«Динамо» — у плей-офф раунді кваліфікації Ліги чемпіонів! «Штурм» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

2022-08-10 00:02 Цього тижня проходять матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них у вівторок, 9 ... «Динамо» — у плей-офф раунді кваліфікації Ліги чемпіонів! «Штурм» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

Цього тижня проходять матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. В одному з них у вівторок, 9 серпня, зустрічалися австрійський «Штурм» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Граці.

Фото — Гетті

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«ШТУРМ» (Грац, Австрія)«ДИНАМО» (Київ, Україна)1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
Голи: Хейлунн (27) — Вівчаренко (97), Циганков (112)

Перший матч — 0:1

Попередження: Станкович (11), Саркарія (90+5), Газібігович (90+5), Вютріх (105+2), Прасс (111), Демаку (120+1) — Сидорчук (90+5), Гармаш (93), Ванат (105+2), Циганков (116), Бущан (118)

Вилучення: Саркарія (105+1, повторне попередження).

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера (20.Караваєв, 71), 25.Забарний, 34.Сирота, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 71) — 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко — 15. . Буяльський, 8. Шепелєв (19. Гармаш, 82; 18. Андрієвський, 98) — 41. Бєсєдін (11. Ванат, 75).
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Боль, 6.Бурда, 14.Яцик, 21.Кравченко, 24.Тимчик.

«Штурм»: 27.Зібенхандль — 22.Газібегович, 42.Аффенгрубер, 4.Станкович (29.Фусейні, 102), 5.Вютріх, 44.Данте (28.Шнегг, 102) — 8.Красір, 25. .Демаку, 102) — 19.Хорват (26.Ланг, 84) — 9.Хейлунн (30.Любич, 75), 11.Саркарія.
Запасні: 32.Шютценауер, 41.Джуліані, 14.Компош, 16.Шендль, 18.Ороць, 23.Кронбергер, 37.Вельс.

«Динамо» зі стартовим свистком взяло м’яч під свій контроль, і вже на 5-й хвилині зустрічі створило перший гольовий момент: Циганков прорвався правим флангом, від лицьової лінії виконав знижку назад на Шапаренко, який пробив відразу метрів з 12-ти, і пролетів над поперечиною воріт «Штурма».

Втім, господарі поля також виявляли настирливість в атаці, і відзначилися парочкою дуже неприємних прострілів у воротарську площу, але в цих ситуаціях чітко на перехопленнях діяв Бущан. А на 20-й хвилині зустрічі воротар «біло-синіх» і зовсім виручив свою команду від гола: Хірлендер завдав підготовленого удару метрів з 25-ти, м’яч летів точно під поперечину, проте Бущан у кидку зумів перевести гру на кутовий.

Ну а на 27-й хвилині зустрічі «Штурм» все відкрив рахунок. У результаті помилки Бєсєдіна в центрі поля і наступної атаки з використанням всього чотирьох футболістів проти всієї оборони «Динамо» Хейлунн отримав передачу в лівій частині штрафного майданчика і ударом відправив м’яч у дальній кут воріт киян — 1:0.

Зрівняти рахунок гості могли вже через п’ять хвилин: Шепелєв виконав діагональ з лівого флангу, на протилежному фланзі Циганков прийняв у штрафній площі цю передачу, продовжив комбінацію на Буяльського, який головою без перешкод пробивав по воротах буквально з метра. просто скинув м’яч перед собою і той став здобиччю воротаря.

«Штурм» тут відповів небезпечним ударом Хірлендера з лінії штрафного майданчика — знову Бущан у кидку врятував «Динамо». А незадовго до свистка на перерву далеким ударом відзначився вже Прасс, і м’яч ледь не чиркнув про перекладину воріт киян. І цим події першого тайму вичерпалися — він так і закінчився з рахунком 1:0 на користь австрійської команди.

У дебюті другого тайму команди обмінялися небезпечними ударами з меж штрафної площі, але в обох випадках надійно зіграли голкіпери. У «Динамо» до м’яча приклався Циганков, у «Штурма» — Хорват. В цілому, малюнок гри після перерви не змінився: «Динамо» діяло першим номером, однак «Штурм» при кожному перехопленні м’яча прагнув агресивно атакувати. Але тільки ні господарі, ні гості в другому таймі гольових моментів не створювали. І тільки в компенсований час другого тайму «Динамо» виявилося максимально близьким до гола — це Гармаш пробив головою після кутового, і м’яч влучив у перекладину воріт «Штурма». Але перекладина — не створ воріт, тож, в результаті, матч перейшов до овертайму.

Зате вже в першому додатковому таймі динамівці, нарешті, зрівняли рахунок: на 97-й хвилині зустрічі Циганков філігранною передачею «знайшов» у лівій частині штрафного «Штурму» Вівчаренка і той відправив м’яч між ніг воротареві австрійської команди — 1:1.

Залишився час матчу «Штурм», зрозуміло, з усіх намагався повернути собі перевагу в рахунку, але не створив у ворота Бущана нічого небезпечного. А ось кияни зуміли розвинути свій успіх: на 112-й хвилині триходівка в один дотик Ванат Буяльський Циганков завершилася разючим ударом останнього метрів з десятьох — 2:1, перемога команди Мірчі Луческу.

Таким чином, за сумою двох зустрічей (1:0, 2:1) «Динамо» зуміло подолати бар’єр у вигляді «Штурму» і вийшло в плей-офф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, де зіграє з лісабонською «Бенфікою». Перший поєдинок буде номінально домашнім для «Динамо» і пройде вже наступного тижня, 16 серпня, а зустріч-відповідь відбудеться на полі «Бенфіки» 23 серпня. Найсильніший за підсумками цього двоматчевого протистояння отримає путівку в груповий етап Ліги чемпіонів, а той, хто програє, продовжить боротьбу в груповому раунді Ліги Європи.