Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо» — «Рух» — 2:3. Звіт про матч

2022-10-08 15:04 У рамках 6-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» провело матч проти одного з ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо» — «Рух» — 2:3. Звіт про матч

У рамках 6-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» провело матч проти одного з лідерів першості — львівського «Руха». Номінально домашній для киян поєдинок відбувся на полі суперника — на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках.

Чемпіонат Італії. 6-й тур

«Динамо» — «Рух» — 2:3 (0:2)
Голи: Царенко (45+1), Маткевич (90+5) — Федір (4), Підгурський (21, пін.; 61, пін.).

Попереджено: Яцик (27), Боль (45+3), Гусєв (61), Горбач (83) — Теслюк (40).

«Динамо»: Ігнатенко — Бенедюк, Балаба, Боль, Котуха (Гусєв, 46) — Яцик, Малиш, Царенко (Дзень, 74), Слюсар (Саленко, 74), Кремчанин (Маткевич, 46) — Горбач.

«Рух»: Герета — Савчук, Слюбик, Холод, Кітела — Підгурський, Федір, Пастух (Рогачов, 46), Квасниця (Бендера, 63), Столярчук (Бойко, 76) — Теслюк (Миколаїв, 72).

Обидві команди розпочали чемпіонат юнацьких команд із п’яти перемог та однієї нічиєї, набрали 13 очок і перед очною зустріччю ділили разом із «Шахтарем» першу трійку місць у турнірній таблиці.

Львів’янам вдалося відкрити рахунок в дебюті поєдинку: Олег Федор, який є найкращим бомбардиром «Руха» в чемпіонаті, скористався падінням Малиша в центрі поля, підхопив м’яч, обігрався з партнером і з меж штрафного влучно пробив у дальній кут повз Ігнатенка.

Наступна третина тайму пройшла в боротьбі — динамівці намагалися вийти з-під пресингу суперників і організувати власні позиційні атаки. Проте до гострих моментів у обох команд справа не доходила.

А на 20-й хвилині арбітр Владислав Грицай призначив пенальті на користь «Руха», розцінивши як фол падіння Квасниці в штрафному «Динамо» після контакту з Артемом Слесарем. Хоча Денис Ігнатенко вгадав напрямок удару, капітан львів’ян Денис Підгурський пробив точно під стійку та вразив ворота.

До перерви динамівці встигли відквитати один м’яч — у компенсований до першого тайму час передача Слесаря з правого флангу знайшла в штрафному Антона Царенка, який обіграв захисника і лівою ногою влучно пробив у дальній кут — 1:2.

На старті другого тайму біля воріт киян знову виник гострий момент, але Ігнатенко пішов на перехоплення після прострілу з гострого кута та нівелював небезпеку. «Динамо» відповіло двома спробами від Яцика — перший постріл капітана після розіграшу кутового був заблокований, а з ударом зі штрафного впорався голкіпер «Руха» Герета.

На 61-й рефері призначив ще один пенальті у ворота «Динамо» — цього разу угледівши порушення проти Квасниці в діях Олексія Гусєва, який вийшов на заміну в перерві. Ігнатенко дотягнувся до м’яча після удару того ж таки Підгурського, проте від рук Дениса ігровий снаряд все-таки опинився в сітці воріт, встановивши рахунок 3:1 на користь «Руха».

У фінальному відрізку поєдинку динамівці, посилені замінами на атаку, намагалися прорвати оборону львів’ян, проте господарі чітко перекривали підходи до своїх воріт, натомість створивши кілька нагод біля володінь Ігнатенка. Так, м’яч опинився у воротах «Динамо» ще раз після удару зблизька від Ніколаєва, але гравець «Руха» перебував в офсайді.

У свою чергу, спроби динамівців дозволили скоротити відставання в рахунку — «біло-сині» заробили штрафний метрах у 30-ти від воріт, який результативно виконав Андрій Маткевич, спрямувавши м’яч точно в ближню «дев’ятку».

Наступного тижня на юнацьку команду «Динамо» чекає виїзний поєдинок проти ще одного конкурента в чемпіонаті — донецького «Шахтаря».