Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чи є офсайд у цьому епізоді?

2021-08-14 00:29 Вчора на сайті був матеріал (https://dynamo.kiev.ua/news/373165-srna-zayavil-chto-shahter-nedovolen-sudejstvom-v-chempionate-ukrainyi), у якому Срна знову, як колись, скаржився на те, що ... Чи є офсайд у цьому епізоді?

Вчора на сайті був матеріал (https://dynamo.kiev.ua/news/373165-srna-zayavil-chto-shahter-nedovolen-sudejstvom-v-chempionate-ukrainyi), у якому Срна знову, як колись, скаржився на те, що кротів "засуджують". У відповідь дули декілька матеріалів, які йому суперечили. Зокрема, екс-суддя ФІФА М. Ступар (https://dynamo.

kiev.ua/news/373203-v-matchah-s-uchastiem-shahtera-rezultativnyih-oshibok-referi-ne-byilo-miroslav-stupar-otvetil-srne-na-zayavlenie-o-sudejstve), а також блог "дежурного чертика (https://dynamo.kiev.ua/blog/373217-raz-uzh-srna-tak-nastaivaet). Ну, і свіжий сьогоднішній матеріал - матч з Металістом. На 22 хв.22 с. матчу за рахунку 0:0 харків'янин виходив один-на-один з Трубіним, але суддя визначив "офсайд". Якби момент був реалізований - ще невідомо, як би закінчився цей матч. Нижче наведений скрін моменту пасу. Питання: Чи є тут офсайт? І чому суддя відразу ж свиснув - адже на матчах четвертого туру, як було оголошено, вже діє ВАР, і оцінюється положення поза грою лише після закінчення моменту.

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

14.08.2021, 00:29
gvaavg
Статус:
Эксперт (19373 комментария)
Подписчиков:
4
Медали:
Выбор редакции × 1

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть