Георгій Цитаїшвілі забив дебютний гол за «Лех» та приніс їм перемогу своїй команді (ВІДЕО)

2022-10-11 10:40 Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цитаїшвілі, який виступає зараз на правах оренди за польський «Лех», відзначився першим ... Георгій Цитаїшвілі забив дебютний гол за «Лех» та приніс їм перемогу своїй команді (ВІДЕО)

Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цитаїшвілі, який виступає зараз на правах оренди за польський «Лех», відзначився першим голом за свою нинішню команду.

Георгій Цитаїшвілі

21-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Леха» на домашній матч чемпіонату Польщі з «Радом’яком», а на 12-й хвилині зустрічі відкрив рахунок ударом метрів з восьми, направивши при цьому м’яч між ніг супернику.

Зазначимо, що цей гол виявився єдиним у поєдинку і, таким чином, приніс перемогу команді Цитаїшвілі. Сам динамівець провів на полі майже повний матч — він був замінений на 90-й хвилині зустрічі.

Чемпіонат Польщі. 12-й тур

«Лех» — «Радом’як» — 1:0 (1:0)
Гол: ЦИТАЇШВІЛІ (12)

Нагадаємо, Цитаїшвілі перейшов у «Лех» минулого липня. З того часу він провів за свою нову команду 17 матчів (щоправда, лише чотири рази опинявся в стартовому складі). На його рахунку — один гол і одна результативна передача.