«Дніпро-1» — АЕК — 1:2. Після матчу. Кучер: «Могли і виграти»

2022-08-19 08:29 Як уже повідомлялося, «Дніпро-1» у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги Європи поступився кіпрському АЕКу — ... «Дніпро-1» — АЕК — 1:2. Після матчу. Кучер: «Могли і виграти»

Як уже повідомлялося, «Дніпро-1» у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги Європи поступився кіпрському АЕКу — 1:2. До вашої уваги післяматчеві коментарі головних тренерів команд.

Олександр Кучер, головний тренер «Дніпра-1»: «Ми ретельно готувалися до цього матчу, для нас це була перша офіційна гра, а крім того, це була перша єврокубкова гра і для мене, і для багатьох хлопців.

Ми говорили, що у нас будуть помарки, і вони можуть бути для нас плачевними, адже це вже інший рівень, ніж команди, проти яких ми грали на зборах під час підготовки.

Так воно й вийшло. Не вистачило концентрації, можливо, досвіду єврокубкового і тому в першому таймі було важкувато. Але в перерві поговорили, випустили вперед Артема Громова, і вже стало нам краще виходити в атакі. У нас були хороші моменти, могли забивати і не один і не два голи. Могли і виграти, і програти — але це футбол. Було видно у хлопців бажання, що вони прагнули перемагати і отримувати позитивний результат. Ось це мені сподобалося у другому таймі».

Хосе Луїс Ольтра, головний тренер АЕКу: «Сьогодні ми досягли позитивного результату. Усі ми до гри би раділи перемозі 2:1, тому ми маємо зараз радіти. Але у нашому протистоянні з „Дніпром-1“ нічого не визначено. Попереду гра у відповідь в Ларнаку і вона буде дуже складною для нас.

Я дуже задоволений першим таймом у виконанні нашої команди, ми грали дуже добре. У другому таймі ми мали весь час захищатися. „Дніпро-1“ перехопив ініціативу, у них дуже хороші футболісти і саме це ми побачили у другому таймі. Побачили, перш за все, їхню майстерність у грі.

„Дніпро-1“ — це дуже сильний суперник, з дуже сильними гравцями. Ми не прагнули щось змінювати в перерві гри. У перерві я сказав хлопцям, що у нас є чудова можливість виграти, забити ще, тому ми не повинні щось змінювати у своїй грі. І ми не змінилися, але змінився „Дніпро-1“. Вони почали вище пресингувати, стали грати агресивніше, і ми не завжди могли з цим впоратися.

Тим не менш, я з оптимізмом дивлюся в майбутнє в контексті матчу-відповіді. Сподіваюся, що атмосфера в Ларнаку буде дуже хороша, ми зможемо показати позитивний результат і зіграти так, як ми діяли сьогодні в першому таймі. З вертикальністю в атаці, з атакою в простір і динамікою — все це саме то, що ми сьогодні добре робили. Сподіваюся, що саме таку гру ми покажемо і в Ларнаці».