Юнацька команда «Динамо» провела товариський матч із дортмундською «Борусією»

2022-09-29 10:01 У середу, 28 вересня, команда академії київського «Динамо» вікової категорії U-15 (футболісти 2008 року народження) провели ... Юнацька команда «Динамо» провела товариський матч із дортмундською «Борусією»

У середу, 28 вересня, команда академії київського «Динамо» вікової категорії U-15 (футболісти 2008 року народження) провели черговий контрольний поєдинок у Німеччині, де вже другий місяць перебувають на запрошення місцевого ФК «Кельн». Тут динамівські команди можуть повноцінно тренуватися і проводити товариські матчі з провідними німецькими академіями.

Цього разу «біло-сині» зустрілися з однолітками з Дортмундської «Борусії», академія якої вважається кращою в Німеччині.

Товариський матч

«БОРУСІЯ U-15» (Дортмунд, Німеччина) — «ДИНАМО U-15» (Київ, Україна) — 4:2 (1:1)
Голи:
? (37), ? (47), ? (52), ? (74) — К.Рибак (35, пін.), Федоренко (76)

На 30-й хвилині Андрійко не реалізував пенальті

«Динамо»: Роєнко (Олійник, 56), Перкатюк, Коновалов (Галкін, 56), Чубатюк (Сергієнко, 56), Дорошенко (Панімаш, 41), Романюк (Бєлев’ят, 52), Люсін (Кушенко, 41), К.Рибак (Богомолов, 49), Андрійко (Марченко, 64), Федоренко, Левринець-Чиргадзе (Калинкін, 41).

У грі, в основному, взяли участь футболісти U-15 під керівництвом тренера Євгена Лозинського, до яких приєдналися кілька гравців U-16 (тренер Юрій Дмитрулін). За таким же принципом сформували свій склад і дортмундці. Поєдинок тривав два тайми по 40 хвилин, вийшов видовищним і результативним.

З перших хвилин динамівці взяли м’яч під контроль, але контролювали його на своїй половині поля. У перші хвилини на полі було багато боротьби і до небезпечних моментів справа не доходила. Першого удару завдала наша команда — вийшло несильно, і воротар м’яч забрав. Незабаром на ударній позиції опинився Андрійко — після рикошету від захисника м’яч знову прилетів до рук воротаря. У середині тайму німці змогли перемістити гру на динамівську половину поля і одного разу завдали небезпечного удару з вигідної позиції м’яч пролетів зовсім поруч зі штангою. Інші спроби не були такими гострими— кілька разів м’яч пролітав набагато вище поперечини.

Тим часом у протилежних воріт киянам вдавалися хороші стрімкі контратаки. В результаті однієї з них мало не забив Люсин, але після його удару сфера опинилася в руках у воротаря. Найреальніша можливість вийти вперед у наших хлопців була на 30-й хвилині, коли Андрійко заробив пенальті після того, як суперник збив його у власній штрафній площі. Вирок взявся виконувати сам постраждалий, але не зміг переграти воротаря — він у стрибку відбив м’яч у лівому кутку воріт.

Не сумував і Роєнко — за сім хвилин до свистка на перерву він зумів зреагувати на удар суперника з меж штрафної площі. Останні хвилини тайму виявилися насиченими та багатими результативними подіями. Одна з атак українців завершилася ще одним порушенням правил проти Андрійка в чужої штрафної площі. Цього разу до «відмітки» підійшов Кирило Рибак і впевненим і сильним ударом направив м’яч у сітку.

На жаль, засмучувалися гравці «Боруссії» недовго: вже за хвилину гравцеві суперника вдалося виконати навіс із правого флангу в штрафну, а його партнер головою переправив м’яч у сітку. Роєнко до м’яча дотягнувся, але змінити траєкторію його польоту не зміг.

На другий тайм тренерський штаб суперника випустив старших хлопців 2007 року народження, і це відразу стало відчуватися. Адже гра почала проходити біля динамівських воріт. У результаті «Боруссія» змогла двічі відзначитися протягом п’яти хвилин. У подальшому кияни вирівняли гру і провели кілька хороших перспективних контратак. Але, на жаль, у завершальній стадії нашим хлопцям трохи не вистачало точності.

Через різницю у віці, зростанні та антропометричних даних наші хлопці нерідко отримували по ногах від суперника і лікарям доводилося надавати допомогу нашим хлопцям. Щоб скоротити відставання в рахунку, кияни також намагалися використовувати стандартні положення, але подача від кутової позначки вийшла невдалою — і воротар забрав м’яч.

Залишився час до фінального свистка команди обмінялися забитими м’ячами. Спочатку відзначитися вдалося господарям: чергова атака суперника завершилася точним ударом у дальній кут воріт. А відразу після цього Федоренко опинився з м’ячем на правому фланзі, фінтами «розгойдав» захисника, увійшов до штрафної площі, змістившись у центр, і відправив м’яч точно в кут воріт німців, встановивши остаточний рахунок.