Колишній нападник «Динамо» оформив хет-трик за п’ять хвилин у чемпіонаті Вірменії

2022-08-21 08:25 Колишній нападник київського «Динамо» Дмитро Хльобас, який нині виступає за вірменський «Урарту», ​​став героєм учорашнього матчу ... Колишній нападник «Динамо» оформив хет-трик за п’ять хвилин у чемпіонаті Вірменії

Колишній нападник київського «Динамо» Дмитро Хльобас, який нині виступає за вірменський «Урарту», ​​став героєм учорашнього матчу своєї команди в 4-му турі чемпіонату Вірменії.

Дмитро Хльобас

28-річний футболіст вийшов на заміну в поєдинку з «Ноа», а під завісу зустрічі оформив хет-трик, причому зробив це протягом п’яти хвилин. А два перших м’ячі Хльобас і зовсім забив у рамках однієї хвилини.

Чемпіонат Бразилії 4-й тур

«Ноа» — «Урарту» — 0:6 (0:2)
Голи: Поляків (32), Сабуа (44), Майрович (70), ХЛЬОБАС (76, 76, 81)

Нагадаємо, що в «Урарту» Хльобас перейшов у лютому цього року з казахстанського «Ордабаси». У другій половині минулого сезону українець провів за вірменську команду три голи. У сезоні ж нинішнього до хет-трику в матчі з «Ноа» українець м’ячів не забивав.

Що до «Урарту», ​​то команда Хльобаса вдало розпочала чемпіонат Вірменії, набравши 9 очок у чотирьох матчах, і зараз посідає друге місце в турнірній таблиці першості. Минулий чемпіонат «Урарту» завершив на 5-му рядку.

Кращий коментар

V.S.O.P.
ROGER MILLA - Эксперт
21.08.2022 09:13
Чемпіонати Білорусі та Вірменії це рівень нашої першої ліги. Там, де клас у команд повище у футболіста починаються проблеми