4-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Львів» — 1:0. Огляд матчу, статистика

2022-09-11 18:57 Цього вікенду відбуваються матчі 4-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 11 вересня, ... 4-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Львів» — 1:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 4-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 11 вересня, зустрічалися київське «Динамо» та «Львів». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 4-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ЛЬВІВ» (Львів)1:0 (1:0)
Гол:
Буяльський (32)

Попередження: Бурда (77), Буяльський (86) — Васильєв (21), Бусько (25), Вовкун (47), Грисьо (81)

«Динамо»: 71.Бойко — 24.Тимчик (20.Караваєв, 61), 6.Бурда, 25.Забарний, 2.Вівчаренко (44.Дубинчак, 61) — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (18.Андрієвський, 6 ) — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв — 19.Гармаш (11.Ванат, 77).
Запасні: 74.Ігнатенко, 3.Біль, 9.Періс, 14.Яцик, 21.Кравченко, 34.Сирота, 37.Царенко, 94.Кендзера.

«Львів»: 31.Іллющенків, 99.Нич (9.Ременяк, 62; 27.В.Михайлів, 82), 4.Вовкун, 3.Муравський, 77.Грисьо, 22.Бусько, 23.Шишка (15.Крушинський, 46), 33.Мільченко, 8.Бойко, 7.Мишенко (11.Бугай, 56), 73.Васильєв (21.Якимів, 46).
Запасні: 55.Пономаренко, 2.Танчак, 19.Р.Михайлів, 25.Квас, 26.Нікітюк, 45.Сасовський.

«Динамо» зі стартовим свистком оволоділо перевагою і пропонувало львів’янам досить високий темп. Але до гостроти біля воріт номінальних гостей справа не доходила. У першій половині першого тайму можна відзначити лише удар Бурди головою після флангової передачі, після якого м’яч пролетів над поперечиною.

Але на 32-й хвилині зустрічі кияни досягли свого: Гармаш із центральної зони віддав праворуч на Циганкова, той, увірвавшись у штрафну площу львів’ян, зіграв поперед на Буяльського, який у дотик переправив м’яч у ворота. Цей гол змін у хід матчу не привніс, але розвинути свій успіх до закінчення першого тайму динамівці шансів не мали.

Другий тайм також пройшов під знаком переваги «Динамо», але, як і перша половина зустрічі, пройшов без особливої ​​гостроти. З усіх подій цього відрізку матчу можна відзначити лише ефектний дальній удар Кабаєва точно в ціль, з яким вкинувся Іллющенков. В іншому ж гра проходила без будь-яких моментів. У підсумку, другий тайм абсолютно закономірно завершився без голів, і арбітр зустрічі зафіксував перемогу команди Мірчі Луческу з рахунком 1:0.

Таким чином, «Динамо» здобуло свої перші очки в нинішньому чемпіонаті України (нагадаємо, у двох стартових поєдинках турніру кияни поступилися «Дніпру-1» та «Зорі»).

Тепер чемпіонат України піде на невелику перерву, пов’язану з матчами збірних. Базовою датою наступного, 4-го туру є 1 жовтня. У його рамках «Динамо» чекає на гостьовий матч з «Минаєм».

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

bonv
Виктор . - Эксперт
11.09.2022 20:01
З перемогою Динамо! Краще важкі перемоги ніж важкі поразки. Непередбачуваний чемп, як і результати матчів..