2-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Дніпро-1» — 0:3. Огляд матчу, статистика

2022-08-28 18:54 Цього вікенду відбуваються матчі 2-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 28 серпня, ... 2-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Дніпро-1» — 0:3. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 2-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 28 серпня, зустрічалися київське «Динамо» та «Дніпро-1». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото — О.Попов

Чемпіонат України. 2-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ДНІПРО-1» (Дніпро)0:3 (0:1)
Голи:
Сарапій (43), Пихаленок (55), Рубчинський (90+2).

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 25.Забарний, 4.Попов, 44.Дубинчак — 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко — 21.Кравченко, 29.Буяльський, 8.Шепелєв — 41.
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Біль, 6.Бурда, 11.Ванат, 14.Яцик, 18.Андріївський, 19.Гармаш, 24.Тимчик, 34.Сирота, 37.Царенко, 94.Кендзера.

«Дніпро-1»: 93.Валеф, 5.Сарапій, 6.Бузанелло, 7.Довбик, 8.Пихалёнок, 9.Гуцуляк, 11.Громов, 18.Бабенко, 23.Мінго, 34.Танчик, 39.Сваток (К).
Запасні: 1.Рибак, 33.Юрчук, 2.Кононов, 3.Адамюк, 12.Кінарейкін, 15.Логінов, 22.Рубчинський, 25.Когут, 29.Назаренко.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Матч розпочався з атак «Динамо». Вже на 4-й хвилині зустрічі Буяльський після передачі з правого флангу пробив головою, але удар вийшов несильним — Валеф забрав м’яч у руки. Кияни продовжили контролювати хід зустрічі і далі, але по-справжньому до небезпечних моментів справа не доходила — футболісти «Дніпра-1» досить організовано захищалися і не давали багато простору біля свого штрафного майданчика.

На 13-й хвилині Мірчі Луческу довелося робити вимушену заміну: замість травмованого Попова на поле вийшов Сирота. Саме захиснику «Динамо» вдалося створити перший небезпечний момент біля воріт номінальних гостей після подачі з кутового. Олександр пробив головою — м’яч зачепив поперечину і вийшов за межі поля.

Динамівці й далі володіли ініціативою, перепасовуючись частіше в середині поля. Тим несподіванішим був пропущений гол від «Дніпра-1» ближче до кінця першого тайму. Після розіграшу кутового, Сарапій відгукнувся на передачу і пробив з лінії воротарської — 0:1. На цьому всі головні події в першій половині поєдинку завершилися.

Після перерви підопічні Луческу помітно додали у швидкості, змусивши дніпрян відійти великими силами назад, здавалося, що киянам незабаром вдасться зрівняти рахунок. Але «Динамо» знову несподівано пропустило гол: після передачі з лівого флангу в центр штрафного майданчика, Піхальонок пробив точно в нижній кут воріт — 0:2. Такий перебіг подій став справжнім шоком для столичного клубу. Головний тренер «біло-синіх» вирішив освіжити гру команди в атаці, випустивши Ваната замість Бесєдіна. Але і Владиславу не вдалося відзначитися — вже дуже грамотно діяли в захисті дніпряни.

Далі гравці «Динамо» провели ще кілька атак, але не змогли навіть скоротити відставання в рахунку. Більше того, «Дніпру-1» у доданий час вдалося забити і третій гол у ворота «біло-синіх». Рубчинський вдало зіграв на добиванні, пробивши з лінії воротарської — 0:3. У підсумку, «Дніпро-1» здобув сенсаційну перемогу!

Нагадаємо, наступного, 3-го туру, «Динамо» чекає виїзний матч із луганською «Зорею». Ця зустріч відбудеться у найближчу суботу, 3 вересня. Місце проведення матчу поки що тримається в найсуворішій таємниці — про це суворо мовчать і господарі поєдинку, і українська Прем’єр-ліга.