Яремчук відзначився гольовою передачею за «Бенфіку» у Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

2022-08-10 09:48 Український нападник лісабонської «Бенфіки» Роман Яремчук записав собі в актив результативну передачу в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного ... Яремчук відзначився гольовою передачею за «Бенфіку» у Лізі чемпіонів (ВІДЕО)

Український нападник лісабонської «Бенфіки» Роман Яремчук записав собі в актив результативну передачу в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів із датським «Мідтьюлландом».

Роман Яремчук (ліворуч) у матчі з «Мідтьюлландом»

26-річний футболіст у цій зустрічі вийшов на полі одразу після перерви, а на 88-й хвилині матчу саме після пасу українця Діого Гонсалвес відправив третій м’яч у ворота «Мідтьюлланда».

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Мідтьюлланд» (Хернінг, Данія)«Бенфіка» (Лісабон, Португалія)1:3 (0:1)
Голи: Систо (63) — Фернандес (23), Араухо (56), Гонсалвес (88, з передачі ЯРЕМЧУКА)

Перший матч — 1:4

«Бенфіка»: Влаходімос, Жілберто (Ба, 76), Гримальдо, Отаменді (К), Морато, Фернандес, Жоау Маріу (Морейра, 89), Чикіньо (Гонсалвес, 79), Рафа Сілва (Араухо, 46), Флорен Рамуш (Яремчук46).

Нагадаємо, у плей-оф раунді кваліфікації Ліги чемпіонів суперником «Бенфіки» буде київське «Динамо».