Напередодні матчу з Барселоною я хочу обговорити доволі болючу тему для мене. Можливо, що і для більшості вболівальників. Ми живемо в такі часи, що футбол – розкіш. Похід на футбол в наші часи – недосяжна мрія. Так, декому дійсно пощастило в цьому році побачити матч Динамо проти Юве. Це був такий ковток повітря серед суцільних заборон.
Тут можна сперечатись із доцільністю заборон відвідувати футбольні матчі на відкритому повітрі, з дотриманням правил сидіння через місце. Хай навіть в масці на відкритому повітрі. Зрозуміло, що безпека завжди на першому місці. Але при тому, що якщо людина в Києві їде на червоній лінії метро зранку від м. Лісова до м. Академмістечко, а ввечері назад. При цьому їде до метро на забитій маршрутці в обидва боки, то в метро їхати біля 1 години, на маршрутці з Троєщини ще хвилин 30-ть. Тому по суті кожна така людина проводить у замкнутому просторі, в доволі таки забитих людьми приміщеннях, більше 3-х годин. Те ж саме можна сказати і про синю лінію від Героїв Дніпра до Теремків. І так кожного дня. Плюс прямі контакти на роботі з іншими людьми, які так само контактують з сотнями людей в транспорті, магазинах…. Але карантин вихідного дня, який призводить до того, що в будні в перукарнях, спорт. залах, музеях, театрах, магазинах в ТРЦ, кінотеатрах… просто набагато більше народу. Карантин вихідного дня – як футбол без глядачів. Популізм.Чого чекати від матчу з Барселоною? Я знову хочу наголосити, що тести на ковід можуть все змінити і Динамо може не набрати потрібної кількості гравців, хоча Циганков і Сидорчук з негативними тестами все ж зміцніли потенціал команди якщо не по готовому складу, то точно по тим 13 здоровим з групи А. Іспанський гранд може і приїхав без ряду основних гравців, особливо це стосується захисту, та це абсолютно конкурентна команда. Бо група атаки з Коутіньо, Трінькао, Дембелє і Грізманом може перемогти будь-якого суперника.
Відсутність Мессі, як одного з найкращих гравців в історії футболу, і Фаті, як одного з найталановитіших молодих гравців сучасності, який хоче і може увійти в коло кращих гравців в історії, - проблема. І справи у Барси в чемпіонаті надзвичайно сумні. Тому проти нас можуть грати більш молоді гравці, або датчанин Брейтвейт. Справи у каталонців в ЛЧ дозволяють дати відпочити декому з лідерів. Але ж і Динамо зараз грає без величезної кількості основних гравців. Для молоді Барселони будуть шанси показати себе. Для молоді Динамо шанси зачепитись на результат. Тому шанси є. Буду вболівати за Команду! Хай і не на стадіоні.
Дякую за увагу!
А вибрали їх ми. І якщо за ригів було багато приписок, то відносно зе - все чисто. Дурість народна - ось вона!
все это понятно, иногда неприятно, но это жизнь, так было, есть и будет всегда в обществе людей. и надо сказать что подавляющее большинство, получив доступ к неким привилегиям, с удовольствием ими пользуются.
так что думаю не стОит здесь искать заговор или "зраду", имхо.
а факты да, они такие, кому то всегда можно чуть больше, на том род человеческий во многом и держится. к счастью или нет - сказать сложно..))
с берегами да, исчезают, но опять же человек такое животное которому вечно мало, при этом почему то считается что мы "разумные")))
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Віктор, згадайте Скотний двір Оруелла, книгу написану ще в 1945 році.
Там є постулат під номером 7, здається:
"Всі тварини рівні, але деякі рівніші, ніж інші"
Як бачите, на жаль, ніщо не змінюється в цьому незмінно змінюваному світі.
Просто нечего добавить !!! В нашей жизни эти тварюки действительно ровнее....
Павуки вони різні, проте в одній банці - банці, де власні інтереси та інтереси чужих держав вище України.
Відсутність карантинної дисципліни річ другорядна, хоча також вражає.
Все це рудименти "совка" - коли "якщо не можна, проте дуже хочется, то так". Звісно для "обраних"
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Показовий приклад - Михайло Булгаков. Може ви були в його музей на Андріївському. Там є одна дивовижна шафа, яка відкриває двері в інший світ. І музейні працівники розповідають, що остання книга Булгакова - Біла Гвардія. Всі інші книги, в тому числі і Майстер і Маргарита, написані в той період, коли він був під персональним ковпаком Сталіна. І всі книги радянського періода - передача мерзенних відчуттів Булгакова від того режиму, в якому він існував.
Ще один показовий випадок - Павло Тичина. Людина, яка написала багато красивих віршів. Але це людина була автором Гімну УНР. А потім стала автором гімну урср. Нещодавно вийшов фільм про Тичину, "Зламаний". Історія існування людини під ковпаком цензури.
Стосовно авторів істориків, то для мене найцікавіший - Юрій Мушкетик і його "Гетьманський скарб". Надзвичайна книга. І автор надзвичайний.
Контроль ЗМІ - диктатура. А об'єднувати націю треба іншими ідеями. Багато років дехто робив з Києва головного ворога, який висмоктує з людей Донбассу всі соки. Мол в Києві не працюють і за їх рахунок жирують. Це була свідома політика однієї політичної сили. Саме вони і роз'єднали, а не ЗМІ. А об'єднуючі фактори - дуже складна робота. І поки немає лідера, який цю ідею зможе вибудувати. Але з'явиться обов'язково.
учетная запись этого пользователя была удалена
Хотя, как гарант - полный баран!
А на счёт "стада", то неделю назад только при помощи электрошокера молодёжь заставила скотину надеть маску в метро! Нужно сказать, что вагон аплодировал!
учетная запись этого пользователя была удалена
Але головна тема блогу в іншому. При працюючому метро, забитих маршрутках і електричках, при повному завантажені плацкартних вагонів... не будть люди вночі спати в масках, а у вагонах 54 місця. Глупо закривати стадіони, тим більше з обмеженнями. Більше того, через карантин закрили Пирогів, закрили Олександрівський парк в Білій Церкві... Ну, щоб люди не дихали свіжим повітрям, а сиділи по квартирам.
Саме тому я пишу про те, що треба або закривати все і всіх, або якщо є куча місць де люди мають куди більше вирогідності заразитись, закривати стадіони - популізм.