Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Невдоволення та гнів.

2018-08-17 15:41 Доброго усім вболівальникам. Не дивуйтесь на назву моєї писанини. Майже доба минула після гри Луганської "Зорі" ...

Доброго усім вболівальникам. Не дивуйтесь на назву моєї писанини. Майже доба минула після гри Луганської "Зорі" з "Брагой" І звичайна радість за улюблену команду, а їх у мене дві- "Динамо" і "Зоря" перетворюється на невдоволення та гнів. П"ятий рік триває війна з кровавою "країною 404". А життя там, де бойових дій не відбувається, не припинити.

У луганді можна сказати, що припинена. "Зоря" живе і грає у гостях. Програє, виграє- але вона- грає. І знов буде "Зоря"- "Лецпциг" 30.08.. і знов не у Луганську... Яка туга на серці, коли не маєш можливості дивитись не по ТВ, а на стадіоні. Біла заздрість бере за тих, хто спокійно потрапляє на арену стадіона у Запоріжжі. Уявляю, як би це сьогодні відбувалось у Луганську!!! Ні. Купа дебілоідів покликали війну. І вона прийшла. Свій порядок принесла. Забули вже де й знаходиться стадіон "Авангард". Топчуть зелений газон- орки, які ненавидять все Українське. Якийсь чемпіонат лнр проводять. Штук з півсотні глядачів можливо і є присутніми. Знайомі і друзі у тих, хто м"яча гоняє, і будуть глядачами. Навить футбольна академія "Заря" існує. Назву і ту вкрали. Малеча ходить. Їй цікаво, поки малий! А далі? Не тільки футбол. Працюють інші секції. Тільки росту немає. Ніяких змагань не світить, як раніш. Тож ходять, аби чимось зайнятись. Не встояв Луганськ у 2014. Три тижні ще тримався після Донецька. Була надія, що шахтарі прийдуть на допомогу. НІ...тим було пофігу на кого працювати. А там мріяли- прийде "сусід" зарплатня у рази більше буде. Все? Наїлись? Шахти зачиняються! Єдиний прибуток прогодуватись- лізти у копанку!.... Єдине- у серці- Надія вмирає останньою. Надія- Луганськ знов- Україна!! Рідна команда грає у Себе Вдома!! І вболівальників з інших міст і селищ запрошує на свій стадіон " Авангард"

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

17.08.2018, 15:41
auto-rusbendera
Автор:
Статус:
Опытный писатель (388 комментариев)
Подписчиков:
5
Медали:

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть