Рафінья результативно дебютував за «Барселону» і передав привіт «Реалу»

2022-07-20 20:12 Півзахиснику Рафіньї знадобилося менше 45 хвилин, щоб відзначитися у своєму дебютному матчі за «Барселону». У своєму ... Рафінья результативно дебютував за «Барселону» і передав привіт «Реалу»

Півзахиснику Рафіньї знадобилося менше 45 хвилин, щоб відзначитися у своєму дебютному матчі за «Барселону». У своєму передсезонному турі в США каталонці зустрілися із представником МЛС «Інтер Маямі» (6:0).

Рафінья

Вже на 19-й хвилині бразилець асистував Обамеянгу, ще через шість хвилин відзначився сам, а наприкінці тайму відзначився другою результативною передачею.

«Ти завжди хочеш забивати у ворота суперників і, особливо, у дербі із «Реалом». Найголовніше — це перемога. Як на мене, ми кращі за «Реал», — цитує 25-річного футболіста прес-служба клубу.

Наступним суперником «Барселони» буде мадридський «Реал». Зустріч відбудеться у суботу, 23 липня, в Лас-Вегасі.

20.07.2022, 20:12