Тренер «Руху U-19»: «Сама назва турніру змусила гравців хвилюватись»

2022-09-15 17:28 Напередодні «Рух U-19» стартував у Юнацькій лізі УЄФА, перемігши у домашньому матчі «Заглембе» 1:0. Наставник львівян ... Тренер «Руху U-19»: «Сама назва турніру змусила гравців хвилюватись»

Напередодні «Рух U-19» стартував у Юнацькій лізі УЄФА, перемігши у домашньому матчі «Заглембе» 1:0. Наставник львівян Віталій Пономарьов прокоментував цю перемогу.

Віталій Пономарьов (фото: fcrukh.com)

— Я дякую хлопцям за цю гру. Весь другий тайм ми грали в меншості, і гравцям вдалось зберегти переможний рахунок. В першому таймі вони виконували нашу установку на матч, у другому таймі, після вилучення, ми, звісно, змінили наш план на гру. Але це лише перший матч, тому у протистоянні з «Заглембе» ще нічого не вирішено.

Для футболістів це був перший матч на такому рівні. Перед поєдинком ми заспокоювали хлопців, але сама назва турніру змусила гравців хвилюватись. Було помітно на перших хвилинах, що присутній невеличкий мандраж, але вже після 15-ї хвилини заспокоїлись та забили гол. Вважаю, що у першому таймі мали перевагу, — цитує тренера клубна прес-служба.

15.09.2022, 17:28
Чемпионат Испании Барселона Валенсия 4 : 2 Закінчився
Лига чемпионов Бавария Реал - : - 30 апреля 22:00