«Це урок для всіх нас», — ван Леувен про виліт «Зорі» від «Університаті»

2022-08-12 10:03 Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен підбив підсумки матчу-відповіді своєї команди проти румунської «Університаті» (0:3) ... «Це урок для всіх нас», — ван Леувен про виліт «Зорі» від «Університаті»

Головний тренер луганської «Зорі» Патрік ван Леувен підбив підсумки матчу-відповіді своєї команди проти румунської «Університаті» (0:3) у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій, який відбувся минулого четверга в Крайові. Нагадаємо, «Зоря» за сумою двох зустрічей (1:0, 0:3) вибула з турніру

Патрік ван Леувен

«Щодо швидко пропущеного голу („Університатя“ відкрила рахунок у матчі вже на 5-й хвилині зустрічі, — прим.ред.), то ми були готові до такого. Чекали нову тактику від суперника, але ми сподівалися, що зможемо швидко зрозуміти, як їм протистояти.

У першому таймі ми не створили жодного моменту, щоб зрівняти рахунок до перерви. Думали, що краще розпочнемо другий тайм. У перерві обговорювали наші помилки, але не повністю змогли їх виправити.

Травма Романа Вантуха (орендований „Зорею“ у київського „Динамо“ захисник був вимушено замінений на 30-й хвилині зустрічі, — прим.ред.), звісно, ​​не допомогла. Але таке у футболі буває часто, і ми повинні реагувати на це дуже швидко. У нас є футболісти, які теж грають на цій позиції. Хотіли знову увійти швидко в гру, але, на жаль, не вдалося.

Звісно, ​​нам не вистачало офіційних матчів, яких у „Зорі“ не було багато місяців. Такий тривалий період без ігрової практики позначається. Це урок для всіх наших гравців, особливо молодого покоління. Ця гра нас багато чого навчить», — сказав ван Леувен на післяматчевій прес-конференції.