Віталій Миколенко у матчі за «Евертон» відзначився голом та асистом (ВІДЕО)

2022-07-24 18:49 Український захисник англійського «Евертона» Віталій Миколенко став одним із героїв сьогоднішнього товариського матчу своєї команди з ... Віталій Миколенко у матчі за «Евертон» відзначився голом та асистом (ВІДЕО)

Український захисник англійського «Евертона» Віталій Миколенко став одним із героїв сьогоднішнього товариського матчу своєї команди з «Блекпулом».

Віталій Міколенко у матчі з «Блекпулом»

Колишній футболіст київського «Динамо» потрапив у стартовий склад «ірисок» на цей спаринг, а вже на 6-й хвилині зустрічі відкрив рахунок, замкнувши на дальній штанзі флангову передачу Натана Паттерсона.

Ну а в дебюті другого тайму Миколенко вже асистував — саме після його передачі Деле Аллі відправив четвертий м’яч у ворота «Блекпула».

Зазначимо, що українець провів на полі всі 90 хвилин гри.

Контрольний матч

«Блекпул» — «Евертон» — 2:4 (1:2)
Голи: Мадін (44), Коннолі (50) — МИКОЛЕНКО (6), Девіс (11), Аллі (48, з передачі МИКОЛЕНКО; 64)

«Евертон»: Пікфорд, Паттерсон (Варінгтон, 80), Тарковський (Прайс, 80), Міна (Холгейт, 46), Миколенко, Годфрі (Кін, 46), Дукуре (Велш, 80), Девіс (Аллан, 72), Аллі (Доббін, 85), Гордон (Міллс, 80), Рондон (Івобі, 60).