Наші за кордоном Выбор редакции

2021-08-20 19:03 Продовжуємо пильно слідкувати за українським легіоном в Європі. Ліга Чемпіонів Юрій ВЕРНИДУБ (тренер) Шериф - Динамо ... Наші за кордоном

Продовжуємо пильно слідкувати за українським легіоном в Європі.

Ліга Чемпіонів

Юрій ВЕРНИДУБ (тренер)

Шериф - Динамо Загреб - 3:0

Спершу про неймовірну перемогу тренера. Тираспольці розгромили набагато більш зірковий загребський клуб. Нападник "Шерифа" Траоре виглядав вражаюче. І все ж я б не поспішав вітати Вернидуба.

Хорватська команда явно недооцінинила суперника. В повторній грі вони будуть особливо заведені, адже захочуть відмитись від ганьби.

Роман ЯРЕМЧУК

Бенфіка - ПСВ - 2:1

Роман очікувано вже в основі і на матчі ЛЧ. Португальці перший тайм провели дуже вдало. Яремчук віддав гольовий пас. Але після перерви дещо оберти скинули і тепер очікується важкий виїзд в Ейндховен.

Ігор ПЛАСТУН

Мальме - Лудогорець - 2:0

На Пластуна розраховували саме в таких матчах. Нажаль, старань Ігоря не вистачило, щоб бодай не програти. Шведи не такий вже й грізний суперник, та відіграти аж два м'ячі буде дуже складно. Отож болгарів знову побачимо в ЛЄ.

Олександр ЗУБКОВ, Ігор ХАРАТІН

Янг Бойз - Ференцварош - 3:2

Який шанс втратили представники Угорщини! Вони мали чисельну перевагу протягом години. Але добилися лише мінімальної поразки. Може все ж краще давати бити одиннадцятиметровий Харатіну. Та й Зубков володіє непоганим ударом. Сподіваємося, що ще не все втрачене і в Будапешті буде реванш.

Ліга Конференцій

Роман БЕЗУС

Ракув - Гент - 1:0

Схоже бельгійці хотіли малою кров'ю відіграти у Польщі. Та коли пропустили взялися за розум. Випустили на підсилення Безуса - не спрацювало. Доречі "Ракув" - міцний горішок хоч і не має багатої репутації.

Юрій ВАКУЛКО

Рига - Лінкольн - 1:1

Юрія випустили в середині другого тайму і першим же дотиком той відправив м'яча в ціль. Та гостям сенсаційно вдалося відігратись. Ще більше всі здивуються, якщо команда з одного з геркулесових стовпів опинитися в групі Ліги Конференцій, бо навіть для рижан - це був би успіх, що вже говорити про такого "карлика", як Гібралтар.

20.08.2021, 19:03