«Динамо U-19» у товариському турнірі в Чехії обіграло «Астон Віллу U-19»

2022-07-24 07:17 Юнацька команда київського «Динамо» (U-19) минулої суботи провела перший матч товариського турніру CEE Cup 2022, який ... «Динамо U-19» у товариському турнірі в Чехії обіграло «Астон Віллу U-19»

Юнацька команда київського «Динамо» (U-19) минулої суботи провела перший матч товариського турніру CEE Cup 2022, який проходить у ці дні в Празі. Суперником «біло-синіх» була англійська «Астон Вілла U-19».

Турнір CEE Cup 2022

«ДИНАМО U-19» (Київ, Україна) — «Астон Вілла U-19» (Бірмінгем, Англія) — 1:0 (0:0)
Гол: Кремчанин (71 пін.)

Вилучений: Ревен (70).

«Динамо»: Авраменко, Гусєв, Біль, Філатов, Бенедюк, Яцик, Саленко, Маткевич, Слюсар, Царенко, Горбач. На заміну виходили: День, Кремчанин, Балаба, Білоконь, Кілєвой.

Динамівці розпочали матч впевнено, довго розігруючи м’яч, щоб після тривалої паузи відчути ігровий ритм. А ось з по-справжньому небезпечними моментами довго не складалося. Зокрема, в перші десять хвилин удар Саленко з меж штрафного вийшов несильним і був заблокований, а Слюсарю не вистачило зовсім трохи, щоб зблизька замкнути простріл з лівого флангу.

«Астон Вілла» у відповідь організувала небезпеку біля воріт «Динамо», але після навісу з правого флангу суперник у боротьбі з Гусєвим пробив головою несильно, і Авраменко забрав м’яч у руки. Ще в одному епізоді знову Олексій завадив гравцеві англійців точним ударом головою замкнути фланговий навіс.

Динамівці ж тиснули. Горбач з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт, Болю, що відгукнувся навіс Маткевича зі штрафного з лівого флангу, не вистачило кількох сантиметрів, щоб замкнути дальню стійку, а в епізоде з слаломним проходом Яцика і ударом метрів з 2 метрами. м’яч, що парирував на кутовий. Перед самою перервою чудовий момент відкрити рахунок був у Саленко, але Роман, зігравши у штрафній на підборі після того, як м’яч відскочив від захисника, пробив над поперечиною.

Після перерви динамівці продовжили активно йти вперед. В одній атаці «біло-сині» могли двічі відкривати рахунок — спочатку удар Горбача з меж штрафного майданчика був заблокований, а Біль після навісу з кутового влучив головою в перекладину.

Розв’язка вже настала за десять хвилин до завершення поєдинку. Захисник «Астон Вілли» зіграв рукою у власному штрафному майданчику, прийнявши на себе удар Горбача з близької відстані, арбітр видалив порушника і призначив пенальті. До позначки підійшов Кремчанин і чітко пробив у кут — воротар, хоч і вгадав напрямок польоту м’яча, парирувати не зміг. У подальшому динамівцям не склало особливих труднощів довести матч до перемоги.

Додамо, що участь у турнірі беруть шість команд, які розділені на дві групи. У першій групі, окрім «Динамо» та «Астон Вілли», виступає празька «Славія», У матчі-відкритті турніру чеська команда обіграла «Астон Віллу» — 2:1. Відповідно, у заключному матчі групи «Динамо» розіграє перше місце зі «Славією». Цей поєдинок відбудеться сьогодні, 24 липня, початок — о 18.30 за київським часом.

У другій групі турніру виступають празька «Спарта», бразильський «Палмейрас» та мексиканський «Тигрес». Переможці груп зіграють у фіналі турніру, решта команд у стикових матчах розіграють місця з третього по шосте.