Ліга націй. Шотландія — Україна — 3:0. Огляд матчу, статистика

2022-09-21 23:41 У середу, 21 вересня, збірна України провела відкладений матч 1-го туру Ліги націй-2022/23 — у Глазго, ... Ліга націй. Шотландія — Україна — 3:0. Огляд матчу, статистика

У середу, 21 вересня, збірна України провела відкладений матч 1-го туру Ліги націй-2022/23 — у Глазго, проти збірної Шотландії.

Фото — Гетті

Ліга націй. Дивізіон B. Група 1. Відкладений матч 1-го туру

Шотландія — УКРАЇНА — 3:0 (0:0)
Голи: Макгінн (70), Дайкс (80, 87)

Попередження: Степаненко (18), Бондар (45), Яремчук (71), Сидорчук (83), Малиновський (90)

Україна: 1.Трубін — 21.Караваєв, 2.Бондар, 22.Матвієнко, 3.Міхайличенко — 6.Степаненко (5.Сидорчук, 46) — 7.Ярмоленко (К) (15.Циганков, 68), 8.Маліновський .Пихалёнок, 10.Мудрик (14.Ігнатенко, 84) — 11.Довбик (9.Яремчук, 68).
Запасні: 12.Лунін, 23.Різник, 4.Кривцов, 13.Качараба, 16.Миколенко, 18.Тимчик, 20.Зубков.

Шотландія: 1.Гордон, 2.Паттерсон (22.Хіки, 26), 4.Мактоміней, 13.Хендрі, 15.Маккена, 6.Тірні (3.Тейлор, 85), 17.Армстронг (19.Фрейзер, 76), 7.Макгінн (К), 8.Макгрегор, 11.Крістім (23.Маклін, 85), 10.Адамс (9.Дайкс, 76).
Запасні: 12.Келлі, 21.Маккрорі, 5.Портеус, 14.Гілмор, 16.Ролстон, 20.Джек.

Після сумбурного початку матчу шотландці зуміли заволоділи перевагою і аж до перерви чинили відчутний тиск на ворота збірної України. Втім, відверто гольових моментів господарі поля не створювали. З усіх їх атак у першій половині матчу можна відзначити лише ту, яка на 22-й хвилині зустрічі завершилася гарматним ударом Армстронга з лінії штрафного майданчика — Трубін насилу відбив м’яч. В іншому українці, в цілому, справлялися з атакуючим натиском суперника, і, в результаті, перший тайм завершився без голів.

Друга половина зустрічі також відбулася під знаком переваги збірної Шотландії. Знов воротам «синьо-жовтих» погрожував Армстронг — він двічі пробивав з-за меж штрафного майданчика. Але найближче до успіху господарі поля були на 63-й хвилині, коли м’яч після удару Адамса влучив у перекладину. Більше того, через хвилину все той же Адамс пробив з якихось чотирьох метрів, і на цей паз українську збірну врятував Трубін. Нарешті, на 68-й хвилині зустрічі Армстронг пробив головою метрів з шести — на щастя, повз ворота.

А на 70-й збірна Шотландії добилася таки свого. У процесі атаки другим темпом Макгінн обіграв Бондаря в штрафній площі збірної України і ударом метрів з 12-ти відправив м’яч точно в нижній кут воріт Трубіна — 1:0.

Більше того, через вісім хвилин Тірні завдав небезпечного удару з лінії штрафного майданчика, і голкіпер збірної України насилу врятував свою команду від другого голу. Але на 80-й хвилині матчу шотландці все ж розвинули свій успіх — це Дайкс після подачі з кутового виграв боротьбу в повітрях у Малиновського і ударом головою відправив м’яч у дальній кут воріт — 2:0. А на 87-й хвилині все той же Дайк встановив остаточний рахунок матчу, знову вразивши ворота збірної України після кутового — 3:0.

У результаті, поточне турнірне становище команд у групі набуло наступного вигляду (всі команди провели по 4 матчі):

1. Шотландія — 9 очок
2. Україна — 7
3. Ірландія — 4
4. Вірменія — 3

Додамо, що свій наступний матч у Лізі націй збірна України проведе найближчої суботи, 24 вересня — в Єревані проти збірної Вірменії (початок о 16:00 за київським часом). У паралельному поєдинку групи в цей день зіграють: Шотландія — Ірландія.