Наші за кордоном Выбор редакции

2021-03-10 11:36 Краще пізно ніж ніколи. З певною затримкою та все ж підбиваємо підсумки виступів українського легіону. Олександр ...

Олександр ЗІНЧЕНКО

Манчестер Сіті - Манчестер Юн - 0:2

Як і раніше Олександр грає через раз. В дербі була його черга. Переможна серія команди Гвардіоли завершилась. Кому як не сусідам її переривати.

Все було як завжди - одні атакували, а інші забивали! Не думаю, що поразка вплине на психологічний клімат лідера.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Кротоне - 5:1

Інтер - Аталанта - 1:0

Руслана повернули в основу. Обидва матчі він розпочинав в стартовому складі. З аутсайдером проблем не виникло. Навіть тренер дав відпочити нашому хлопцю, коли долю матчу вже було вирішено. А ось матч з "Інтером" був ключовим. Бергамаскі не були такими привабливими як ми звикли. І все ж на поразку не заслуговували. Руслана замінили в перерві на Ілічіча. Хотіли виграти. Логічно. Коваленко все сидить на лавці. Нічого незабаром збірна. Там награється!

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС, Ігор ПЛАСТУН

Гент - Остенде - 1:0

Черговий гол Яремчука! Вже 15-й! Ще й після пасу Безуса. "Гент" з останніх сил намагається зачепитись за топ-4. Поки десяті. Але щільність в таблиці така, що шанси досить хороші. Навіть Пластуна випустили на поле на кілька хвилин.

Едуард СОБОЛЬ

Брюгге - Зульте-Варегем - 3:0

Соболь забив! Вперше в Бельгії. "Брюгге" може тепер без особливої напруги догравати сезон. Як то кажуть для власного задоволення. То чому б і Соболю не показати свою майстерність в атаці. Ситуація дозволяє.

Мар'ян ШВЕД

Андерлехт - Мехелен - 1:1

Михайличенко втратив свої позиції. Натомість Швед заграв. Нічия не влаштовувала жодну команду. Хоча для гостей вона (нічия) виглядає добрим результатом - амбіції у них скромніші. А шанс на Європу ще залишається.

Денис ПРИЧИНЕНКО

Васланд-Беверен - Беерсхот - 1:2

А тим часом команда Причиненка підібралась до лідерів. Денис цього разу вийшов у старті.

Олександр ЗУБКОВ, Ігор ХАРАТІН, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Ференцварош - Діошдьєрі - 1:0

Залаегерсеге - Ференцварош - 2:2

Наші у грі. Але забиває останнім часом лише Болі. Особливої турнірної інтриги тут не має. Чемпіонство оформлять достроково.

Іван ПЕТРЯК

Фехервар - Пакш - 2:2

Будафокі - Фехервар - 1:2

Значно цікавіше, як підуть справи у Петряка. Його команді доводиться відвойовувати другу позицію. Іван поповнив свій бомбардирський рахунок одним влучним ударом в матчі з "Пакшом"! Були б виграли, але розслабилися передчасно. Та 5 очок ще можна відіграти.

Богдан МЕЛЬНИК

Кішварда - Пушкаш Академія - 0:1

Гонвед - Кішварда - 0:1

Команда Мельника славиться захисними діями. Наш захисник постійно грає. Каші не псує.

Артем ШАБАНОВ, Назарій РУСИН

Легія - Пяст - 1:2

Шльонск - Легія - 0:1

Один трофей уже помахав ручкою. Столична команда вилетіла у чвертьфіналі Кубку Польщі. Навіть вихід на заміну Русина не допоміг. Шабанов став основним захисником одразу. Чемпіонат мають виграти.

Артем КРАВЕЦЬ

Башакшехір - Коньяспор - 1:1

Коньяспор - Фенербахче - 0:3

Кравець вже виходить лише на заміну. І те на кілька хвилин. Повністю втратив довір'я. А як все добре починалось.

Богдан БУТКО

Ерзурум - Карагюмрюк - 2:2

Гезтепе - Ерзурум - 3:1

Нова команда Бутка також не виблискує. Але Богдан принаймні грає.

Тарас КАЧАРАБА

Славія Прага - Карлові Вари - 10:3

Славія Прага - Банік - 2:1

Кубкова гра навіть до тренування не дотягувала. А в чемпіонаті Тарас забив! Щоправда у власні ворота! Перестарався. Хоче закріпитися в основі.

Євген ШАХОВ, Олег ДАНЧЕНКО

Волос - АЕК - 1:0

АЕК - Апполон Смірніс - 2:0

Вийшли в піфінал Кубку Греції, не дивлячись на поразку. З наших грав лише Шахов. За те в чемпіонаті в основі було двоє. Чигиринський лікується.

Артур РУДЬКО

Пафос - АПОЕЛ - 1:1

Матч лідерів другої шістки завершився в нічию. Навряд чи команді Рудька загрожує пониження в класі.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Слован - Дунайска Стреда - 3:1

Матч лідерів. Але без інтриги. "Слован" ще більше відірвався від конкурента. Хоча треба реально дивитися на ситуацію - поки команда Данила не тягне на чемпіонство.