Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Michael23
Имя:
Michael Breslavskyy
Статус:
Старожил (687 комментариев)
Любимые клубы:
Барса , Ліверпуль , Динамо
Зарегистрирован:
17.09.2010 16:19
Карма:
778
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 06.12.2018, 02:48
  • Прокомментировал новость → Леонид Буряк: «Главная проблема нашей сборной перед стартом квалификации Евро-2020 — нестабильность молодежи»

   Да невже .... молдь???? а скільки там тої молоді бігає . не на заміни виходить , не в товарняках , або в матчах , які для нас турнірного значення не мають (а тренер влаштовує фантастичні просто по своєму ідіотизму експеременти) , а так , щоб з перших хвилин у важливих матчах , де треба перемагати .... ????? Може все-таки нема у нас нормального ртенера , і це головна проблема ? :(((((((( І коли вже до "експертів" , що і Коноплянка і Ярмоленко , Степаненко , Пятов та інші , хто як раз таки регярно перекриває дорогу для саме молоді - це вже не те . що не лідери , а вчорашній день цієї збірної !!!!! і що є зараз багато , в тому числі і молодих , футболістів , кого можна і треба загравати замість них а не Марлосів усяких ще підтягувати ....

   05.12.2018, 21:55
  • Прокомментировал пост → Премьер-лига (PL) от "Я" до "I" (Ай) на "синих" страницах Английского дневника Йорка... (Special "Blue" Edition)

   Не знаю навіть , що іще тут сказати , Ви і так все досить детально розкрили .... Але мені все-таки здається , що примадоннитися деякі панове почали іще завдяки сеньору Конте і Саррі ще дуже багато щоб це лайно звідти вивести . І от що саме цікаве особисто для мене , так це те , що Саррі , як Ви сказали , робитиме сам , не виносячи на суд , а нам залишиться лише оцінити правильність чи не правильність його рішень .... і отим і цікаво - шо зараз спробуй зрозумій , що він там робитиме. Та все ж таки не здається Вам , що все таки примадонство деяких персонажів (як то Давід Луіз) затягнулося вже занадто довго - і клубу в найближче трансферне вікно , чи літом , так чи інакше доведеться вказати таким людям на двері ???? Чи можливо в даній ситуації обійтися менш радикальними заходами ?

   05.12.2018, 20:37
  • Прокомментировал пост → Премьер-лига (PL) от "Я" до "I" (Ай) на "синих" страницах Английского дневника Йорка... (Special "Blue" Edition)

   Так тут мове ж і не йде про окремо взятий матч )))))) А власне про те , що є певна системність , яка проглядувалася певний час в грі команди і неминуче мала призвести до того , що трапилося в матчі з Тотенхемом )))) Я ьи не став рівняти провальні матчі Сіті чи того ж Ліверпуля , з тим як до цього першого провального матчу прийшов Челсі . Якшо вже взагалі так концептуально окреслити - то Саррі ще дуже багато всього доведеться зробити , шоб команда відійшла від "золотої ери" Конте :-)))))))))))))))))

   05.12.2018, 20:29
  • 04.12.2018, 01:13
  • Прокомментировал новость → Whoscored поставил уникальную оценку Бойко за матч со Словакией

   Ну можливо з приводу психології , те що я зараз напишу хтось вважатиме неправильним , і може й справді помиляюся , але є певний набір якостей і навичок , якими повинен володіти кожен , прагне ну хоча б не пасти задніх як і по життю в цілому так і окремо у своїй справі .... І розбиратися в людях , ну хоча б розуміти які реакції в них викликатимуть ті чи інші твої рішення , і як на них потім самому реагувати і поводитися сьогодні повинен вміти кожен - особливо якшо ти відповідаєш за результат цілої команди (а ще ти відповідаєш і за їх психологічний стан спричинений тим , що ти робиш , що насправді не менш важливо і досить взаємоповязано із самим результатом !!!!! ) .... І це , на моє переконання просто БАЗА для будь яких вже подальших дій та рішень ..... Ну а свій психолог також потрібен - ФАКТ , з цим навіть не сперечатимуся , у нас навіть цього нема , і це теж факт і дуже прескорбний :-((((((( Але ж психолог не пояснить гравцеві ЧОМУ так сталося , як і не дасть гарантій того , що тренеру треба довіряти і тренер ЗНАЄ що і як далі робити .... Жоден психолог не змусить людей повірити , що в їхнього керманича є ідеї , іде процес коли цього тупо НЕМА !!!!!!!!!!!! Якшо психолог намагатиметься це зробити , то йому самому з досить високою долею імовірності знадобиться ІНШИЙ психолог :-))))))))))))

   А з приводу того , що там вони зациклені на футболі , як на мене те , на чому вони там собі зациклені мало чого має схожого з футболом . Ну от пішла людина на такий експеремент . Як Ви думаєте , Шева сам нормально зможе логічно і чітко пояснити які вихідні дані і які задачі були в такого "експеременту" ?????? Замість свого "ми дуже хотіли опробувати нову схему і глянути як воно вийде ....." , Ну або ж як може тренер після такого експерементального матчу казати що "... футболісти перший тайм грали у невластивій для себе манері через ЯКІСЬ довгі передачі..." Через "ЯКІСЬ" !!!!!!! Розумієте ???? уважно почитайте постматчевий коментар Шеви , Ви там це знайдете ..... Просто давайте на чистоту : на чехів і словаків ми попали в не самий простий для них час і стали , скажімо , каталізатором змін в цих командах , що чомусь нам дало відчуття , що у нас самих щось змінилося на краще .... і тут матч проти Італії мав би протверзити хоч трохи і показати , ЩО саме ця команда собою на разі являє . Натомість Шева повсміхався трішки на камеру , всі йому поаплодували і ніяких висновків ....далі ледве-ледве чехів повторно обіграли і відчули себе на "новому рівні" , що як на мене дало Шеві відчуття того , шо саме зараз час для експеременту ...воно так би і було б , якби ми справді на тому рівні були .... А натомість цей матч показав , вже вкотре , що уроків не засвоєно і НІХРІНА собачого , вибачте , не проаналізовано із попередніх матчів ..... і вся фішка ще й тому , що мало того , що в мету "експеременту" не було поставлено того , над чим реально і нагально треба було попрацювати , а ще й до всього ми навіть не здивували словаків нічим , хоча така тактика повинна була б менше всього очікуватися на цей матч , ну хоча б виходячи з тих футболістів , які у нас є ...і я думаю шо для наших суперників , коли вони побачили в якій формації ми вийшли грати , це стало в якійсь мірі сюрпризом навіть ...сюрпризом через пару хвилин після якого ми одразу ж пропустили - це напевно найточніше визначення всієї суті глибини ЗАДУМАНОГО Шевою експеременту !!!!!! (((((((((

   19.11.2018, 01:57
  • Прокомментировал новость → Whoscored поставил уникальную оценку Бойко за матч со Словакией

   Да там питання не скільки в тому . чому Бойко (як раз таки думаю , що напевно планувалося на один матч Бойка , на інший - Луніна , ну це було б логічно , хоча де там та логіка в нинішніх керманичів збірної напевно що не знає ніхто) , а навіщо було влаштовувати цю абракадабру , хоча програли не тільки через це - повторюся іще раз . що у що і ким і як би цю збірна під керівництвом цього тренера не гралаб , варто застосувати високий командний пресинг і все - пшик !!!!! Тому я й кажу , і ще раз повторю : прилетів нам привіт від Італії !!!!!!!!!!! Як би це сумно не звучало :-(((((((((((((((((((( З приводу того , що любить чи не любить , хай би не любив , невелике горе , лиш би він був ТРЕНРОМ !!!!!!!! А цього там і подавна нема ..... А з приводу того чи кольнуло чи ні тут більше всього мене не Шева хвилює , він то рано чи пізно свою посаду покине . Мене хвилюють футболісти . Ви читали , шо казав Зінченко після гри ???? Це нормально коли людина має казати "Я краще промовчу" після матчу ??? Чия блін в тому заслуга ???? Як їм отаке вигрібати ???? В ситуації коли вони тупо самі заручники тренера-самодура ????????? ЯК ????? І мене от що бентежить : мені здається , що такі програші (не з таким рахунком , а власне по самому характеру гри , який до програшу призвів ) вже міцно починають (якщо НЕ ВЖЕ) прописуватися в підкірці багатьох футболістів . Одна річ коли ти злий і на взводі "я краще промовчу" , це нормально , а коли "нічого страшного , треба рухатися далі" і це рухатися далі вже по колу вкотре повторюється , то це вже загрожує певним комплексом лузерства , коли такі речі сприймаються як даність :-(((((((( От що справді страшно , адже в цієї команди ціла купа молодих класних гравців , які цим лайном ще не заражені , але якшо цей недотренер далі їх там ганятиме в збіріній , а інший - в Динамо то будемо мати дуже плачевний результат :-((((((((( Краще б вже самого шеву з поста поскорше "йокнули" !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   18.11.2018, 04:04
  • Прокомментировал новость → Whoscored поставил уникальную оценку Бойко за матч со Словакией

   От взагалі не зрозумію ніяк , хоч убий - в чому ж таки провина Бойка ??????? От як людина мала реагувати на все те , що відбувається в команді інакше ???? А відбуватися почало ще за довго до стартового свистка !!!!!! Вся команда була перекручена , перебита нашим ВЕЛИКИМ !!!!! тактиком-стратегом : команда ВСЯ була наче не в своїй тарілці , від нападника і до самого воротаря !!!!!! Як в цій психологічній матриці , сформованій Шевою і вибором складу і головне вибором того як і в яких ролях кожен з його учасників мають грати , могла себе по-іншому поводити окремо взята людина . Завжди є певний настрій , певна психологічна установка кожного самому собі на матч , яка формується навіть від майменшого продуманого і відпрацьованого тактичного ходу чи заготовки на матч , від того хто із ким в який звязках гратиме і наскільки до автоматизму це все відпрацьовано , а тут таке враження , що люди вийшли на матч і їм вистачило буквально ПАРИ хвилин , щоб це все до ЧОРТІВ собачих полетіло - а для цього вистачило всього лише трішечки пресингу від словаків. От вам панове і ціна ЕКСПЕРЕМЕНТАТОРСТВА від Шеви , яка показала реально наскільки він сам сьогодні ВМІЄ розуміти футбол і БАЧИТИ його !!!!!! .... І тоді питання :а чому Бойко мав відчувати себе якось по-інакшому на фоні переляканого стада , в яке збилася в нього ж перед очима його ж команда ????? В мене таке враження , що грали щонайменше проти Іспанії чи Нідерландів і НЕ ЗНАВ НІХТО куди бігти , кого страхувати , кого накривати і і по швидкості командних та індивідуальних маневрів словаки на нашому фоні виглядали взагалі мало не МанСіті !!!!!! ..... А от насправді все те , що в першому ж таймі трапилося то є ВЕЛИЧЕЗНИЙ привіт від італійців (ну тих самих після матчу з якими тут більшість ГРУ в нашої збірної побачила) :-)))))))))))) Тільки напевно краще б тоді вигребли ніж зараз :-(((((((((( А взагалі , хоч і попри досить суперечливе місце в нинішній змагальній системі УЄФА , ЛН сьогодні дуже яскраво показує , ЯК саме нормальні і професійні люди реагують на будь-які невдачі .... тіж словаки не стали довго чекати вильоту в нижчий дивізіон , а ми тут не побачили вчасного того , що догнало нас вже після Італії , і догнало у вигляді знову ж таки тої самої збірної Словакії ..... Так само як і наступного розіграшу ця команда матиме шанси вийти в дивізіон А в той час як ми його покидатимемо , вже в котре не зробивши висновків з того . що нам ВКОТРЕ просто під морду підсунули і ще макнули тою самою мордою туди !!!!!!!!!!!!

   17.11.2018, 22:30
  • Прокомментировал новость → Whoscored поставил уникальную оценку Бойко за матч со Словакией

   Ну а чого сумуєте то ??? Весело ж сказали :-)))))))) А решта то вже не Ваші і не наші проблеми )))))))

   17.11.2018, 22:11
  • 17.11.2018, 00:48
  • 15.11.2018, 23:38
  • Прокомментировал новость → В чемпионате Англии может быть введен лимит на легионеров

   Є раціональне зерно в цьому . Якщо вже на цю тему конкретно , то напевно ПЛ зараз є одним з найвдаліших прикладів того , що глобалізація це зовсім не всепоглинаюча і стираюча всі кордони штука , як багато хто , не соромлячись і не прикриваючи свій популізм , може заявити :
   - з одного боку там грають збірники майже з усіх збірних учасників крупних турнірів ;
   - з іншого боку збірна Англії на сьогодні практично вся складається з гравців ПЛ ;
   - і по при таку інтернаціональність , ми все одно виділяємо там суто англійський стиль та дух боротьби на полі , етику і т.д. через що далеко не ВСІ там можуть прижитися , що як на мене , зайвий раз доводить факт того , що скільки кордонів не відкривай і з ким не об'єднуйся - ніхто і ніщо ніколи не змусить тебе втратити своє власне обличчя , ким би ти не був . Я це все до того , що такого роду рішення , якщо вони там РЕАЛЬНО і всерйоз обдумуються , навряд схвально зустрінуть вболівальники , власники клубів і всі ті , хто цей футбол власноруч робить і для кого він робиться ..... Іншими словами , я таки справді сподіваюся , що це , як Ви сказали всього лише навсього "погрози" та "маніпуляції" , з метою перевірити як на це відреагує громадськість ....

   14.11.2018, 01:32
  • Прокомментировал новость → Хосеп Гвардиола: «Зинченко — очень умный игрок. С «Шахтером» он провел качественный матч»

   Ну із Зінченко можна сперечатися на тему "як би було краще" , а от решта .... ну от наприклад Циганков. Паралель з Ярмоленком . Андрій перетримався , пересидів в Динамо , що не могло відбитися відомим чином на його професіоналізмі , що потім боком почало вилазити і в Борусії і вже ДОВИЛІЗЛО у Вест Хемі - я про травму в разі чого (про ігрові індивідуальні якості вже мовчатимемо) ... Так Андрій фізично від природи досить сильний спортсмен і фактурний .... а шо буде з Циганковим !!! коли він з цього "інкубатора" на світ божий явиться ??? Як швидко йому поламають кар'єру ????? А от іще приклад - Супряга . Ну скажіть ЯК можна взагалі обирати між Динамо та Аяксом ???? Я от майже на всі сто був впевнений , шо йому там начитали мантри про то, шо ти спершу в Динамо підрости , вирости там , а потім в Аякс може і візьмуть, а зараз тобі там НЕМА чого робити !!!! Просто будь пай хлопчиком і тобі возздасться (звучить по-ідіотськи , але всі ці дії збоку так і виглядають) .... Просто в людей повністю відсутнє розуміння того , шо це ЇХНЯ власна і дуже обмежена в часі карєра і вони вправі робити то шо самі хочуть і ТАМ , де хочуть і відповідають за це тільки вони .... А почитаєш більшість їхніх вьюшок і таке враження , що вони наче щось всі ВИНУВАТІ цьому Динамо - інакше я не розумію ЯК можна підписувати контракти на 5 років в клубі , який за останні 10 років майже нікого нікуди не продає ....(((((((( Ви все ще вважаєте , що тут можна думати як би краще було ?))))))))))

   13.11.2018, 21:30
  • Прокомментировал новость → В чемпионате Англии может быть введен лимит на легионеров

   Йорк , людині , яка все життя дихає тим , чим тут "загазоване" наше суспільство важко думати інакше (((( Ми всі бачимо в інших тільки те , з чого самі складаємося , я от правда не розумію , це такий комплекс в голові чи то так голова в принципі працює :-((((((((((((
   А якщо в тему : мені здається , що там цього НІХТО зробити НЕ ДАСТЬ !!!!!!!!!! Це я не виключно Вам , а загалом кажу ..... Прийняти таке рішення , як на мене , означало власноруч розвалити те , за рахунок чого ПЛ зараз є однією з найбільш конкурентних ліг у світі ..... Чи вони реально можуть таке утнути????

   13.11.2018, 21:16
  • 12.11.2018, 01:09
  • 11.11.2018, 00:23
  • 09.11.2018, 09:30
  • Прокомментировал пост → Мне стыдно...

   Вітаю Вас , Скіф ... прочитав , пару блогів , угараздило ж одначе :-)))) , на тему "ура !!!, шахту принизили" , і от окремо вдячний Вам за ваш блог . Правда ... Єдине додам іще від себе , що якщо людині дістає таке ТОТАЛЬНЕ задоволення чиясь біль чи приниження , і це задоволення вже стає набагото вагомішим , за те , яке б людина мала би отримувати від речей , які це задоволення в ПЕРШУ чергу мають приносити то це вже - ПАТОЛОГІЧНО , і з цим треба шось робити негайно !!!!!!!!!!!!!!! Це те , чого я ніколи не розумів і не зрозумію у місцевої тут більшості . ну давайте , живіть так і далі - виключно ненавидьте шахтар , ЖАЛІЙТЕ це динамо і себе разом з ним і все у вас буде круто - думки мають властивість інколи нас наздоганяти в житті реальному ))))))

   08.11.2018, 23:49
  • 08.11.2018, 23:18
  • Прокомментировал новость → Лига чемпионов. Результаты 3-го тура в группах Е-Н: «Шахтер» деклассирован «МанСити»

   А кажуть , що Моуріньо самозакоханий ))))))) Я навіть від нього не чув про то , шоб йому там хтось заздрив , хоча заздрити є чому насправді ))) Вам так не здається , шановний ???? А з приводу шахтаря , то Гвардіола , на щастя , не страждає комплексами кротоненависті , від місцевої тут більшості - так , що чекайте сьогодні своє шоу !!!! ви ним насолодитеся сповна !!!!!

   07.11.2018, 18:05
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть