«Евертон» Миколенка сенсаційно поступився команді з МЛС

2022-07-21 19:39 Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко провів черговий поєдинок у складі «ірисок». Підопічні Френка Лемпарда провели товариську ... «Евертон» Миколенка сенсаційно поступився команді з МЛС

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко провів черговий поєдинок у складі «ірисок». Підопічні Френка Лемпарда провели товариську зустріч проти команди з МЛС «Міннесота Юнайтед».

Getty Images

Віталій Миколенко з’явився у стартовому складі і повністю відіграв перший тайм. У перерві Френк Лемпард випустив на поле інших виконавців. Матч завершився сенсаційною перемогою «Міннесоти Юнайтед» з рахунком 4:0.

Нагадаємо, що 16 липня «Евертон» провів товариську зустріч проти «Арсенала». «Іриски» поступилися з рахунком 0:2.