Наші за кордоном Выбор редакции

2020-11-30 16:29 Чимало українців виступає в європейських клубах. Про їх звитяги далі. Олександр ЗІНЧЕНКО Олімпіакос - Манчестер Сіті ...

Чимало українців виступає в європейських клубах. Про їх звитяги далі.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Олімпіакос - Манчестер Сіті - 0:1

Олександр повернувся на поле після збірної. Гвардіола випустив його на останні 15 хвилин. Переможний матч довели до логічного завершення. Правда вже в матчі АПЛ Зінченко опинився поза грою.

Отож чекаємо його знову в матчі ЛЧ. Там важкий виїзд в Порту.

Роман БЕЗУС

Гент - Црвена Звєзда - 0:2

Гент - Зульте-Варегем - 0:3

"Гент" розвалюється на очах. Ще Яремчук хоч забивав, а тепер і цього не має. Грає лише Безус. В матчі ЛЄ хоч гра якась була. А на вихідних і гри вже не було. Безуса в перерві поміняли та це ніяк не допомогло.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Андерлехт - Стандард - 0:0

Повернувся й Богдан. "Андерлехт" як відомо не вражає. Навіть ось це одне очко вже добре.

Олександр ФІЛІПОВ

Сент-Трюйден - Васланд-Беверен - 1:1

Знову Філіпов відзначився результативною передачею. Швидкий гол не допоміг. Три очки вислизнули в компненсований час.

Артем КРАВЕЦЬ

Аланіяспор - Коньяспор - 1:0

Матч проти лідера Артему не задався. В другому таймі поміняли. Це ефекту не дало також.

Микола МОРОЗЮК

Різеспор - Галатасарай - 0:4

У Колі справи ще гірше. Отримали повну торбу від гранду. Матч з одностороннім рухом.

Артур РУДЬКО, Орест КУЗИК, Дмитро МИХАЙЛЕНКО (тренер)

Пафос - Докса - 2:0

Поступово "Пафос" з аутсайдера перетворюється в міцного середняка. Це як мінімум. Черговий "сухий" матч від Рудька.

Євген СЕЛІН

Анортосіс - Еносіс - 4:2

Типова гра лідера проти аутсайдера. Фаворит рано заспокоївся і дозволив скоротити рахунок до мінімуму. Вирішальний цвях забив наш Євген. Перший гол в сезоні! Для захисника це не так важливо, але ж приємно.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Ахнас - АЕК Ларнака - 0:3

Не допоміг і Худоб'як. Хоча рахунок явно завеликий. Перевага гостей була, але мінімальна.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ, Євген ШАХОВ

АЕК - Зоря - 0:3

Астерас - АЕК - 1:2

Шахов підвів команду в матчі ЛЄ, отримавши червону картку. Однак Каррера схоже не картав його, бо на наступну гру Євген знову вийшов в основі. І віддячив тренеру за довіру, записавши на свій рахунок асист. Чигиринський основний стовб у захисті - це сумнівів не викликає.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Ческе-Будейовіце - Богеміанс - 2:1

Ческе-Будейовіце - Вікторія - 0:0

Одразу два матчі за тиждень провів Максим. Особливо порадувала нічия з фаворитом. Такі виступи дозволяють думати, що Таловєров стане на довго основним центральним захисником команди.

Тарас КАЧАРАБА

Слован Ліберец - Хоффенхайм - 0:2

Тарас набирається досвіду на рівні ЛЄ. Це вже чудово. Проти фаворита очок не здобули. Та ще два матчі попереду. Там шансів значно більше.

Дмитро ЛЬОПА

Рієка - Осієк - 1:1

Дещо несподівано команда Льопи вибилась в лідери. Правда "Динамо" Загреб має дві гри в запасі. Дмитро вийшов на заміну після перерви. Хороший результат. Далі б так.

Богдан БУТКО, Василь КРАВЕЦЬ

Стандард - Лех - 2:1

Лехія Гданськ - Лех - 0:1

Полякам потрібні були лишн три очки. А тут вилучення у господарів, забили гол. Все якнайкраще. Та де там. Сил не вистачило. І тепер шанси зовсім примарні. Бутко вже в основі. А коли Василь вийшов в другому таймі - фланги "Леха" стали українськими. Для іноземного клубу це виглядає дивовижно.

Матч внутрішнього чемпіонату склався більш вдало. Кравець вийшов цього разу в основі, а Бутко відпочивав на лавці.

Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Ювентус - Ференцварош - 2:1

Ференцварош - МТК - 2:0

Угорський чемпіон ледь не взяв очко в Турині, чим би ускладнив завдання для київського "Динамо". Зубков відбігав 70 хвилин. Харатін відпочивав. А вже на вихідних наші хлопці помінялись місцями. Така ротація в сучасних умовах необхідність.

Іван ПЕТРЯК, Артем ФАВОРОВ

Фехервар - Залаегерсеге - 2:0

В обох командах по одному нашому. Петряк вийшов лише в кінці матчу. Якось Іван випав з довір'я. А от Фаворов вибився в основу.

Артем СУХОЦЬКИЙ, Андрій БАЦУЛА

Динамо Мн - БАТЕ - 0:0

І на закуску шалена кінцівка чемпіонату Білорусі. Багаторічному чемпіону країни для того щоб повернути титул потрібно було перемагати. Але мінчани хоч і не мали особливої мотивації вперлись рогом. Довелось чекати результату конкурентів.

Роман ГРИГОРЧУК (тренер)

Шахтар Солігорськ - Мінськ - 4:2

А конкуренти давали надію. Лише в компенсований час солігорці вирвали перемогу. Вітаємо нашого тренера, який виграв уже чемпіонат в третій країні! Також не забуваймо, що руку до створення команди-чемпіона доклав інший українець Юрій Вернидуб. Унікальний випадок, правда?

Артем МІЛЕВСЬКИЙ, Євген ХАЧЕРІДІ

Динамо Бр - Нєман - 3:1

Прощальний матч Артема за берестян. Вдалося навіть забити гол. Тепер чекаємо Мілю в Україні. Може ще й Хачеріді з собою прихопить.

Юрій ГАБОВДА, Алан АУССІ

Вітебськ - Торпедо-БєлАЗ - 2:3

Однак "бронза" дісталась таки автозаводцям. Їм потрібна була лише перемога. Матч складався дуже важко. І лише за хвилину до кінця переможний гол таки вдалося забити! Відзначився бразилець Ліпе, якого ви може пам'ятаєте за виступами за "Львів".

Роман ЗОЗУЛЯ

Альбасете - Тенерифе - 0:2

Зозулю випустили лише в середині другого тайму. Даремно. А от за гостей відзначився хто б ви думали? Правильно наш Соль! Почне забивати ще й продадуть. Вам шкода?

30.11.2020, 16:29