Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Не допустити недооцінки, або П'ять спостережень на додачу до блогу "Зелені орли"

2020-10-28 16:07 Дивився всі міжнародні матчі Ференцвароша протягом останніх 12 з гаком місяців. Дуже згідний із блогом "Зелені ... Не допустити недооцінки, або П'ять спостережень на додачу до блогу "Зелені орли"

Дивився всі міжнародні матчі Ференцвароша протягом останніх 12 з гаком місяців.

Дуже згідний із блогом "Зелені орли" (натискайте праву кнопку миші й читайте в новому вікні) і всім його раджу прочитати.

Додам до того блогу свої п'ять спостережень:

- Команда Реброва грає зі звичною тактичною гнучкістю, міняючи тактику не лише від гри до гри під суперника, а й навіть протягом однієї гри.

 Кожен гравець навчений грати більш ніж одну роль.

- Зокрема вінгери навчені грати центральних (точніше "півсередніх") атакуючих хавів, а крайні захисники навчені діяти по всій бровці й відтак брати на себе роботу вінгерів, які в свою чергу під час переходу в атаку змістилися в опорну зону й відтягли на себе захисників суперника.

- Герге Ловренчич не просто "розпочинав як вінгер, але у «Ференцвароші» перекваліфікувався в флангового захисника". З огляду на попередній пункт, він зуміщує ОБИДВІ ці ролі.

- Мак щойно з'явився у команді й Ребров його якраз зігрує з командою. Тому на якій позиції й із якої хвилини він вийде, неможливо судити на основі його ж, Мака, попередніх матчів у цій команді. Цілком реально чекати його й зі старту.

- Будь-який із суперників "Ференцвароша" по групі, який виходячи на гру з ним недооцінить "Ференцварош", після гри дуже здивується й дуже пошкодує. Важливо, щоб цього не сталося сьогодні з киівським "Динамо".

Перемоги нашим сьогодні!

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

28.10.2020, 16:07
P.S.
Автор:
(P.S.)
Статус:
Эксперт (13886 комментариев)
Подписчиков:
45
Медали:
Выбор редакции × 44

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть