Вихованці ДЮФШ «Динамо» провели перші товариські поєдинки у Німеччині

2022-08-25 10:17 Три групи академії київського «Динамо» віку U-14, U-15 та U-16 (футболісти 2007, 2008 та 2009 років ... Вихованці ДЮФШ «Динамо» провели перші товариські поєдинки у Німеччині

Три групи академії київського «Динамо» віку U-14, U-15 та U-16 (футболісти 2007, 2008 та 2009 років народження), які протягом двох останніх тижнів проводять підготовку в Німеччині, зіграли перші товариські матчі.

Нагадаємо, хлопці приїхали на запрошення ФК «Кельн», який надав динамівцям можливість повноцінно тренуватися та проводити товариські матчі з провідними німецькими академіями. У Німеччині хлопці працюють під керівництвом тренерів Юрія Ястребинського, Юрія Дмитруліна, Євгена Лозінського, Миколи Іщенка, Максима Козлюка, Володимира Іконнікова та Олександра Гончарова.

У середу, на День Незалежності України, кияни провели перші товариські зустрічі, їх суперником став ФК «Зіген» з однойменного міста неподалік Кельну. Хоча в Німеччині знаходяться команди трьох вікових категорій, поки вони працюють не в повному складі, тому було вирішено зіграти два матчі змішаними командами. Одна — футболісти 2009 та 2008 років народження, а інша — 2008 та 2007 р.н. Перша зустріч тривала два тайми по 30 хвилин, а друга — два тайми по 40 хвилин.

Організатори поєдинку на главі із співвласником столичної мережі автозаправних станцій KLO В’ячеславом Стешенком та головою фан-клубу київського «Динамо» та благодійної організації Ukrainehilfe Salchendorf Юрієм Дуленчуком доклали максимальні зусилля, щоб зробити справжній футбольний клуб. частування були безкоштовними, але кожен бажаючий міг залишити пожертву у вигляді грошових внесків, спрямованих на підтримку українців.

Обидві ігри вийшли цікавими, видовищними та корисними. Перед першою з них на стадіоні Leimbachstadion пролунав гімн України, який виконала а капела дівчина з України. Наші хлопці, які не проводили офіційних матчів уже півроку, поки триває війна в Україні, були щасливі вийти на полі, відчути ігровий ритм, запал і смак боротьби. Також зазначимо, що у складі «Динамо» на перші хвилини поєдинку на полі вийшли троє німецьких хлопчиків, які в дружній зустрічі хотіли підтримати своїх українських колег.

Поєдинок молодших динамівців розпочався з так господарів, які були майже на рік старші. Але кияни змогли впоратися зі стартовим натиском німців, в чому допомогли захисники і воротар Пожежа, який кілька разів рятував свою команду. Незабаром динамівці відчули свою гру і завершили чудово розіграну комбінацію точним ударом Гуріна з лівого краю штрафного майданчика.

Втім, засмучувалися господарі недовго і вже через дві хвилини змогли відновити перевагу ударом із середньої дистанції. Після цього наш воротар ще ліквідував вихід один на один і впорався з небезпечним ударом суперника в створ воріт.

Через спеку арбітр у кожному таймі робив перерву, щоб гравці обох команд могли попити води і освіжитися. Незадовго до цієї перерви футболісти «Зігена» забили ще раз, потрапивши в далекий кут, а в другій половині тайму суперник зміг довести до завершення ще одну зі своїх атак. Після цього гра перемістилася на половину поля німців, і незадовго до свистка на перерву Рибалці вдалося забити м’яч «в роздягальню» ударом зліва в далекий кут воріт і скоротити відставання в рахунку.

Другий тайм почався з тиску динамівців на ворота господарів, яке принесло свої плоди: після навісу з флангу зрівняти рахунок вдалося Богомолову. Надалі наші хлопці вже не впускали ініціативу зі своїх рук і перевели гру на чужу половину поля. У кількох епізодах їм не вистачило буквально кількох сантиметрів, щоб м’яч опинився в сітці або надійно діяв воротар. А в кінці поєдинку вже німцям вдалося забити «в роздягальню» м’яч, який дозволив їм здобути перемогу — 4:3. Відразу після цього пролунав фінальний свисток.

Товариський матч

«Зіген U-15»«Динамо U-14-U-15» — 4:3 (3:2)
Голи:
? (8), ? (14), ? (23)? (60) — Гурін (6), Рибак (30), Богомолов (31)

«Динамо»: 1. Пожежа, 21. Кривулін, 5. Соломченко, 9. Тітенко, 20. Пушкарь, 2. Кушенко, 17. Рибак, 10. Дячок, 32. Гурін, 13. Федоренко, 8. Лавринець-Чиргадзе; у другому таймі на заміну виходили: 12. Володько, 27. Харкевич, 6. Висоцький, 14. Марченко, 4. Богомолов.

Що стосується другого поєдинку, динамівці також змагалися із суперником на рік старше. Тут ініціативу з перших хвилин захопили динамівці і притиснули суперника до його воріт. Але до певного часу до забитих м’ячів справа не доходила, з далекими ударами киян справлявся воротар, або м’яч пролітав трохи вище воріт. Якось хороший навіс зліва перехопив суперник, не досягали мети і удари після стандартних положень. На полі було багато боротьби, ніхто не хотів поступатися. Найцікавіше команди відклали на другий тайм.

Після перерви кияни ще додали обертів, в результаті, партнери м’яч викотили Кирилу Рибаку, який взяв участь в обох поєдинках, той вийшов один на один з воротарем, добре зорієнтувався і пробив точно в кут воріт. Надалі наша команда теж продовжувала володіти ініціативою і створила більше небезпечних моментів. Але незадовго до фінального свистка супернику таки вдалося відзначитися і порівняти рахунок, і до завершення матчу рахунок більше не змінювався.

Обидві ігри пройшли в дружній, теплій атмосфері, підтримати юних динамівців прийшло багато українців, які проживають в Німеччині, зокрема, в Зігені та населених пунктах, які знаходяться неподалік. Всім зрозуміло, що результат у таких поєдинках має другорядне значення. Найважливіше, що вихованці динамівської академії отримали таку довгоочікувану ігрову практику, а тренери — інформацію про стан хлопців, їх рівень підготовки, фізичні кондиції і побачили, над чим потрібно працювати, яким компонентам приділити особливу увагу на тренуваннях. Динамівці в знак подяки організаторам подарували їм клубну футболку з підписами всіх гравців.

Нагадаємо, що перебування трьох динамівських команд у Німеччині та проведення товариських поєдинків стало можливим завдяки ФК «Кельн», який запросив їх у Німеччину, менеджеру Ся Сео, який допомагає з організацією всього процесу і вирішенням всіх побутових питань, що виникають в період а також міської влади, яка займається реєстрацією динамівців, щоб у майбутньому вони мали доступ до медичної системи, освіти та інших соціальних послуг. Гравці та тренери відчувають увагу, турботу, щирі серця та чудове, привітне ставлення всіх людей, з якими доводиться зустрічатися в Німеччині. Вони дуже цінують бажання допомогти і зробити перебування вдалині від будинку якомога приємніше і комфортніше тих, хто вже встиг стати для них друзями в новій країні.

«Зіген U-17» — «Динамо U-15-U-16» — 1:1 (0:0)
Голи:
? (68) — Рибалка (59)

«Динамо»: 1. Сьомка, 2. Рибак, 21. Коновалов, 4. Білий, 9. Дехтяр, 18. Озимай, 11. Люсін, 15. Черчукан, 6. Губенко, 16. Андрійко, 21. Звягінце; у другому таймі на заміну виходили: Роєнко, Перкотюк, Малюта, Буката, Бурлаков, Калінкин, Рибак.