Kibice Chelsea: "Mudryka można porównać do Ronaldo".

2024-02-29 20:26 Kibice aktywnie dyskutują w mediach społecznościowych o poczynaniach pomocnika Chelsea Michaiła Mudryka. Na przykład, dlaczego świętował ...  Kibice Chelsea: "Mudryka można porównać do Ronaldo".
29.02.2024, 20:26

Kibice aktywnie dyskutują w mediach społecznościowych o poczynaniach pomocnika Chelsea Michaiła Mudryka. Na przykład, dlaczego świętował gola w stylu słynnego amerykańskiego koszykarza.

Mychajło Mudryk (zdjęcie: gettyimages.com)

Scorpions: W pierwszej połowie Mudryk był w 100% najlepszy na boisku. Zasłużenie zdobył bramkę, był aktywny, a niedługo wcześniej oddał celny strzał na bramkę. Nie zawsze potrafi zachować spokój, ale to też jego zaleta w porównaniu do wielu innych piłkarzy Chelsea, którzy zdają się nie przejmować tym, co dzieje się na boisku.

Kleszcz: Mudryk mi imponuje. Wielu znacznie bardziej doświadczonych piłkarzy załamałoby się psychicznie po takich szykanach ze strony mediów, a nawet kibiców własnej drużyny. Ukrainiec już dawno powinien wpaść w depresję i jeszcze zimą poprosić władze klubu o wypożyczenie. On jednak walczy o swoje miejsce w Chelsea, chce udowodnić wszystkim, że może coś osiągnąć w naszym klubie.

Blue_Energy: Mudryk faktycznie nie stwarza wszystkich szans, ale nie rozumiem dlaczego dziennikarze lubią skupiać się na błędach Ukraińca. Mamy napastników, mamy tuzin skrzydłowych, ale cała krytyka wylewa się na Mudryka na okrągło. To pokazuje, że ludzie wciąż oczekują od niego cudów.

Forsen: Pochettino powinien bardziej ufać Mudrykowi. Każdemu zdarzają się złe mecze. Zwłaszcza piłkarze Chelsea w tym sezonie. Po prostu Ukrainiec jest bardzo uważnie obserwowany, bo dużo za niego zapłacili i oczekują więcej.

Neo: Dobry mecz Mudryka Czasami wydaje mi się, że im bardziej jest krytykowany, tym lepiej zaczyna grać. Psychologicznie Mudryka można nazwać jednym z najtwardszych zawodników we współczesnym futbolu. Nie każdy wytrzymałby to co przeszedł Mudryk.

David79: Mudryk pokazał dzisiaj, że zasługuje na pozostanie w Chelsea. Pozbycie się takiego zawodnika, który potrafi zrobić różnicę byłoby bardzo głupie. Mam nadzieję, że to tylko plotka, ale tak naprawdę nikt nie planuje przenosin Ukraińca latem do innego klubu.

Boom: Myślę, że Mudryk jest świetnym zawodnikiem, ma potencjał, by grać znacznie lepiej, ale nie pod wodzą Pochettino. Myślę, że w Hiszpanii czy Niemczech Mudryk grałby zupełnie inny futbol. Być może powinien zostać wysłany na półroczne wypożyczenie do Bayernu Monachium, by nabrać pewności siebie. A latem Chelsea i tak pożegna się z Pochettino.

Dube: Ludzie chcą, żeby Mudryk strzelał po dwie, trzy bramki w każdym meczu. Rzekomo w tym przypadku uzasadni ich zaufanie. Wystarczy jednak uważniej obserwować portale statystyczne. Mudryk robi wiele pożytecznych rzeczy w ataku. Inna sprawa, że jego koledzy z drużyny rzadko to wykorzystują. Mudryk jest bardziej przydatny niż Sterling, powinien grać w podstawowym składzie.

Bradley: Myślę, że wszyscy już zrozumieli, że Mudryk naśladował Damiana Lillarda. Pytanie jest jednak inne. Ukrainiec spoglądał na zegarek, aby przekazać wiadomość kibicom lub zarządowi klubu. Z jakiegoś powodu moja pierwsza myśl była taka, że Mudryk czeka na lato, kiedy będzie mógł odejść do innego zespołu. Inne opcje nie przychodzą mi do głowy. Czy ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat?

Nonzi: Mudryk strzelił ważną bramkę i był przydatny dla drużyny. Ale ludzie wciąż znajdują sposób, by krytykować Ukraińca i pytają, dlaczego Mudryk nie strzelił drugiego gola albo trzeciego. Chelsea prawdopodobnie nie ma obecnie zawodnika kalibru Mudryka. Pod tym względem można go porównać do Ronaldo. Portugalczyk też zawsze znajdzie coś do skrytykowania, nawet po dobrych meczach. Chyba po prostu teraz jest taki czas, że ludzie chcą na kimś wyładować swoją złość.

Birch: Mówiąc obiektywnie, to był kolejny słaby mecz Chelsea, szczególnie w obronie. Tym razem, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, Chelsea wygrała dzięki indywidualnym umiejętnościom. Tak naprawdę wszystkie trzy bramki nie były stuprocentowymi okazjami, ale wpadły do siatki dzięki zawodnikom, którzy perfekcyjnie wykonali swoją pracę. Ale stracić dwie bramki przeciwko przedstawicielowi Premier League to wstyd. Mogliśmy stracić znacznie więcej.

Nathan: Czasami nienawidzę Mudryka, a czasami go kocham. To niesamowity zawodnik, który zawsze wywołuje we mnie jakieś emocje. Czasami, po meczach, w których Mudryk nie zagrał, nie potrafię nawet wyróżnić nikogo w negatywny sposób. A co dopiero w pozytywny sposób. Bo nikt nie stara się wyróżnić na boisku, prawie nikt nie bierze na siebie odpowiedzialności. Mudryk to robi. Jeśli mu się uda, jest uwielbiany. Jeśli mu się nie uda, jest znienawidzony.

Snaggy: Mam nadzieję, że Mudryk zostanie w Chelsea. Trzeba z nim pracować, trzeba w niego wierzyć i trzeba dać mu więcej czasu na grę. Pochettino i tak już zawiódł w Premier League i przegrał Puchar Ligi. Dlaczego nie miałby rozkręcić pociągu na nowy sezon?

Philip: Jeśli Mudryk przejdzie do innego klubu Premier League - zwłaszcza do Arsenalu - będzie to transferowa porażka Chelsea. Jestem pewien, że z dobrym trenerem Mudryk będzie grał na wysokim poziomie i strzelał bramki znacznie częściej.

Asare: Za każdym razem, gdy Mudryk strzela bramkę, chcę wierzyć, że będzie to punkt zwrotny w jego karierze. Ale Pochettino zawsze ma inne myśli w głowie. To tak, jakby nie chciał, aby Mudryk grał konsekwentnie i konsekwentnie strzelał bramki. Umieść Ukraińca w wyjściowym składzie przez 5-10 meczów z rzędu, a uzasadni zaufanie. Ale Pochettino wymyśli 100 wymówek, dlaczego Mudryk, zdaniem Argentyńczyka, nie jest gotowy do konsekwentnej gry w drużynie.

Coolman: Zawsze będę bronił Mudryka. Mógł odejść z Chelsea zimą, wszyscy już zdali sobie sprawę, że Pochettino nie liczy zbytnio na Ukraińca. Ale Mudryk jest wdzięczny naszemu klubowi za popularność i zaufanie, za to, że o niego walczyliśmy. Dlatego chce zostać w Londynie.

Soccerman: Mudryk strzelał bramki w Premier League, FA Cup i Pucharze Ligi. We wszystkich rozgrywkach, w których gra Chelsea. Jednak Ukrainiec rzadko wychodzi na boisko, a jeszcze rzadziej rozgrywa 90 minut. Tak naprawdę mało kto może pochwalić się takimi statystykami w drużynie, która jest w kryzysie i w której trener nie widzi cię w podstawowym składzie.

BlueGalactic23: Nawet po tym zwycięstwie wiele osób krytykuje Mudryka. Porównuje się go do gwiazd Arsenalu, Manchesteru United, Liverpoolu czy Manchesteru City, ale to niesprawiedliwe. Holland czy Nunez grają nawet jak nie strzelają bramek. Mudryk nie jest nawet podstawowym zawodnikiem według Pochettino. Gdybyśmy mieli za trenera Kloppa lub Guardiolę, Mudryk grałby znacznie lepiej.

ChelseeEra: Mudryk mógłby być topowym zawodnikiem, na poziomie Viniciusa czy Mbappe. Ale on jest najbardziej nieoszlifowanym diamentem jaki kiedykolwiek widziałem. Trzeba z nim pracować każdego dnia, w każdej minucie. A wtedy za 1,5-2 lata będzie topowym zawodnikiem, który będzie robił różnicę na boisku w każdym meczu.

Jamie: Ludzie mogą mówić o Mudryku co chcą, ale są niezaprzeczalne fakty. Wszystkie media społecznościowe pełne są zdjęć Ukraińca celebrującego gola w stylu amerykańskiego koszykarza. Ludzie dyskutują o Ukraińcu, ile pożytecznych akcji podjął, ile błędów popełnił, jak świętował gola i w której minucie został zmieniony. Być może Mudryk nie jest jeszcze uważany za gwiazdę pod względem poziomu gry, ale w Premier League nie ma wielu zawodników, o których mówi się tak dużo jak o Ukraińcu.

Anton Prokopow

RSS
Aktualności
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci więcej opcji podczas korzystania ze strony Ok