміє , що по опції відсотку від подальшого продажу він зміг би отримати в рази більше від того ж Аякса ніж від Динамо ?????

   14.08.2018, 02:05
  • Прокомментировал новость → Юрий Береза: «От перепродажи Супряги в будущем 50 процентов получит «Днепр-1»

   Да, «Манчестер Сити» и «Аякс» интересовались, но их суммы не устраивали наш клуб

   А це вже навіть і не смішно(( Тобто виявляється і Сіті і Аякс пропонували конкретні суми за гравця??? Я щось слабо повірю в те , що хлопчина міг би при здоровому глузді хотіти набагато більше грати в ДК ніж тому ж Аяксі (((( Або ж голову ОТАКІ президенти та тренери промили динамівським УРАПАТРІОТИЗМОМ :((((( Або ж іще гірше : хлопчина навіть і не знав про ці пропозиції - йому тупо наперед визначили шлях в Динамо - шкода хлопця(((((

   14.08.2018, 01:59
  • Прокомментировал новость → Андрей Ярмоленко: «Я улыбаюсь везде, каждый день»

   Я пригадую , тут якось місяці три чи два тому назад Ви відревгували на один дуже "скромний" коментар про то шо , "як так , Ярмоленко ,у якого техніка роботи з м'ячем на голову вища ніж у Зінченка , сидить в запасі а той грає" .... тепер ж наочна можливість побачити це в живому порівнянні , хоча думаю , що на людей , які пишуть такі коментарі , це матиме ефект ще більшої несправедливості ...виходячи з тутешніх антикротячих уявленнях про неї)))

   13.08.2018, 23:51
  • Прокомментировал новость → Андрей Ярмоленко: «Я улыбаюсь везде, каждый день»

   Поправка !!!! Ніхто Лівепулю простору НЕ ДАВАВ. Червоні його самі собі організовують в тому місці і в тій кількості , де це ЇМ САМИМ потрібно (якщо хочете більш детально і професійно послухати зайдіть в блог Йорка , там про багато чого , і не тільки про це ) !!!! Я вже раніше писав , повторюся ще раз : Ви звернули увагу як часто Андерсон опускався аж впритул до своїх воріт за Александром-Арнольдом ??? Якщо Ви звісно маєте уявлення про те , хто на якій позиції грає , то мали б розуміти , що молотобійці , як раз таки всіма силами намаглися не давати Ліверпулю жодного простору.... Але вийшло навпаки , проти цієї команди , отак по швидкому і похабцем збитої , виявилося просто закрити центр поля , щоб ті почали помилятися : Ви бачили , як у червоних це працює , при чому на кожному клаптику поля , вони заберуть м'яч у кого хочеш і як завгодно , і підстраховка там працює бездоганно , у суперника не було ніяких шансів пройти ці редути. НІЯКИХ.

   13.08.2018, 23:45
  • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым....

   Щоб не розчаровувтися , не треба спершу дуже сильно зачаровуватися. Це я до того ,що Ваше ж розчарування - то виключно ВАШ багаж і ні Йорк , ні Костянтин в цьому не винні. Звісно Ви тут зараз і без мене свою , цілком заслужену , порцію копняків отримаєте ... АЛЕ , я прийшов в блог в гості до людини , яка мені цікава , і яка мені тут рада і тут же на неї гадять , замість того , щоб говорити про то , заради чого автор нас тут зібрав ; а мене такі речі ДИКО дратують , нижче прогортайте , можете самі переконатися.:-)))))
   Джентельмен ??? Гадаю що так і без всякої долі сарказму , я жодного разу у Йорка НЕ БАЧИВ про "бити дітей та жінок" .... не треба домальовувати те , чого не було і в помині. Надавати веслом по горбу - та скільки хочеш , і пердуни старі і виродки теж були !!!! А знаєте чому ?? А тому що , за свої слова треба відповідати НЕЗАЛЕЖНО від віку. Тож не прикривайтеся тим , чого Йорк насправді не казав , якщо не здатні зрозуміти чому він казав те , що казав !!!!!
   А Ви не пробували задуматися чому саме до Вас так ставлення???? Не знаю , чесно , але - можете покопатися в блогах і самі пересвідчитися СКІЛЬКИ разів моя особиста думка не співпадала з викладеною ним в блозі і скільки разів там було і таке , що розмовляли там не в самому дружньому тоні - і чомусь з усіх тих ситуацій виходили абсолютно НОРМАЛЬНО !!!!!!!!
   Тому перш ніж заявлятися в чужий блог витріть хоча б ноги , щоб не слідити (і так, ті самі переписки на гілках я теж бачив і повністю розділяю позицію Костянтина з приводу поставлених Вам питань)

   13.08.2018, 21:14
  • 13.08.2018, 12:59
  • Прокомментировал пост → Офсайд?

   Про охоронців насмішило)))) Ну а я тоді займуся пошуком рекомендацій зі сфери медицини (відсилаючися до того , про що ми з Вами говорили в минулому вашому блозі :-)))))))))

   13.08.2018, 12:19
  • Прокомментировал пост → Офсайд?

   От Сєдой , не Вам в образу , але якщо таки об'єктивно дивитися епізод , забуши , що грала шахта , але як нижче написали - офсайд був "на тонеькому" , тому тут цілком імовірно , що абітр міг просо не встигнути , що називаєься , за самою грою ... Тут , щоб уникнути вже напевне всяких маніпуляцій на тему "побачив - не побачив" , "тракутємо - не трактуємо" пора і у нас уже вводити VAR. І от було б дуже цікаво почути , як відмазуватися будуть від цієї системи - це було б нагато веселіше)))

   13.08.2018, 10:49
  • 13.08.2018, 03:13
  • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым....

   Да , Ви такі праві , мене тоді не було і я не брав участі у тій дискусії. Це раз. Два , давайте не будемо мірятися тим хто в чому мастак !!! Я звісно так не зрифмую , тому що я цим просто не займаюся , і більш ніж впевнений , якщо я Вас попрошу зробити краще за мене те , чим займаюся я - Ви щонайменше вхопитеся за голову , гірко пошкодувавши , що вплелися в це !!! Повірте , це не для понтів я зараз говорю.... А до того , що не перносьте свої власні системи координат на інших людей!!! Якщо Ви ТАКИМ ЧИНОМ знаходите собі друзів - ок. В мене все набагато простіше :)))) Я просто ціную і люблю тих людей , які для мене щось віддають і беруть від мене взамін і тут на сайті також і в житті )))))) Тому Вашої поваги я навіть не проситиму ))) Я її і не просив.. Ми говорили ПРО ІСТОРІЮ , вже вкотре наголошую Вам про це !!! Тому давайте не виходити за рамки теми . про яку говоримо і не переходити на ОСОБИСТЕ !!!

   13.08.2018, 02:05
  • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым....

   З приводу документів , можливо , ок нехай...зловився , ви справді не просили автора їх виставляти.
   Але у всьому іншому !!!! , перепрошую , Ви таки намагаєтеся там довести що МАТЧ СМЕРТІ був , чи зараз сюди натягати цілу купу ваших же цитат про те , що приналежність до НКВД розстріляних це ДРУГОРЯДНЕ , і що диверсія це теж не сильно вагомий мотив.... А одною з головних тез автора було саме те , що людей розстріляли НЕ ЧЕРЕЗ футбол !!!! І це були одні з його головних аргументаційних тез.
   І навіть тут опублікована ця стаття доводить , що такий футбол був дость масовою практикою !!! І ніде людей за футбол не розтрілювали (хоча німці нашим ДУЖЕ часто програвали) і Ви ж самі тут зараз поставили це питання : про подальшу долю гравців тих матчів. Дозвольте Вам зустрічне поставити : навіть якщо і учасників тих матчів і розстрілювали масово , то чому радянська історична наука тоді нам не розповідає про такі "матчі смерті" в тому ж Дніпрі , Львові і.т.к. Не скидається сильно на те , що це робили навмисно???? Ніхто не сперечатиметься з Вами у тому , що перемоги в цих матчах мали велике значення для підйому духу громадян на окупованих територіях ... Але де ж тут героїзм ??? І отут власне саме головне : питання матчу смерті якраз таки і лежить в площині героїзму !!! Це були звичайнісінькі масові турніри , у нас немає ЖОДНИХ свідчень тому , що футболістам ПОГРОЖУВАЛИ перед матчем . Ви навіть самі написали , що був задокументований випадок розмови з генералом , ОДИН випадок , і НЕВІДОМО про що говорили , і оте "граємо" Трусевича , це як пальцем в небо , не свідчить абсолютно ні про що !!! так як і нема прямих доказів тому , що розстріли були наслідком тих матчів ...Ви ж самі пишете , що дехто з них рив протитанкові траншеї та вів іншу підривну діяльність ... Я це до того , що Ви занадто сильно захищаєте думку про важливість тих матчів , про те , що вони підіймали дух людей (це правда) , але називаючи це ПОДВИГОМ І ГЕРОЇЗМОМ Ви підігруєте основній радянській міфологемі МАТЧ-АРЕШТ-РОЗСТРІЛ .... бо це речі геть не повязані ...вірніше аж ніяк не доведені і є купа аргументів ПРОТИ цієї тези..а отже ТАКІ міфи як раз рушити і треба !!! Для чого??? А як же з історії висновки робити , якщо вона бреше??? Як на ній вчитися ??? Як протистояти пропагандистській машині , яка ці міфи створила і зараз , маніпулюючи ними , свідомо атакує наше суспільство ??? Не міфи не рушать , а не дозволяють таким народжуватися взагалі , там де про своє минуле дбають і шанують його справді.
   Наступне . Я так різко відреагував з однієї причини : Ви сюди прийшли і з ходу давайте досить необгрунтовано нападаєте на автора , скільк СВОЮ власну думку він досить обширно представив у минулому пості і в коментарях адресованих ВАМ !!! Тому те , що Ви написали тут , ще й здобривши дещо хамвитим тоном про яєшню , досить різко і еприємно читалося !!!! Тому я і досить невипадковзаговорив ПРО ДОКУМЕНТИ.
   Прочитав я Ваше творіння про Динамо , серйозно . І на такому ж повному серйозі хочу щоб Ви , таки представили джерела з якими працювали і де їж мжна знайти - замість розкидатися тут яєшнями!!! Я серйозно очікую , що Ви таки це зробите.
   І наостанок : а до чого тут ваша нирка і волонтерство ??? Ні ну серйозно. Я правда поважаю , те , що Ви робите , це варто не тільки похвали а й подяки , того шо допомога армії в такий час це дуже важливо і тут Ви справді молодець. Але ми здається говоримо ПРО ІСТОРІЮ... Ваша нирка має до цього якийсь стосунок??? Думаю що ні. Ми ж тут про історію говоримо , а не про Вашу нирку (щиро співчуваю)
   Так само як і про право судити - то може мегаінтелектуала Гармаша спитаємо , він має право судити????? Один відомий журналіст і публіцист сазав , що ти можеш знати багато всього , але якщо ти не розбираєшся в історії - ти дурень , в тебе немає освіти. Це я до того , що СУДИТИ і РОБИТИ висновки з історії повинні УМІТИ абсолютно ВСІ , хто хоче бодай , як мінімум , не залишатися на обочині дороги , по якій рухається вперед цей світ. А позиція про то , що не нам ламати бо не ми створювали - це повне невігластво і не бажання подивитися в дзеркало і визнати ХТО ми є ((((
   І чи не судите Ви атора в тому коментарі , який в мене викликав цю реацію??? Просто не поспішайте людям говорити так КАТЕГОРИЧНО , що вони не здатні одне відрізнити від іншого , не привівши цьому вагомих доказів. І я таки чекаю на матеріали , по яких Ви писали балладу . Буду дуже вдячний !!!!

   13.08.2018, 01:58
  • 13.08.2018, 00:14
  • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым....

   Згода. Хоча про аналогії , це Ви оригінально придумали ))))

   12.08.2018, 22:41
  • Прокомментировал пост → Приєднуйтесь.

   Хахахах ))) Посміхнуло))) Я ж правда не це мав на увазі . Просто мені аш з Муком діалог нагадав сцену з мюзиклу , де професор нвчає Елізу , як правильно вимовляти з придихом оте саме "Н" )))))

   Ліверпуль , в моєму розумінні , сьогодні просто доклав рівно стільки зусиль скільки необхідно , щоб обіграти саме цю команду. Тим самим показавши то , чим ця команда зараз є і передчасність оптимізму в тому прогнозі для молотобійців , який я тут вище перепостив з BBC ...

   12.08.2018, 22:39
  • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым....

   Ви це зараз , бляха, серйозно???? Ні , можливо сам Костянтин Вам би і ввічливіше б відповів , але в мене вже трохи бракує "толерантності" :
   - людина спершу публікує СВОЇ ВЛАСНІ думки на тему - Вам не то , давай документи ;
   - прийшли документи , Вам і тут мало - давай свої ВЛАСНІ думки !!!!! (шо це за срань така по відношенню до автора?)
   - з приводу думок : спершу Ви у блозі Костянтина доводите , що матч БУВ , змушуючи тим самим автора Вам кілька разів дуже розгорнуто пояснювати і аргументовувати З ВЛАСНОЇ позиції (чого Вам тут зараз забракувало) , чому матчу таки НЕ БУЛО !!!!! ... Потім Ви в гостях у відомого архіваріуса і консерватора всіх продуктів житєдіяльності більш менш значущих людей (це я - таке лайно безсоромне - про вашого всіма улюбленого Деві!!!!!!) таки з ним погоджуєтеся , що матчу не було , а розстріляли футболістів не за перемогу вже над німцями (що Днем раніше намагалися довести автору самі) а за матч з укр.націоналістами ...Блін , БРАВОООООО!!!!!! В мене дві версії : або Ви просто не вмієте нормально послідовно являти свої думки світу (ну з ким не буває) або Ви навмисно все це робите. ХЗ.
   - Ідем далі...ЯКА к чортям різниця розстрілювали людей чи ні????? Автор статті не намагється звести вчинки людей в героїчний ранг або що... а просто подає соціологічний зріз того , ЧИМ були ті матчі в той час для окупованих територій (не треба тут закидати , що в тексті цього нема - ЧИТАЙТЕ УВАЖНО).
   - І на останок : в мене складається стійкевраження , що Ви просто хочете ПОТРІПАТИСЯ на тему того , що ВАМ у свій час вдалося попрацювати з ДОКУМЕНТАМИ . Такий собі ЕКСКЛЮЗИВЧИК : слухайте мене уважно і бажано роззявивши роти , бо я бачив ТЕ , чого ви не бачили ... Типова совкова риса :-)))))))) .. Ви вже про свою працю з тими сраними документами в третьому блозі за останні два дні згадуєте.


   PS : божий дар кажете??? А ХТО блін ті листи і по чийому наказу складав???? на початку статті ЧІТКО вказано ДЛЯ чого ж саме розганялася вся ця геройська УРАПАТРІОТИКА , яку сама стаття блискуче і спростовує.
   І наостанок : заперечуючи - ПРОПОНУЙ щось взамін. Не такі як треба джерела у автора??? Ну тягніть сюди свої !!!! Я серйозно. ДАВАЙТЕ , поділіться і вже з нами , темними , те з чим Ви так екслюзивно в свій час попрацювали !!!! Давайте сюди посилання на матеріали , самі тексти врешті решт , і тоді ми з Вами тут всі зможемо цікаво і продуктивно подискутувати))) А поки , виходить лише про яєшню , і зверніть увагу - її сюди притягли САМЕ ВИ !!!

   12.08.2018, 21:18
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть