Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Ахметов знов плює на Збірну.

2019-11-14 16:35 Сьогодні Збірна України проводить черговий раз у своїй історії. Але його побачять лише обмежена аудиторія вболівальників, ...

Сьогодні Збірна України проводить черговий раз у своїй історії. Але його побачять лише обмежена аудиторія вболівальників, бо "ТРК"Україна", яке я загальнодоступною (майже загальнодоступною), не покаже !!! матч Україна - Єстонія у прямому ефірі !!!, а лише у запису опівночі :((( Матч покажуть у прямому ефірі на ахметівському "Футбол 1", яке можуть дивитись лише у кабельних мережах та на платних платформах.

І це ж не вперше. Нагадаю, що другий тайм матчу Туреччина - Україна, який відбувся у жовтні 2016-го року, почався.... з затримкою майже на 3 !!! хвилини ;( Товариський матч Албанія - Україна, який відбувся 3 червня 2018 року, також ахемтівська "ТРК"Україна" показала у запису. Але покидькі з Ахмет-ТБ не зупинились, і товариську гру Туреччина - Україна, яка проходила 20 листопада минулого року, також показали у запису.

У черговий раз, я та більшість на сайті переконуємось, і це ж не вперше, що канали ріната леонідовича (лише ж маленької літери) є великим злом, яке несе лише страждання, так, саме страждання для вболівальників Збірної.

Рінате ! Та ти взагалі та остаточно "поплутав береги", пацан ??? Що ти собі дозволяєш ??? Чому звичайні вболівальники, які мешкають у невеличких містах та селах, не можуть у прямому ефірі дивитись матчі Національної Збірної ?! Коли вже ти припиниш знущатись над вболівальниками ?!

Збірна України - це обличчя країни. Але для тебе, це взагалі не аргумент, і ти як хочеш, так і "крутиш" усіма нами та своїми каналами :(

Не знаю, чи підтримують мене колеги по сайту, але я "за" те, щоб з осени 2020-го року, матчі Ліги Націй, почав транслювати якийсь загальнодоступний український канал. Нехай навіть це буде "UA:ПЕРШИЙ". Бо вже набридо дивитись, як Ахмет зі своєю бандою знущається над вболівальниками та Збірною.

ТОП-10 настольных игр на время карантина

14.11.2019, 16:35
Топ-матчи
Лига чемпионов Ювентус Лион 0 : 0   7 августа 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть