Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Збірна України - для українців !

2017-09-29 18:00 Сьогодні та учора розгортаються гарячі дискусії навколо теми "натуралізації" Марлоса. Петро Олексійович кому завгодно напевно там ...

Сьогодні та учора розгортаються гарячі дискусії навколо теми "натуралізації" Марлоса. 

Петро Олексійович кому завгодно напевно там може громадянство давати. Але це громадянство треба заслужити. 

І яка ще натуралізація ? Ви у своєму розумі ? У нас що, Збірна Легіонерів, а не Збірна України ? Можете вважати мене расистом, але за Збірну України повинні грати лише УКРАЇНЦІ.

Українці, які народилися в Україні. Виросли в Україні. Вивчили українську мову. Та ментально і реально є справжніми патріотами нашої неньки.

Ніколи не розумів цього процесу - натуралізації. Так, Марлос хороший хлопець, як і Тайсон, як і той же Мораєс. Але вони не наші, і ніколи ментально не будуть нашими. Але нам пропонують "пропихнути" у Збірну Україну діючого громадянина Бразилії.

А давайте по ходу ще 10 легіонерів натуралізуємо, і випустимо їх усіх одночасно на поле. Бернарда натуралізуємо та Ферейру. Ще й Фреда візьмемо. Просто "класно" буде дивитися, як за Збірну України бігають 4 бразильці, якісь китайці, та представники Африки :((( Буде просто супер ;((( 

Нехай ці марлоси з тайсони хоч чемпіони світу будуть. Але вони тут зайві. І як я зрозумів, то Ахякалюдина якщо захоче, то і увесь бразильський "легіон" у Збірній гратиме. 

І чому ті ж добровольці, які воюють на Сході за Україну, меньше заслуговують на громадянство, ніж усіляки марлоси ? А ось деякі легіонери хочуть отримати українське громадянство, щоб себе "засвітити". 

І хто ті 256 людей, які голосували за "надання громадянства Марлосу" ? А я скажу. Це Леоненко, Деніс'off, Палкінг, Грачьов, Морозофф, Ахмет і усі його посіпаки. А якже усі інші 45 мільйонів українців, які проти цього ? Їх спитали, коли приймали рішення ? Відповідь очевидна. 

І взагалі, наша Збірна має назву УКРАЇНА, а не третьосортна збірна світу, у якій повинні грати "натуралізатори". Не вірю, що не можна у такий великій державі, як наша, не знайти 11 гравців.

Уявляю ситуацію, коли на важливий матч у старті виходить Марлос, а лаві запасних сидить той же Буляьський і думає: "Я тут виріс. Я є українцем. Але я не можу грати, бо приїхав якійсь легіонер, і йому закортіло за Україну пограти, бо до Бразилії його не беруть". Таких речей не повинно бути. 

Ми велика країна, і здатні знайти 11 гравців для нашої Збірної

Николай Павлов: «Я категорически против натурализации. Мы должны гордиться своими футболистами»

29.09.2017, 18:00
Топ-матчи
Чемпионат Испании Уэска Атлетик 0 : 1 Закончился
Лига чемпионов Ливерпуль Бавария - : - 19 февраля 22:00
Лион Барселона - : - 19 февраля 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть