Наші в Європі Выбор редакции

2020-09-18 12:42 Відбулися чергові матчі кваліфікації єврокубкових турнірів. Далі про звитяги українців. Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС, Ігор ПЛАСТУН ...

Відбулися чергові матчі кваліфікації єврокубкових турнірів. Далі про звитяги українців.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС, Ігор ПЛАСТУН ("Гент")

ЛЧ. "Гент" - "Рапід" Відень - 2:1

Після очікуваного звільнення тренера, бельгійська команда одразу здобула перемогу на міжнародній арені. Яремчук повернувся в основу і навіть забив гол, реалізувавши пенальті.

Безус вийшов на заміну в другому таймі. Пластун поки запасний. Тепер чекаємо на протистояння з "Динамо".

Артем МІЛЕВСЬКИЙ, Євген ХАЧЕРІДІ ("Динамо" Берестя)

ЛЧ. "Маккабі" Т-А - "Динамо" Бр - 1:0

Долю матчу вирішив пенальті. Наші хлопці вийшли в основі. Тепер чемпіон Білорусі спробує пробитись в групу ЛЄ. Це зробити також буде не просто. Інші білоруські клуби вже вилетіли з єврокубків. Серйозне падіння футболу у наших сусідів.

Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ ("Ференцварош")

ЛЧ. "Ференцварош" - "Динамо" Зб - 2:1

Чергова сенсація від команди Реброва! Жереб дав шанс взяти реванш за минулорічну поразку від Загреба. Угорські фанати вже носять тренера на руках. Харатін відіграв весь матч. Зубков просидів на лавці. Далі ще норвежці - і груповий етап ЛЧ! Це буде фантастика!

Андрій САХНЕВИЧ ("Вентспілс")

ЛЄ. "Вентспілс" - "Русенборг" - 1:5

Андрій вивів господарів на матч в якості капітана. Вже на 5 хвилині вийшли вперед в рахунку. Але норвежці тільки більше розізлились і набили латвійцям повну торбу.

Сергій ВАКУЛЕНКО ("Арарат-Вірменія")

ЛЄ. "Арарат-Вірменія" - "Фола" - 4:3 дод.час

Неймовірний сценарій матчу. Спочатку господарі забили. Але потім розслабились і втратили майже гру. Та в компенсований арбітром час ДВА пенальті! А вже в додатковий час Вакуленко забиває переможний гол!

Тарас КАЧАРАБА ("Слован" Ліберец)

ЛЄ. "Рітеряй" - "Слован" Лб - 1:5

Не така вже й легка була перемога. Лише в останні 5 хвилин добили суперника. Тарас відіграв весь матч.

Адерінсола ЕССЕОЛА ("Кайрат")

ЛЄ. "Маккабі" Хф - "Кайрат" - 2:1

Казахи всі скопом вилетіли. Ессеола вийшов на заміну. Не допомоголо, хоч "Кайрат" виглядав навіть краще. Гол забив Вагнер Лав (той самий). Але вдруге відігратись не вдалося.

Ренат МОЧУЛЯК, Євген СМІРНОВ, Валерій СТЕПАНЕНКО ("Сфінтул Георге")

ЛЄ. "Сфінтул Георге" - "Партизан" - 0:1 дод.час

Дебютанти єврокубків стояли насмерть проти іменитого сербського гранду. І лише пропустили в додатковий час і та й то з пенальті. Натхо забив (той самий!)

Іван ПЕТРЯК ("Фехервар")

ЛЄ. "Хіберніанс" - "Фехервар" - 0:1

Гольова передача від Івана - і "грізний" мальтійський клуб пройдено!

Дмитро БЕЗКОРОВАЙНИЙ ("Дунайска Стреда")

ЛЄ. "Дунайска Стреда" - "Яблонец" - 5:3 дод.час

Словацько-чеська битва вийшла, як і очікувалось, гарячою. Наш чемпіон вийшов в кінці овертайму, щоб втримати перемогу. Пора вже повертатись в основу. Тим більше, що єврокубкова дорога триває.

З цікавинок відзначимо шикарне взаємне бомбардування між сербським дебютантом і тими хто раніше називався "Стяуа". 4:4 - в основний час! 6:6 - після овертайму! Серія пенальті закінчилась на користь румунів. Такої дикості я не пригадую. Ось такі Балкани! "Локомотив" Тбілісі вибив "Динамо" з Москви. Але нас це не цікавить.

18.09.2020, 12:42