Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
tyschenko
Имя:
Тищенко Сергій
Статус:
Наставник (1020 комментариев)
Зарегистрирован:
11.02.2013 18:36
Карма:
41622
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → На Туреччину із песимізмом, або анти –шахтарівський футбол

   Це тільки початок...

   16.08.2017, 20:30
  • Прокомментировал пост → На Туреччину із песимізмом, або анти –шахтарівський футбол

   Я ж не написав, що Коваль є надійним воротарема, просто зараз потрібно обирати із тих, хто є в досяжності. Динамо - не остання команда, а Максим стабільно грає в основі. На мою думку, це краще, ніж Бойко без ігрової практики, або воротарі кризової Зорі

   16.08.2017, 19:19
  • Добавил пост → На Туреччину із песимізмом, або анти –шахтарівський футбол

   До матчу проти збірної Туреччини залишилося приблизно два тижні. Але у мене немає ніякого оптимізму перед цією грою. Навпаки, є великі побоювання: частина гравців сидить без ігрової практики, новий тренер турок дуже добре знає наш футбол. Давайте про все по порядку

   Склад

   Майже в кожній лінії є проблеми.

   Читать полностью →

   16.08.2017, 18:15
  • Добавил пост → Перші висновки виступів дублюючого складу

   Дублюючий склад «Динамо» за літо зазнав великих змін. Так пішов головний тренер іспанець Унаї Мельгоса. Його місце зайняв колишній тренер команди Ю -19 Юрій Мороз. Частина гравців, які грали минулого сезону за дубль теж пішли. Зараз обойму дублюючого складу складають гравці минулорічної команди Ю -19, якою керував Юрій Мороз.

   Читать полностью →

   15.08.2017, 09:58
  • Добавил пост → Перші висновки роботи Олександра Хацкевича

   Ось вже два із половиною місяці Олександр Хацкевич працює головним тренером «Динамо». В деяких моментах його роботи я розчарований, в деяких – приємно здивований. Скажу, що я очікував меншого у перші місяці роботи білоруського спеціаліста. Тут така ситуація, що потрібно не тільки будувати нове, але і руйнувати старі конструкції, які не дають розвиватися команді.

   Читать полностью →

   14.08.2017, 09:05
  • Прокомментировал пост → Йосип Піваріч і "Динамо Київ". Ідеальний союз

   Було б дивно, якби Вукоєвич сказав, що це його особиста заслуга. Зазвичай селекційний відділ та спортивний директор пропонують кандидатів, а головний тренер та президент клубу приймають рішення.Дякую, за правки.

   11.08.2017, 13:59
  • Добавил пост → Йосип Піваріч і "Динамо Київ". Ідеальний союз

   Ідеальний союз

   Київське «Динамо» підписало на три роки контракт із хорватським захисником загребського «Динамо» Йосипом Піварічем. Я підтримую думку, що це кращий кандидат серед тих гравців прізвища яких називали приписуючи інтерес «Динамо». Цей союз вигідний всім трьом сторонам: гравець отримає новий виклик, «Динамо» Київ – гравця на проблемну позицію, а «Динамо» Загреб – гроші та можливість розвивати молодих гравців на цій позиції

   Вукоєвич працює

   Трансферна кампанія «Динамо» вже давно не вражає.

   Читать полностью →

   11.08.2017, 12:57
  • Добавил пост → Сьогодення молодої порослі Дмитра Михайленка

   Одним із досягнень минуло сезону були молоді гравці «Дніпра». Своєю грою, своїм відношенням до футболу вони не залишали байдужими. Здавалося, що це майбутнє нашого футболу: Чеберко, Луньов та Лунін гравці юнацької збірної України Ю -19, до лав молодіжної збірної запрошувався Вакулко, Довбик, Кожушко та Чеберко, навіть Андрій Шевченко викликав Луніна, Баланюка та Довбика.

   Читать полностью →

   09.08.2017, 17:35
  • Прокомментировал пост → Причини успіху « Ворскли»

   Матч проти Динамо немає ніякого значення. Я думаю, що якби забили гол у першому таймі, так це був би далеко не єдиний гол у воротах Ткаченка. Суть в тому, що Ворскла піднялася порівняно із попереднім сезоном.

   08.08.2017, 15:40
  • Прокомментировал пост → Причини успіху « Ворскли»

   Я готов ділитися. Скиньте номер картики. 50 відсотків Ваші

   08.08.2017, 15:37
  • Добавил пост → Причини успіху « Ворскли»

   Полтавська « Ворскла» у стартових 4-х турах здобула сім очок, причому вже зіграла проти «Динамо» та «Шахтаря». Минулий сезону команда провалила. В цьому чемпіонаті має всі можливості спробувати поборотися за медалі. Давайте разом спробуємо розібратися у причинах таких змін:

   Іван Балан. Це багаторічний помічник Миколи Павлова, який із нового сезону став допомагати Василю Сачку.

   Читать полностью →

   08.08.2017, 11:05
  • Добавил пост → Спасти рядового Беседіна

   Дуже добре, що Олександр Хацкевич знайшов підхід до Дьємерсі Мбокані. За потенціалом, за майстерністю –це найсильніший нападаючий не тільки команди, але і всього чемпіонату. Ми всі бачимо, що Мбо скає ключовим гравцем у тактичних побудовах Хацкевича та має довіру від нового тренерського штабу Динамо.

   Читать полностью →

   07.08.2017, 16:44
  • Прокомментировал пост → А Колумб совсем не виноват - в ответ на блог Сеpгея Тищенко "Спадок Сергія Станіславовича".

   Дякую, що толерантно написали власні думки. Я завжди за дискусію, за власні думки. Тільки у назві блогу змініть редагуйте моє ім’я.

   06.08.2017, 11:10
  • Прокомментировал пост → Спадок Сергія Станіславовича

   Ваша точка зору має право на життя. Пішли лідери, пішли лідери своїх ланок і гра пропала. Окремо питання по легіонерах. На жаль, Теодорчик, Мбокані, Беланда, Антунеш у нас не розкрили свій потенціал, хоча всі гравці високого рівня.

   05.08.2017, 21:43
  • Прокомментировал пост → Спадок Сергія Станіславовича

   Я не розумію, навіщо писати образливі коментарі? Що Ви цим хочете показати? Власту культуру? Чи те, що є тільки Ваша думка? Не подобається? Не читайте. Не витрачайте час. Я вдячний кожній людині, яка мене читає. Я не претендую на істину, тільки ділюся власними думками. Вибачте, якщо Вас образив.

   05.08.2017, 21:40
  • Прокомментировал пост → Спадок Сергія Станіславовича

   Ніхто не списує. Як може бути спокійним воротар, коли вся команда нервує? Я думаю, що загальний рівень Коваля є не дуже високим. Приблизно те, що ми бачимо зараз, плюс мінус

   05.08.2017, 21:37
  • Прокомментировал пост → Спадок Сергія Станіславовича

   Несмачний грав за першу команду в ЛЧ у 19-ть років. Потерпіли декілька матчів і Шепелев став кращим опорником команди. Невже молоді власні гравці гірше від так званих вільних агентів?

   05.08.2017, 21:35
  • Добавил пост → Спадок Сергія Станіславовича

   На жаль, «Динамо» поступилося у кваліфікації ЛЧ. Звичайно, що вина у цьому Олександра Хацкевича та його тренерського штабу – значна. Цього ніхто не заперечує. Але частково Хацкевич став заручником ситуації, спадку який отримав від свого попередника

   Зараз така ситуація, що Олександру Миколайовичу потрібні вирішувати всі проблеми, яка накопилися за останні три сезони.

   Читать полностью →

   05.08.2017, 11:45
  • Добавил пост → Причини проблем « Чорноморця»

   Перед стартом сезону я писав, що одеський « Чорноморець» опуститься. Але я навіть не міг подумати, що команда не тільки втратить у грі, але матиме кризу. Іншими словами я просто не можу назвати три без вольні поразки на старті сезону. Давайте спробуємо розібратися у причинах таких справ у Одесі:

   Читать полностью →

   04.08.2017, 11:13
  • Добавил пост → Сім причин поразки «Динамо» у Берні

   На жаль, київське «Динамо» вилетіло із кваліфікації ЛЧ. На мою думку, вилитіло справедливо. Давайте спробуємо визначити причини поразки «Динамо:

   ( фото Спорт Арени)

   1. За два місяці команду не збудуєш. Я думаю, що цій ситуації винний Ігор Михайлович Суркіс. Він прекрасно бачив, що Сергій Ребров втратив контроль над командою.

   Читать полностью →

   03.08.2017, 10:17
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть