Благодійний матч. «Сьон» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу

2022-07-02 22:06 У суботу, 2 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Суперником «біло-синіх» був швейцарський ... Благодійний матч. «Сьон» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу

У суботу, 2 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Суперником «біло-синіх» був швейцарський «Сьон».

Віталій Буяльський (праворуч). Фото: fcdynamo.com

Благодійний матч

«СЬОН» (Швейцарія)  «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 0:1 (0:1)
Гол:
Ванат (35).

«Сьон» (стартовий склад): Лінднер, Бальтазар, Гргіч, Стоількович, Лаванши, Араз, Япічіньо, Поха, Халабаку, Саінтіні, Каваре.

«Динамо»: Бойко (Нещерет, 46), Тимчик (Кравченко, 46), Бурда (Дячук, 83), Боль, Дубінчак (Вівчаренко, 46), Яцик (Малиш, 67), Шепелєв (Андрієвський, 46), Н.Волошин (В.Волошин, 46), Гармаш (Бєсєдін, 46), Буяльський (К) (Царенко, 72), Ванат.

Матч розпочався із атак футболістів «Сьона», які спробували диктувати динамівцям свою гру за рахунок контролю м’яча. Проте це тривало недовго — вже після десятої хвилини підопічні Мірчі Луческу вирівняли гру і почали діяти першим номером. Прицьому активним був правий фланг «Динамо», через який будувалась переважна більшість атак нашої команди. Непогано з дальньої дистанції пробивав Волошин, підключались на стандартах і центральні захисники. Швейцарці, у свою чергу, турбували Бойка лише дальніми ударами, які легко «читались» голкіпером.

Динамівці зуміли втілити свою перевагу у забитий гол вже під кінець першого тайму. Волошин прорвався до воріт «Сьона» з місця правого інсайда і пробив — голкіпер парирував його удар, але першим на добиванні буа Ванат — 0:1. До завершення першої половини поєдинку кияни провели ще декілька небезпечних атак, але господарі зуміли відбитись.

Після перерви «Сьон» знову вирішив деякий час активно поатакувати, але особливої гостроти біля воріт «Динамо» швейцарці створити не зуміли. Кияни також відповіли декількома атаками, одну з яких завершував Андрієвський, але удару півзахисника не вистачило точності. Міг відзначитись дублем Ванат, проте після навісу з правого флангу від Кравченка, Владислав не зумів пробити головою. Зрештою, більше забитих м’ячів у цьому протистоянні глядачі не побачили. Мінімальна перемога «біло-синіх».

Нагадаємо, свій наступний контрольний матч «Динамо» проведе у вівторок, 5 липня. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Янг Бойз». Початок зустрічі — о 19:30.

02.07.2022, 22:06