Ліга націй. Вірменія — Україна — 0:5. Огляд матчу, статистика

2022-09-24 17:51 У суботу, 24 вересня, збірна України провела черговий матч Ліги націй-2022/23 — в Єревані, проти збірної ... Ліга націй. Вірменія — Україна — 0:5. Огляд матчу, статистика

У суботу, 24 вересня, збірна України провела черговий матч Ліги націй-2022/23 — в Єревані, проти збірної Вірменії.

Фото — uaf.ua

Ліга націй. Дивізіон B. Група 1. 5-й тур

ВІРМЕНІЯ — УКРАЇНА — 0:5 (0:1)
Голи: Тимчик (22), Зубков (57), Довбик (69, 84), Ігнатенко (81)

Попередження: Дашян (71), Арутюнян (90) — Сидорчук (30), Кривцов (61)

Україна: 12.Лунін — 13.Забарний, 4.Кривцов (22.Матвієнко, 76), 19.Качараба — 18.Тімчик, 5.Сидорчук (К) (17.Пихальонок, 46), 14.Ігнатенко, 16.Миколенко — 15.Циганков (7.Ярмоленко, 66), 20.Зубков (10.Мудрик, 71) — 9.Яремчук (11.Довбик, 66).
Запасні: 1.Волинець, 23.Різник, 2.Бондар, 3.Михайличенко, 6.Степаненко, 8.Малиновський, 21.Караваєв.

Вірменія: 1.Юрченко, 20.Дашян, 19.Амбарцумян, 15.Мкоян (К) (4.Восканян, 76), 2.Чалишир, 22.Маргарян (6.Монрой, 76), 23.Бичахчян (14.Арутюнян, 46), 5.Григорян, 7.Байрамян, 10.Селараян (9.Серобян, 82), 11.Барсегян (18.Шагоян, 63).
Запасні: 12.Бучнев, 16.Бегларян, 3.Ст.Мкртчян, 8.Мурадян, 13.Галстян, 17.Акопян, 21.Се.Мкртчян.

Матч розпочався у досить низькому темпі, а збірна України, незважаючи на позиційну перевагу, якийсь час не створювала біля воріт вірменської національної команди зовсім нічого.

Але ближче до середини першого тайму українці зуміли наростити тиск в атакі, і майже відразу це принесло результат. На 22-й хвилині зустрічі Миколенко підключився до чергової атаки збірної України на лівому фланзі, віддав передачу в штрафну площу на Циганкова, той розвинув комбінацію на Зубкова, який виконав простріл на дальню штангу, і розхідну результативну точку. , в’їхавши разом із м’ячем у ворота збірної Вірменії — 0:1.

Пропустивши гол, вірмени спробували перехопити ініціативу, і в певній мірі їм це вдалося. Однак нічого, крім покращення відсотка контролю м’ячем, господарі поля в цьому відрізку матчу досягти не змогли. В результаті на перерву команди і пішли з мінімальною перевагою збірної України.

У другому таймі на полі йшла відверта сумбурна гра без явної переваги однієї з команд. Тим не менш, у таких умовах збірна України зуміла розвинути свій успіх. На 57-й хвилині зустрічі Тимчик прорвався правим флангом, прострілив у штрафну, і там Зубков ударом у торканням метрів з восьми відправив м’яч у сітку воріт збірної Вірменії — 0:2. На 12 хвилин українці остаточно зняли всі питання щодо результату цього матчу: Зубков отримав у штрафній площі вірмен передачу від Ярмоленка, зіграв у воротарську, де Зубков буквально з лінії воріт переправи м’яч у ворота збірної Вірменії.

Цей гол зламав збірну Вірменії, і в час, що залишився, господарі поля не створювали українцям жодних проблем. І, в підсумку, гості зуміли оформити четвертий гол — це Ігнатенко відзначився результативним ударом з-за меж штрафного майданчика — 0:4. Точку в цьому матчі на 84-й хвилині гри поставив Довбик, який при подачі з кутового впорався з опікою чотирьох (!) суперників і ударом з лінії воротарського відправив м’яч у сітку — 0:5.

Додамо, що в другому матчі групи сьогодні ввечері зіграють Шотландія з Ірландією. А поки поточне турнірне становище команд в групі набуло наступного вигляду:

1. Україна — 10 очок (5 матчів)
1. Шотландія — 9 очок (4)
3. Ірландія — 4 (4)
4. Вірменія — 3 (5)

Додамо, що свій наступний та заключний матч у Лізі націй збірна України проведе у найближчого вівторка, 27 вересня — у польському Кракові проти збірної Шотландії (початок о 21:45 за київським часом). У паралельному поєдинку групи в цей день зіграють Ірландія з Вірменією.

Олександр Попов

Кращий коментар

bonv
Виктор . - Эксперт
24.09.2022 17:56
Вітаю всіх вболівальників з перемогою збірної України! Розгром як бальзам на душу!