Плей-оф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Бенфіка» — 0:2. Огляд матчу, статистика

2022-08-17 23:49 Цього тижня проходять перші матчі плей-офф раунду кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів. В одному з них у ... Плей-оф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Бенфіка» — 0:2. Огляд матчу, статистика

Цього тижня проходять перші матчі плей-офф раунду кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів. В одному з них у середу, 17 серпня, зустрічалися київське «Динамо» та лісабонська «Бенфіка». Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у польській Лодзі.

Ліга чемпіонів. Плей-оф раунд кваліфікації. Перший матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«БЕНФІКА» (Лісабон, Португалія)0:2 (0:2)
Голи: Жілберто (9), Рамуш (37)

Попередження: Андрієвський (40)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера, 25.Забарний, 4.Попов (34.Сирота, 80), 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 63) — 10.Шапаренко, 18.Андрієвський — 15.Циганков (К) (20.Караваєв, 63), 29. Буяльський, 8. Шепєлєв (37.Царенко, 73) — 41.Бєсєдін (11.Ванат, 73).
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Боль, 6.Бурда, 14.Яцик, 21.Кравченко, 24.Тимчик.

«Бенфіка»: 99.Влаходімос — 2.Жилберто (6.Бах, 69), 30.Отаменді (К), 91.Морато, 3.Грімальдо — 13.Фернандес, 61.Флорентину, 20.Жоау Маріу — 27.Рафа Сілва (22.Шікінью, 84), 7.Нерес (39.Араужу, 63) — 88.Рамуш (9.Яремчук, 63).
Запасні: 77.Лійте, 5.Вертонген, 17.Гонсалвеш, 23.Рістич, 28.Вайгль, 33.Муса, 55.Бернарду, 66.Антоніу Сілва.

«Динамо» сміливо почало цей матч, і вже на 7-й хвилині зустрічі відзначилося в атакі — це Бесєдін відгукнувся на флангову передачу Циганкова і пробив метрів з 10 — Влаходімос парирував цей удар. Втім, бічний арбітр за мить сигналізував про офсайд у динамівського нападаючого.

А ось «Бенфіка» свій перший же гольовий момент реалізувала: на 9-й хвилині матчу Жілберто, отримавши передачу в правій частині штрафної площі команди Луческу, пробив між ніг Шепелєву і м’яч після незначного рикошету влетів у ближній від «Бущана» 1:0. Кияни тут відповіли: Циганкова чудово приклався з правої частини штрафної площі, але знову бездоганно зіграв Влаходимос.

У середині тайму команди знову обмінялися уколами. Спершу Жоау Маріу завдав удару метрів із 20-ти, після якого м’яч ледь не чиркнув штангу воріт «Динамо». А незабаром приблизно з такою ж дистанції пробив і Циганков — цього разу м’яч пролетів у безпосередній близькості вже від штанги воріт португальської команди.

Ну а в завершальному відрізку першого тайму «Бенфіка» розвинула свій успіх. Точніше сказати, динамівці самі погіршили своє становище: Циганков, віддаючи передачу назад, грубо помилився, фактично зігравши на Нереса, який зреагував на такий «подарунок», підібрав м’яч, віддав його на Рамуша і той ударом метрів з 14-ти подвоїв рахунок — 0:2.

У другому таймі динамівцям краще давалися творчі дії, але «Бенфіка» просто бездоганно грала в обороні і довгий час не надавала киянам найменших гольових шансів. І тільки на 67-й хвилині зустрічі «біло-сині» виявилися близькими до того, щоб скоротити розрив у рахунку: Буяльський віддав прекрасний пас через пів-поля на Караваєва, який прийняв цю передачу в правій частині штрафної лісабонців, опинившись один на один Влаходимосом, пробив з гострого кута, але голкіпер «Бенфіки» встиг вийти з воріт і це дозволило йому відбити м’яч, виручивши тим самим свою команду від вірного гола.

Динамівці продовжували атакувати, і на 82-й хвилині зустрічі все той же Караваєв завдав обвідного удару з лінії штрафного майданчика, проте знову воротар «Бенфіки» зіграв надійно, вкинувшись дотягнувшись до м’яча. Також необхідно відзначити удар Ваната метрів із семи, який в останній момент заблокував Отаменді. Інших шансів «роздрукувати» ворота португальської команди у підопічних Луческу цього вечора не було. У підсумку, — 2:0, перемога «Бенфіки».

Додамо, що поєдинок у відповідь між «Динамо» і «Бенфікою» відбудеться наступного тижня, у вівторок, 23 серпня, в Ліссабоні. Переможець за сумою двох зустрічей вийде в груповий етап Ліги чемпіонів, а той, хто програв, продовжить боротьбу в груповому етапі Ліги Європи.