Наші за кордоном Выбор редакции

2021-11-01 10:55 Непомітно пролетів черговий футбольний тиждень. Підсумовуємо його в розрізі виступів українського легіону. Андрій ЯРМОЛЕНКО, Олександр ЗІНЧЕНКО ... Наші за кордоном

Непомітно пролетів черговий футбольний тиждень. Підсумовуємо його в розрізі виступів українського легіону.

Андрій ЯРМОЛЕНКО, Олександр ЗІНЧЕНКО

Вест Гем - Манчестер Сіті - 0:0, пен. 5:3

Андрій продовжує грати в кубкових змаганнях. Цього разу в Кубку англійської ліги. Суперник дуже грізний. Отож була нагода себе проявити.

Годину Мойєс дав нашому нападнику. А потім на поле вийшов Боуен. Олександр же з'явився після тривалої паузи. Понад місяць поза грою. А тут одразу 120 хвилин. Вирішальною стала післяматчева серія одинадцятиметрових ударів. Фатальною ж стала хиба Фодена - ударив повз ворота. Матчі АПЛ наші хлопці вже просиділи на лавці запасних.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Сампдорія - Аталанта - 1:3

Аталанта - Лаціо - 2:2

"Аталанта" зіграла одразу два матчі в Серії А. Посеред тижня впевнено виграли на виїзді. Руслан провів на полі майже повний матч. З "орлами" його приберегли для заміни - ротація. Результативних дій на рахунку Малиновського цього разу не зафіксовано.

Роман ЯРЕМЧУК

Ешторіл - Бенфіка - 1:1

Після першого тайму команда Яремчука вела в рахунку і Жезус зняв Романа. Каже, що хотів зіграти на контратаках. В підсумку господарі відігрались на останній хвилині. Не запланована втрата очок? Гадаю в Ешторілі пункти втрачатимуть й інші конкуренти. Та наразі лідерство "ліссабонські орли" поки втратили.

Віктор КОВАЛЕНКО

Спеція - Дженоа - 1:1

Фіорентина - Спеція - 3:0

Віктор грає без замін. Це вже хороша новина. У Флоренції правда їм ловити було нічого. Там у вогні Влахович. Добрих грошей на ньому заробляють "фіалки".

Едуард СОБОЛЬ

Сінт-Трюйден - Брюгге - 1:2

Чемпіон Бельгії продовжує здобувати очки не включаючи всю міць. Основна увага зараз на ЛЧ. Цього разу дублем вистрілив Дост. Другий гол після пасу Соболя.

Роман БЕЗУС

Гент - Юніон Сент-Жілуа - 0:2

Без Безуса ніяк. По перерві випустили. Та було вже пізно. Сенсаційний лідер вже перевагу не випустив.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Андерлехт - Хеверлі Лувен - 2:2

Богдана в середині другого тайму вимушено випустили, адже був вилучений захисник Мурільо. Та навіть в меншості вдалося відігратись. Допомагає орендований з Мюнхена Зірзеє - на фоні бельгійської ліги дуже виділяється.

Мар'ян ШВЕД

Мехелен - Юніон Сент-Жілуа - 2:1

Швед відкрив рахунок у матчі на кубок Бельгії. В підсумку вдалося пройти лідера першості. Та в Кубку свої закони. Тим більше, що "Мехелен" на початку сезону також виглядає пристойно й знаходиться поблизу лідерів.

Тарас КАЧАРАБА

Славія - Слован Ліберец - 1:0

Славія - Вікторія Плзень - 2:0

Два повні матчі за тиждень від нашого центрбека. Особливо важливим був другий, адже у суперниках був поточний лідер. Пражани впевнено, за звсіма статтями обіграли його та наблизилися до першого місця на відстань одного пункту.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Злін - Ческе-Будейовіце - 2:0

А ось команда гравця молодіжної збірної України в основному захищалась, але залишила Злін з діркою від бублика. Та позиції Максима це навряд чи підкосить.

Ігор ХАРАТІН

Легія - Погонь - 0:2

Діючий чемпіон Польщі продовжує валитися разом з Харатіним. Вже зона вильоту. Ось такі зігзаги футбольної долі.

Євген МАКАРЕНКО, Іван ПЕТРЯК

Фехервар - Пакш - 2:1

Обидва наші хлопці в основі, а Іван навіть забив гол. Нарешті. Давно вже не відзначався.

Богдан МЕЛЬНИК

Кішварда - Залаегерсеге - 5:0

А тим часом лідерство зберігає "Кішварда" Мельника. В цьому сезоні вони додали у грі в нападі, а захист і раніше у них був добре вибудуваний.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Л. Мікулас - Дунайска Стрела - 1:0

Данило останнім часом втратив місце в основі. Щоправда від того результати команди не стали кращими. Ось і цього разу в середині другого тайму Безкоровайного випустили на поле, але вже було пізно. Поразка від аутсайдера - це трохи занадто.

Артур РУДЬКО

Пафос - ПАЕК - 2:0

Нарешті обірвалась шестиматчева серія без перемог. А завдання ж у команди серйозне - потрапляння до зони єврокубків. Та для початку слід потрапити до верхньої шістки на першому етапі чемпіонату. Поки все на межі.

Ігор ХУДОБ'ЯК

АЕК Ларнака - Ахнас - 1:0

Програти лідеру не зазорно. До того ж за грою не дуже й поступалися. Прикро лише, що Ігоря поміняли через пошкодження. Сподіваємось що воно не дуже серйозне.

Ігор ПЛАСТУН

Лудогорець - Бероє - 2:0

Незмінний чемпіон Болгарії останніх часів впевнено крокує до чергового титулу. Пластун додав лише ще більшої надійності в захисті.

Роман ЗОЗУЛЯ

Фуенлабрада - Жирона - 1:2

За рівної гри фортуна посміхнулась більш іменитим гостям. Вирвали перемогу на шостій компенсованій хвилині. Зозуля відбігав весь матч. Вхолосту.

Орест ЛЕБЕДЕНКО, Василь КРАВЕЦЬ, Богдан МІЛОВАНОВ

Луго - Спортинг Хіхон - 1:1

Інші наші хлопці в Сегунді схрестили зброю в очному матчі. Переможця виявити не вдалося. Зате перший гол за Хіхон забив Мілованов! Центральний захисник вже адаптувався в Іспанії адже грає там кілька років.

Зубков, Чеберко та Шахов були в запасі, але навіть на заміну не виходили.

01.11.2021, 10:55