До завершення футбольного року залишились 3 гри. І кожна з них має величезне значення. Треба здобувати перемоги, щоб входити в Новий Рік із оптимізмом, з відчуттям того, що все йде за планом. Поки дійсно все йде за планом. Ми перші в чемпіонаті, ми маємо хороші шанси на прохід в Лігу Європи. Команда вже майже відійшла від позитивних тестів на ковід.
По суті для Динамо все пройшло не так критично, як це могло б здаватись. Ускладнення з організмом отримав лише Мікель Дуелунд, який дуже важко переніс інфекцію. Історія данця в Динамо – суцільна полоса невдач. Хоча сама його фігура викликає багато запитань. Так для прикладу, він живе із хлопцем. Правда говорить, що в Данії його чекає дівчина. Скільки вони вже не бачились? Цілком ймовірно, що жити з іншим хлопцем – нормальна сучасна тенденція. Це ж абсолютно не футбольна справа копатись в чужій білизні. Та от кар’єра абсолютно не складається. Травми, відсутність форми, тепер проблеми після перенесеної хвороби. Коли в останнє Дуелунд показував якісний футбол на полі? 22.02.20 в матчі проти Ворскли він показав надзвичайно яскравий футбол. Після того вже такого футболу не було. Та й особливо довіри він останній рік, тим більше у Луческу, не отримує.А ви бачили що було минулої п’ятниці в магазинах? Повно відео і фото в соц. мережах. Що було в супермаркетах із технікою? Що було в різних продуктових супермаркетах? Чорна п’ятниця? ТЦ закривали на вихідні. Весь Київ стояв у корках. Народ масово їхав по магазинам, щоб закупитись, посидіти в кафе і погуляти, сходити в магазини, в кіно. Бо ж попереду був локдаун вихідного дня. Чи зробили цими обмеженнями краще? Ні. Навпаки, в п’ятницю просто забили магазини людьми. Створили штучний дефіцити.
Футбольні клуби у всьому світі – структури, які заробляють гроші. Які є джерела доходів? Реклама, спонсорство, трансфери, квитки. Влада багатьох країн, в тому числі і у нас, свідомо йде на заборону відвідувань футбольних матчів. Тим самим лишаючи клуби одного з джерел фінансування. В багатьох країнах – суттєва стаття бюджету. Для Динамо – та стаття, яка давала можливість покривати оренду стадіону, експлуатаційні затрати. Можливо не повністю. Але частково покривати можна було. В середньому на домашні матчі приходило 12-14 тисяч останні роки. І зараз цих людей легко можна було б розсадити на 70-ти тисячному стадіоні з дотриманням всіх правил і вимог. Пару мільйонів гривень, які б принесли ці глядачі, точно були б підтримкою стадіону, його працівникам і футбольному клубу.
Так, в часи пандемії, якою всіх залякали, походи на футбол – не є справою першої необхідності. Хоча насправді – частина прав і свобод громадянина. Обмежуючи мої права і залишаючи їх за собою влада тим самим порушує Конституцію. Можна знайти в соціальних мережах фото і відео з концертів, які відбулись у листопаді з грубими порушеннями всіх карантинних протоколів, обмежень. Концерти Меладзе в Києві і Одесі, повні зали, більшість без масок. Концерти Время і Стекло по Україні. І знову повні зали, всі без масок, ніякої соціальної дистанції. Так само легко знайти масові концерти від Вечірнього Кварталу, це ж друзі Зеленського? Повний зал, правда так, з розсадкою 2 через 2, але знову половина залу без масок.
Сьогодні, 4 грудня, ви легко можете в Києві сходити в будь-який театр. На багато концертів вже потрапити не можна, все розкуплено. Квитки у вільному доступі також є, в театри, будинок Офіцерів. У Франка сьогодні 2 спектаклі. І є квитки. Правда на найкращий спектакль «Кайдашева сім’я», це ж всім топам – топ, квитків майже немає вже. Це буде 8 грудня. Той самий день, що і матч із Ференцварошем. 10 грудня ви можете легко придбати квиток в Будинок культури і мистецтв СБУ на спектакль Французький поцілунок. Дуже необхідна річ часи карантину для Служби Безпеки України. А 22 грудня активно продаються квитки знову на Вечірній Квартал. Будуть знімати чергове шоу, яке багато хто подивиться в Новорічну Ніч.
Що таке подвійні стандарти? На футбол, який проходить під відкритим небом, з хорошою циркуляцією повітря, де шанси заразитись мінімальні, ходити заборонено. В театри, концертні зали, нічні клуби, правда до 22-00, на словах, ходити можна. А ви приїдьте в Квінс сьогодні після 22-00, подивіться. І їх не чіпають. Зараз починається хвиля корпоративів. Так, не така активна, як минулого року. Але вже багато місць повністю зайняті до кінця року. Скажу відверто, що я за те, щоб життя продовжувалось. Абсолютно за те, щоб можна було ходити в театри, кіно і на концерти. Життя продовжується. Треба жити, а не сидіти в клітках. Але ж чому я не можу піти на футбол?
Дякую!
Напевно кого не зачипила ця хвороба, ніколи не відчує цього.
Можливо діють за логікою, що на концерт "кварталу" прийдуть максимум 3,000 глядачів, а на матчі Динамо значно більше - до 20,000 глядачів. А 20,000 - це більший шанс заразитися, аніж за наявності 3,000. Це я так думаю, що вони так думають.
Все просто. К примеру берём концерт цирка шапито 95 квартал - 3700 зрителей. А очевидно что будет меньше в 2 раза (через место продают билеты) - берём для удобства цифру 2100 и предполагаем что все в зоне риска. 70% в масках (для масочников вероятность заражения берём 50/50 хотя она гораздо меньше но ладно 50/50). 30% без масок потому что идиотов много (для них берём вероятность 100% хотя и это не реально) Итого получаем на выходе 1400 заражённых ковидом.
Стадион - 17000 человек - даже если у Вас будет 10% вероятности - это все равно 1700. Про театры вместимость которых 150 - 200 человек Ваше суждение критике не поддаётся.
Да идиотизм с метро магазинами и переполненными маршрутками да - правильное мнение что если разрешать развлечения то все, если запрещать то все - правила бизнеса должны быть прозрачными. Но говорить о том что стадион это место которое даст прибавку больных ковидом меньшую чем театр я бы не стал. С математикой знаете ли сложно спорить :)
Ещё раз повторюсь пост не о безопасности стадиона с точки зрения заражения не о политике ( потому что шапито будет выступать даже во время чумы) а о прибавке больных за счёт высокой концентрации людей. И стадионы увы попадают в высокорисковые объекты.
Автор уточнив, що на стадіоні добра циркуляція повітря. Якщо витримувати, так звану, соціальну дистанцію в 1,5 м то шанс заразитися на стадіоні зводиться до мінімуму. Ще й при дотримуванні масочного режиму. Це зумовлено самою природою вірусу, так він влаштований.
А ось в закритих приміщеннях з циркуляцією повітря справи дещо гірші. В закритих приміщення повітря застоюється і вірус має більше можливостей для проникнення.
І да, маска не забезпечує вашу безпеку від ковіду. Вона лише знижує імовірність зараження. Крім того пригадайте про терміни використання маски, а також той факт, що маску треба міняти як тільки вона стала волога. Маска покликана зменшити розповсюдження вірусу від хворої людини до здорової. Ефективність маски в такому випадку на порядок вища. Так що шанс підчепити Ковід в театрі, кіно концертному залі на порядок вища, ніж на стадіоні.
Але це питання театрів, залів, стадіонів. Основна загроза поширення вірусу це місця скупчення людей. Громадський транспорт (метро, маршрутки), заклади торгівлі (в час пік), ба, навіть на зупинці, на вулиці. якщо багато народу і всі збираються дуже щільно. (до речі, автор навів вдалу ілюстрацію такого випадку)
А потім будуть всім розповідати що підхопили вірус в парку, на стадіоні, в дворі.
На відкритому повітрі, якщо між людьми дистанція 2м і більше маска взагалі не потрібна. Доречі. Постійне носіння маски (навіть за всіма правилами) має негативний вплив на організм людини.
Тепер візьмемо театри, концертні зали, кінотеатри. Кінотеатри ж у нас деякі мають по 10 залів. А той же аймакс завжди були, не знаю як зараз, черги на місяць вперед всі місця зайняті. Театри, кіотеатри і концертні зали, нічні клуби... все це працює кожен день. Скільки театрів в Україні? Біля 150. В Києві біля 50 театрів. Знову таки у багатьох театрах є по 2-3 сцени і по 2 спектаклі даються за день. Якщо візьмемо скромно і скажимо, що в середньому один театр відвідують 200 чоловік по 7 разів на тижден. 150*200*7=210 тисяч чоловік за тиждень. Гарантую, що кінотеатри потягнуть точно не менше. Концертні зали також, як і нічні клуби. І що ми маємо? 75 тисяч на футболі, на свіжому повітрі проти 1 млн в закритих приміщеннях, 50% з них без масок. Бо ж не думаю, що попкорн жується в масці. Та й на танцполі в масці стрибати не зручно.
Тому так, цифри повинні бути об'єктивними. Якщо можна на концерти, то на футбол чому не можна?
Стосовно метро. А як давно ви їздили в Києві в метро? Я от сьогодні їздив. Візьмемо будь-який робочий день в Києві. Станцію Героїв Дніпра, Почайнінська, Чернігівська, Святошино, Харківська... Як думаєте скільки людей за 1 хвилину пропускає метро в Києві в години пік, якщо за свої години з роботи в робочий день пропускає біля 2 млн пассажирів? 12-14 тисяч людей для метро - краплина у морі. Якщо люди йдуть зі стадіону, то величка частина сяде на свої автівки. Це десь 30% з відвідувачів так точно. Частина поїде на таксі. Частина піде пішки до метро Дворець Україна, частина до Льва Толстого, частина до Театральної, частина до Хрещатику. 8-10 тисяч людей, які розійдуться пішки до 4-5 станцій метро. А підуть не всі. Хтось піде в паб Кутовий відУльтри, частина по іншим пабам, барам і кафешкам. 12-14 тисяч для 5 млн Міста - краплина в людському потоці.
В НСК можна зайти через десь 50 турникетів, які по всій території розкидані. Ніколи там не спостерігав скупчення людей, якщо своєчасно приходити за годну-півтори. Коли випускають людей, то відкривають ворота. Відкривають в 3-х місцях. Спокійно всі виходять, без проблем. При бажанні можна організувати вихід по секторам. Це легко робиться. Стюарди стоять в кожному секторі. І люди всі адекватні, всі все зрозуміють.
Ні, театри і нічні клуби - точно куди небезпечніше, ніж футбол. В театрах є шалені чери в туалети, в гардероби. В нічних клубах взагалі ніякої дисципліни, масок і дотримання дистанцій)) Те ж саме на концертах)) Але ви можете і далі вважати, що театри, клуби, концертні зали і кінотеатри, які зараз працюють, - куди безпечніше, ніж похід на футбол)).
73% получат то , что заслуживают....
учетная запись этого пользователя была удалена
рожает печальная участь, а Вы и Вам подобные рассуждают о желании "жити повним життям", как 100 лет назад и т.п.(ведь это не чума!), вещая, что "всiх залякали,довели цю iстерiю до маразму", значит не всё человечество шагнуло в век цивилизации, интеллекта, логики и самосохранения. И какая Вама разница, что медицина не знает конкретно и уверенно, поддается ли окончательному лечению эта зараза , а делает первые пробы для создания новых лекарств, которые должны помочь людям.Куда легче жить на "авось".Короче, также, как некоторые играют в футбол на "авось".Так мо-
жет лучше и легче рассуждать о футболе, чем призывать "мандрувати"?..
Насчет смертности в мире у Вас неверные сведения. Если только в одних США более 250тыс.
от коронавируса умерли. Могу себе представить сколько в Китае, поскольку сведения из та-
кой тоталитарной страны нужно умножать на несколько раз, как и из России...Но важный вывод после письменного обмена с Вами приводят к выводу: советская ментальность неист-
ребима...Будьте все же здоровы. Иначе о футболе писать будет некому...
ной логики. Вы мне говорите о болезни сердца, но с этим медицина, насколько способна на сегодня кардиология, борется, а с короной по сути экспериментирует и лекарства лишь в стадии испытаний. И это проблема всех высокоразвитых стран, а Вы мне " в пример" ставите Украину.Главное не только медицинская про-
блема, а способность людей понимать,что такие ситуации не случаются все вре-
мя и напервом месте у человека находится забота о своем здоровье и соблюде-
ние всех правил и запретов.
вой. Что касается наплевательского отношения к законным требованиям по медицинскому обслуживанию, напрашивается простой вопрос: за кого же вы. граждане,добровольно(!) голосуете? Как бездумно голосуете, та-
кое медобслуживание и получаете...Надеюсь,пример приводить не надо.
З іншого боку я от вчора пройшовся по Богдана Хмельницького, закрита Оліва, Руккола і і нші заклади в центрі міста. Все це має жахливий вигляд, бо зірвані банери... В центрі Міста розруха. Люди залишились без роботи. Перспективи... при нових локдаунах тільки ще більше людей втратять роботу, ще більше людей залишаться без грошей. Тоді як реальна статистика говорить про те, що смертність середньостатистична не зросла в жодній країні Світу від ковіду.
А якби людина не мала грошей на платну клініку?
Ні, у нас смертність така висока тому, що медицина не спроможна допомогти людям. І ковід це підтверджує. По 15 хвилин кисня на добу людям дають, за 9 місяців не налагодили власного виробництва кисню, його закуповують закордоном. Волонтери в Києві масово закуповують людям кисневі концентратори і привозять додому тим, кому відмовляють у госпіталізації. А таких багато.
А ковід не призвів до збільшення загальної, середньостатистичної смертності. Це важливо знати. Немає пандемії. Люди як помирали минулого року, так помирають і цього року. Немає приросту смертності. Немає пандемії.
Що обрали, те й маєте. Усе закономірно!
Например, сначала заставить всех сидеть дома без солнца, без витамина D. А потом этот самый витамин D продавать в таблетках )))