Турнір у Швейцарії. «Динамо U-19» — «Базель U-19» — 5:1

2022-07-28 22:09 Юнацька команди київського «Динамо» (U-19) розпочала участь у новому для себе турнірі, FC Aesch Under 19 ... Турнір у Швейцарії. «Динамо U-19» — «Базель U-19» — 5:1

Юнацька команди київського «Динамо» (U-19) розпочала участь у новому для себе турнірі, FC Aesch Under 19 International Football Tournament, який у ці дні проходить у Швейцарії. У першому матчі групового турніру підопічні Ігоря Костюка зустрілися з «Базелем».

FC Aesch Under 19 International Football Tournament

«Динамо U-19» (Київ, Україна) — «Базель U-19» (Швейцарія) — 5:1 (4:0)
Голи: Горбач (8, 22, 25), Слюсар (15, пін), Гусєв (52) — Акале (52)

«Динамо» (Стартовий склад): Авраменко, Гусєв, Балаба, Філатов, Бенедюк, Саленко, Янчишин, Грохольський, Слюсар, Кремчанин, Горбач.

Динамівці традиційно вийшли на міжнародний матч з українськими прапорами. За регламентом турніру матчі проводилися у форматі двох таймів по 35 хвилин.

Обидві команди розпочали гру досить активно, граючи в комбінаційний, атакувальний футбол. «Біло-сині» при цьому активно пресингували суперника на чужій половині поля, навіть у чужій штрафній площі, що й дозволило їм відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Ігор Горбач скористався невдалим прийомом м’яча захисником «Базеля» і практично з лінії воротарської розстріляв ворота.

На 15-й хвилині Артем Слюсар сміливо пішов у обіграш в чужої штрафної площі і був зупинений не за правилами, внаслідок чого арбітр призначив 11-метровий. Пенальті взявся виконувати сам постраждалий і пробив бездоганно в правий від голкіпера кут — 2:0.

Пропустивши двічі на старті зустрічі, гравці «Базеля» ще активніше почали атакувати, а у динамівців стало з’являтися ще більше вільних зон. При цьому значно небезпечнішими були атаки саме киян. Після другого м’яча «біло-сині» провели кілька небезпечних контрвипадів по лівому флангу.

Один із них завершився третім взяттям воріт. На 22-й хвилині Горбач залишив не у справ кількох оборонців «Базеля» і красивим обвідним ударом переграв голкіпера, вразивши дальній кут воріт.

Ще через пару хвилин Горбач увірвався у штрафну «Базеля» вже по правому флангу і пробив з-під захисника точно в далекий кут. Деморалізовані гравці «Базеля» пішли на перерву поступаючись із різницею аж у чотири м’ячі.

У другому таймі швейцарці намагалися більше контролювати м’яч і вище пресингувати, однак динамівці до такого розвитку подій були цілком готові. Перші 15 хвилин другого тайму пройшли без голів, поки на 52-й хвилині гравець «Базеля» у своїй штрафній зоні грубим підкатом не перервав небезпечну атаку киян.

Арбітр вдруге призначив пенальті, який взявся виконувати Грохольський. Удар Артема голкіпер «Базеля» парирував, проте на добиванні першим був Олексій Гусєв — 5:0.

Гол престижу швейцарцям вдалося забити на 62-й хвилині. Юрій Авраменко відбив м’яч перед собою після удару з гострого кута, а Арон Акале, який набіг по центру, зіграв на добиванні.

5:1 — «Динамо» стартує в новому турнірі з впевненої перемоги. У п’ятницю о 18:00 за київським часом кияни зустрінуться з «Фулхемом», а в суботу о 11:30 — з мексиканським «Тигрес».