У молодіжних складах Динамо зараз достатньо талановитих гравців. Їх мотивація максимальна через те, що вони бачать можливість реалізувати себе у першій команді Динамо. На сьогодні в першій команді дуже багато вихованців клуба. Можливо, що у кожного свій шлях. Хтось, як Шабанов і Бойко, пробивали собі цю можливість довгими роками виступів в інших командах.
Хтось, як Бєсєдін і Буяльський, пройшли через тернистий шлях оренд. А хтось як Циганков, Шепелєв і Шапаренко одразу опинились з дубля в першій команді. Та є і такі, як Миколенко, Смирний, Алібеков – гравці, які знаходяться між першою командою і дублем. Вони вже мають практику виступів за основу, часто потрапляють в заявки на матчі, та здебільшого ігрову практику отримують у молодіжному складі. Є Тимчик, Лук’янук, Очігава, Андрієвський. Ці люди саме зараз намагаються заявити про себе в орендах, щоб повернутись і заграти в Динамо. У кожного свій шлях. Та головне – надія. У молоді Динамо вона є. Треба демонструвати стабільно високу якість гри у молодіжному складі, або в оренді, і тоді отримаєш шанс проявити себе в першій команді.Георгію, або Гії, як його називають партнери, всього 17 років. За останній місяць він зробив стрімкий ривок у своїй кар’єрі. Багато хто напевно чув історію, що Цитаішвілі у 11 років був в академії Барселони. Що він хотів жити не в академії, а разом з батьками. Та іспанський гранд на такі витрати не погодився йти, а от Динамо пішло. Саме тому Гія вирішив виступати за нашу команду. Якщо ж подивитись на молодіжний склад, то саме він зараз виділяється на загальному фоні.
У хлопці підкупає універсалізм. Георгій грає на всіх позиціях в атаці. Не тільки на флангах атаки, але і в центрі. Дуже показовим є гол Ледньова у передостанньому матчі дубля. Цитаішвіллі підхопив м’яч на свої половині і під шаленим тиском декількох суперників протягнув м’яч, обіграючи по ходу як слаломіст гравців Карпат. А потім зручно виклав м’яч під удар партнеру, розрізавши оборону суперника. І все це під тиском, на високій швидкості. На матчі був присутній Хацкевич. Саме після цього Георгій був переведений у першу команду. Гія має талант. І цей талант можна порівняти із талантом Шапаренко і Циганкова. Але він інший, він не може бути таким, як вони. Цитаішвілі значно агресивніший, жорсткіший. Він вміє вести боротьбу. Не маючи високого зросту, лише 171 см, Гія широкий в плечах, коренастий, гарно стоїть на ногах, його важко завалити. Має вибухову швидкість, поставлений удар з лівої, вміння обігравати як на місті, так і на дистанції. Це той самий швидкий, динамічний і сучасний футбол, який ми бачимо від Циганкова і Шапаренко. Окрім всього цього він відпрацьовує на оборону. Він готовий працювати на команду, закривати зони. Потенціал і рівень гри Гії Цитаішвілі безумовно говорить про те, що вже цієї весни він дебетує за першу команду. І хочеться вірити, що саме він стане ще однією яскравою опцією в атакуючому командному потенціалі нового, молодого Динамо у наступному сезоні.
Дякую за увагу!
На самом деле, никакого,- "другого" не существует. Есть требования современного футбола, которые испанцы и пытались привить нашим пацанам. И здесь схема не настолько важна.
Вибуховий, технічний, швидкісний, вміє зіграти корпусом.
Хоча не бачив, як він вміє грати у підкатах, а для опорника це важливо.
Якщо буде таким само наполегливим як і зараз - через рік-два зможе вирости у гравця основи Динамо, як мінімум.
На самом деле, никакого,- "другого" не существует. Есть требования современного футбола, которые испанцы и пытались привить нашим пацанам. И здесь схема не настолько важна.
А талант, він завжди на полі імпровізує, за любої тактики.
Скільком талантам вже відмовили тільки тому, що в них не все було гаразд з фізикою.
Мессі, коли його батько привів до Барселони, теж був хлипким, в Динамо його б точно не взяли)) А зараз він - кращий футболіст в історії футболу.
Взагалі вважаю, що в ДЮСШ Динамо треба зробити два факультети:
1) традиційний швидкісно-силовий футбол.
2) технічний бразильський футбол, спрямований на утримання м,яча.
Марадону ми знаємо насамперед по його голу на ЧС, коли він пройшов зі своєї половини поля, обігравши ледь не всю команду суперника. Але Мессі забивав такі голи десятками і навіть кращі.
Моя думка, що Мессі - кращий, але поважаю я більше Криштіану - той пахарь, яких пошукати ще треба.
Динамо Киев и связать с реалиями сегодняшнего дня. Я помню на награждении команды ДК, когда она в третий раз подряд стала чемпионом СССР, тренер киевского Динамо Виктор Александрович Маслов сказал: "Нам не с
кем играть в чемпионате СССР- Арарат, Кайрат и пару московских команд". И ещё, тогда же он сказал:"Если бы
у меня был игрок, который во время игры почти ничего не показывал бы, но всегда забивал бы хотя бы один гол.
Я бы его выставлял в каждой игре." В этой связи хочу напомнить, что такие игроки, как Дмитрий Хлёбас и Назарий Русин сколько я помню игр, в которых они участвовали, никогда не уходили без гола, даже если их
выпускали на 10-15 минут в конце игры. Может быть этим ребятам надо больше доверять? А они, почувствовав
доверие , будут играть ещё более результативно. Покупать хороших легионеров у клуба нет возможности. А тут
подросла такая плеяда молодых способных игроков. Ведь мог же 17 -летний игрок "Фулхема" стать игроком года чемпионата Англии. Нет другой альтернативы- надо больше доверять своей способной молодёжи.